تخفیف 50% و یه خبر ویژه

تخفیف برای تولد زبانشناس و یه خبر ویژه…

:large_blue_diamond: 50 درصد تخفیف برای اونایی که تا 24 ساعت آینده اپلیکیشن زبانشناس رو خریداری کنن.

:warning: توجه: دوستان اندرویدی خود به خود وقتی برید داخل قسمت خرید اپ، 50 درصد تخفیفتون اعمال میشه. اما دوستان وب و آیفون لازمه به پشتیبانی کلمه «تخفیف» رو ارسال کنید تا همکاران براتون 50% رو اعمال کنن.

:speaking_head:لینک دانلود اپلیکیشن زبانشناس :

:large_blue_diamond: اپلیکیشن جدید تیم ما با نام «زبان‌آموز» شروع به کار کرد:

ما تجربه نزدیک به ده ساله خودمون رو گردآوری کردیم و حالا اپ جدیدی رو ارائه دادیم تا برای همه سطوح کمک کننده باشه. از امکانات اصلی این اپلیکیشن به موارد زیر میتونیم اشاره کنیم:

۱- لیگ رقابتی: توی زبان آموز چندین لیگ وجود داره که توش با زبان‌آموزان دیگه رقابت می‌کنین!
۲- کنار دوستاتون زبان یاد می‌گیرین: در کنار این که با اپلیکیشن جدیدمون زبان یاد می‌گیرین، می‌تونین دوستاتون‌رو هم فالو کنین‌و با هم به رقابت بپردازین.
۳- اپلیکیشن جدید ما تعاملیه: این یعنی شما با استفاده از سوالات جذاب و متنوع، با یادگیری زبان ارتباط برقرار می‌کنین.
۴- اپلیکیشن زبان آموز برای همه سطوح مناسبه. مهم نیست که سطحت مبتدی باشه یا متوسط و پیشرفته. از اپلیکیشن جدید ما می‌تونی برای یادگیری زبان استفاده کنی!

حالا وقتشه که جز اولین کاربران اپ جدیدمون باشی… این اپ رو میتونی از تمامی استورها دانلود کنی (گوگل پلی، مایکت، کافه بازار و…)

:speaking_head:لینک دانلود اپلیکیشن زبان آموز:

:movie_camera:اجراکننده کلیپ: کامبیز کشاورز

ویدئو

لینک دانلود ویدئو

لینک ویدئو در تلگرام

لینک ویدئو در اینستاگرام

12 پسندیده

تولدت مبارک زبانشناس :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart: :heart:

3 پسندیده

سلام و درود به همگی
این آپ جدیده واسه منی که رایتینگ اصلا کار نمیکنم خیلی خوبه
ولی نکته اینجاس چرا دم به دقیقه نوتیف میدید میگید فلانی ازت جلو زد:laughing: من عادی کم اسیر زبانشناس نبودم حالا آب دستمه گذاشتم زمین اومدم دارم واسه رقابت درسارو‌ رنده میکنم:joy:
درکل خسته نباشید و خدا قوت من همیشه از ایده هاتون و نحوه آسون کردن یاد گیری زبان لذت بردم:pray:t2::handshake:t2:

5 پسندیده

ما شعارمون اینه. عمرن بذاریم زبان یاد نگیری :rofl:

9 پسندیده

باگه این؟

1 پسندیده

بله طبیعتا بررسی میکنیم.

1 پسندیده

کلا دیلی داره. شاید چون کاربر ها دارن زیاد میشن اینطوریه
با نت گوشی هم بالا نمیاد با وای فای تست کردم بهتر بود

2 پسندیده

سلام اول تولد زبانشناس رو تبریک میگم

و این برنامه جدید ، چرا کنده ؟

1 پسندیده

چون تعداد کاربرا یه دفعه زیاد شدن :grinning:

به زودی سرور رو تقویت میکنیم

4 پسندیده

فعلا هم که همه فعال :rofl:

1 پسندیده

یا خدا

الان دیگه یه دولینگو ایرانی داریم … ممنون بابت زحماتی که میکشید

2 پسندیده

دقیقا :sweat_smile:

2 پسندیده

من پریمیوم خریدم ولی الان نمیتونم وارد اپ بشم :sweat_smile:
عجله ای نیست چون می‌دونم اپ خوبی میشه

1 پسندیده

از مشکل یه عکس میگیرین بفرستیم ببینم؟

2 پسندیده

این مشکل رو در ورژن 0.2.13 داشتم ولی تو 0.2.19 حل شد
مچکرم.

سلام آقای ناصری وقتتون بخیر
ای کاش این آپ جدیدی که درست کردین توی خود آپ زبانشناس میبود مثلا یه قسمت که زیبوکه یه قسمتم زوم،قسمت بعدیش زبان آموز میبود.اینجوری خیلی بهتر و جمع و جورتر میشد و انگار همه چی رو یه جا داشتیم و پراکندگی وجود نداشت.

7 پسندیده

بله برنامه بلند مدتمون همینه. مثل اسنپ فود که اول جدا بود بعد اومد داخل خود اسنپ. ما هم همین کارو میکنیم. اولش نمیشد.

7 پسندیده

چه خوب واقعا اینجوری عالی میشه
فقط حدودا چه مدت طول میکشه تا زبان آموز بیاد تو خود آپ؟؟

2 پسندیده

متاسفانه فعلا زمان دقیقی نمیشه داد.

2 پسندیده

به نوبه خودم تبریک میگم
من از زبان شناس راضی بودم و به دیگران هم پیشنهاد می کنم
در مورد تخفیف هم کار خوبی کردین
این تخفیف بخصوص برای کسانی که مدتی استفاده نکرده اند و دوباره میخوان استارت بزنن بهانه خوبی بود
هرچند به دفعه اولی ها تخفیف داده میشه قاعدتا، اما برای معرفی خوبه
به بهانه این تخفیف، منم به سهم خودم معرفی کردم
۷۳ پیام معرفی در تلگرام
هشت تا در بله
۹۸ تا در واتس اپ
شما به کیفیت زبان شناس بپردازید، منابع رو گسترش بدین، ما هم بعنوان مشتریان راضی براتون تبلیغ می کنیم. رضایت ما، مهم ترین تبلیغ شماست.

شعار جالبی بود :smiley: :+1:t4:

6 پسندیده