«چالش حدودت رو بشکن»

هرجور راحت تری زبانو بخون، اگه از خوندن یه درس خسته میشی میتونی کتابخونی یا یه دوره دیه رو دنبال کنی ولی اصل بر یادگیریه عمیق هر درس هستش نه سرسری رد کردن، بنظر من باید زبان و با علاقه دنبال کرد تا نتیجه خوبی بشه ازش گرفت اگه بخوای خیلی بخودت سخت بگیری و طبق برنامه دیگران بخوای دنبالش بگیری بلاخره یجا میرسه خسته میشی و از زبان زده میشی(منظورم اینه ما نمیتونیم بگیم چطور بخونید فقط میتونیم برا نحوه خوندن پیشنهاد از خودمون در وکنیم :grin: موفق باشید دوست عزیز:tulip:)

4 پسندیده

سلام. به نظرم یک درس رو بیشتر تکرار کنید بهتره تا اینکه بخواهید چندتا درس رو یکبار بخونید. تکرار تو یادگیری ِ زبان خیلی موثره.

3 پسندیده

اینجا چرا به خاطرات پیوسته؟؟؟:astonished::astonished::astonished::astonished::thinking::thinking::thinking::thinking::thinking:

1 پسندیده

سلام وقت دوستان بخیر
حدودت رو بشکن و به دیگر دوستان خود راهکارت رو با اشتراک بگذار و با خودت ودیگر دوستان رقابت کن
رقابت مفید
منتظرحضورشجاعانه تون هستیم:rose::rose:
:clap::clap::ok_hand::ok_hand:

سلام بر تک تک عزیران گل تالار از سازنده تا مربی ودوست و کاربر وقدیمی و جدیدی
اول از همه عصر همگی بخیر
دوم اینکه تا جمعه همگی شاخص حدود رو در تمام قسمتهای آماری نرم افزار رو اسکرین شات میگیره و تقدیم این تایپک میکند والا عواقبش پاخودتون
گفته باشم؟؟؟؟؟؟؟؟
سرم شلوغ بود نمیدونم گیر و گرفتاری داشتم و ازاین بهانه های خوشگل و رنگارنگ و الا ماشاالله:astonished::astonished::astonished::astonished::astonished::astonished: زیاد نداریم
آباریکلااااااا
منتظرم
تامیتونید متنهاتون رو انگلیسی و جاهایش هم که نتونستید فارسی بنویسید
متشکرم هووووووووو:rose::rose:

1 پسندیده

منم میخوام تو این چالش شرکت کنم … من امروز میخوام یکساعت بخونم ولی هر روز به این زمان اضافه میکنم

2 پسندیده

عزیزان تاجمعه اسکرین شاتهارو بگیرند تااخر تابستون مشخص بشه هرکدومتون چقدر پیشرفت مطالعاتی داشته هرماه۱اسکرین شات باتشکر:rose::rose::rose::rose:
وموضوع دیگه اینکه چالشهای که مربیان مثل دیسکاشن و wds ترتیب میدهند برای پیشرفت تک به تک اعضااست پس برهمه واجب که شرکت کنند والا ظلم در حق یادگیری خود و بی مهری به دوستانی میکنید که این چالشهارو ترتیب داده اند.منتظر حضور سبزتون در چالشها هستیم.لطفا پشت گوش نیندازیند حتی اگر مثل من مبتدی هستیند حتماحتماشرکت کنیدباتشکر:rose::rose::rose:

1 پسندیده

ماشالا هر جا نگا میکنم شما نفر اول هستین
جای همه رو یه تنه پر میکنید
خدا قوت
همینجوری انرژیتو بالا نگه دار :rose:

2 پسندیده

۱تیرماه۹۸

5 پسندیده

سلام وقت همگی بخیر من نمیتونم اسکرینشاتم رو بفرستم انتخاب که میکنم از تالار خارج میشم نمیدونم چرا اینطوری میشه :pensive:

1 پسندیده

سلام. از داخل اپ وارد تالار می‌شید؟ احتمالا به همین دلیله. از مرورگر گوشیتون وارد بشید

2 پسندیده

3 پسندیده

سلام بله از داخل اپ وارد میشم ممنون :pray:پس دوباره امتحان میکنم

1 پسندیده

1تیر ماه 98

6 پسندیده

1 تیر 98

3 پسندیده
1 پسندیده