تخفیف 50% و یه خبر ویژه

فقط کاش به کتابهای درخواستی کاربران بیشتر رسیدگی میشد.

6 پسندیده

خدا میدونه که خواستم همینو هم بنویسم، گفتم شاید تو پیام تبریک سالروز تاسیس نگم بهتر باشه
واقعا به کتاب های بیشتری احتیاج داریم
کتاب های درخواستی
همینطور با تنوع موضوع بیشتر، مثلا در مورد کشاورزی یا آشپزی با اینهمه گستردگی مخاطب هیچ کتابی ندیدم
همینطور کتاب های مناسب برای کودکان کمه

7 پسندیده

دقیقا من انقدر به همه‌ی اطرافیان و دوست و آشنا و فک و فامیل معرفی کردم دیگه همه منو با زبانشناس میشناسن. یه عده هم‌ فکر میکنن من سودی میبرم که انقدر تبلیغ و تعریف میکنم . خلاصه من عاشق این اپم و مرسی از آقای ناصری @hnaseri و تیم خفنش واقعا :sunflower:

البته توییتر و اینستا هم یادم رفت. اونجا هم زیاد تعریف کردم :joy:

3 پسندیده

دقیقا دقیقا . اکثر دوستای من اهل کتابن. یه مدت اینجا هم کتاب میخوندن و هم زبان و بعد یه مدت کتابا تموم شد و رفتن از اینجا :smiling_face_with_tear: و این بده واقعا

4 پسندیده

پس با توجه به تقاضای زیاد نسبت به بارگذاری کتابهای درخواستی، امیدوارم دوستان عزیز زبانشناس که رو چشم ما جا دارن به این درخواست ها اهمیت بیشتری بدن.

2 پسندیده

منم همین حالت رو دارم. کتاب خوبی دیگه برای خوندن در زیبوک پیدا نمیکنم. احتمالا منم رفتنی باشم.

3 پسندیده

سلام آقای ناصری
به شما و تیم زبانشناس سالگرد تاسیس زبانشناس رو تبریک میگم :blue_heart::partying_face:

درمورد آپ جدیدم اول خواستم استفاده کنم بعد نظر بدم :smiling_face_with_tear:

اول از همه آپ خیلی خوبیه و معلومه خیلی زحمت کشیدین واقعا ممنونم به خاطر زحماتتون :pray:

ولی چنتا ایراد جزئی :pinching_hand: هست :smiling_face_with_tear:

۱_تمرین رایتینگ و اسپیکینگ وجود نداره :dotted_line_face:

۲_یکم طراحی و پس زمینه رنگارنگ باشه جالب تر میشه:rainbow:

۳_بنظرم بجای درسنامه گذاشتن توی اول درسا اجازه بدیم با آزمون و خطا یادگیری انجام بشه البته درسنامه فوق العاده است ولی به عنوان چیز تکمیلی باشه بهتره

۴_لطفا بخش نظرات درمورد هرسوال رو اضافه کنید بهتر میشه:face_holding_back_tears:

فعلا همینارو پیدا کردم :grimacing::face_with_open_eyes_and_hand_over_mouth: امیدوارم روزبه روز بدرخشید:dizzy::star2::star_struck:

4 پسندیده

برا منکه خبری نیست

از دیروزم سر یه آزمون موندم نمیتونم برم سراغ درسای دیگه جواب درست رو میدم ولی میگه اشتباه
جوابی که خودش میده رو می‌نویسم ولی بازم میگه اشتباه :woman_facepalming:t4:

1 پسندیده