دانلود فایل صوتی Arabic Mini Stories برای یادگیری زبان عربی

سلام به دوستان.

در این تاپیک میخوام فایل صوتی mini story های عربی رو با شما به اشتراک بذارم. این داستانهای کوتاه به وسیله اپ LingQ با مدیریت استیو کافمن و با هدف یادگیری زبانهای مختلف ساخته شدن و خوشبختانه نسخه عربی هم دارن.

چنانچه مانند من به یادگیری زبان عربی علاقمند هستید این داستانهای کوتاه رو از دست ندید. در هر بخش که حدود سه تا پنج دقیقه هست یک داستان ساده و کوتاه با دو زاویه دید متفاوت (برای مثال اول شخص و سوم شخص) و با صدای یک راوی بومی زبان روایت میشه و در پایان هم شما باید در حد توان خود به پرسشهای راوی پاسخ بدید. این داستانها به طور ویژه برای یادگیری عمیق زبان ساخته شدن. جذابیت روش، استفاده از واژه های پرکاربرد، یادگیری ناخودآگاه گرامر از راه تکرار و آشنایی با تلفظ درست از جمله مزایای این داستانها به شمار میان. من خودم از نسخه آلمانی این داستانهای کوتاه برای یادگیری زبان آلمانی خیلی استفاده کردم و به پیشرفتم بی اندازه کمک کردن.

من فایل صوتی این داستانها رو سالها پیش از سایت LingQ دانلود کردم و گویا الان دیگه برای دانلود در دسترس نیستن و تنها با استفاده از خود اپ LingQ میتونید به اونها دسترسی داشته باشید. ولی متن این داستانها همچنان در سایت هست که لینکش رو در زیر میذارم:

دانلود فایل داستانهای کوتاه عربی، بخش یک (داستان ۱ تا ۳۰):

Arabic Mini Dtories part 1.zip (55.7 مگابایت)

دانلود فایل داستانهای کوتاه عربی، بخش دو (داستان ۳۱ تا ۶۰):

Arabic Mini Stories part 2.zip (68.4 مگابایت)

2 پسندیده

فقط اینو بگم که نمیدونم چرا اون زمان داستان شماره ۵۵ دانلود نشده. ولی اینم هیچ مشکلی نداره. شما میتونید با دانلود اپ به فایل صوتی این یک داستان هم بصورت رایگان دسترسی پیدا کنید.

لینک مرتبط:

2 پسندیده

@saba.a97

سلام صبا خانم.
بنظرم این داستانها به کارتون بیاد.

2 پسندیده

سلام آقامصطفی
حتما واسه تقویت عربی کمک کننده هستند، سرفرصت میخونمشون.
خیلی متشکرم ازاشتراک گذاری این داستانها:pray::pray::rose::rose:

2 پسندیده

سلام آقا مصطفی
من این فایلها رو دانلود کردم ،صدای روای چه خوبه،ممنونم
فقط صوتین؟من خیلی وابسته متن هستم،خصوصا واسه عربی که سطحم پایینه،اما حتی بدون متنم عالین:pray::pray:

1 پسندیده

سلام صبا خانم.
خواهش میکنم. :hibiscus: :rose:
متن هم دارن. تو پست اصلی لینک دسترسی به متنها رو گذاشتم.

1 پسندیده

آهان،واقعا لطف کردید.
سپاس :pray::blush:

1 پسندیده