تالار زبانشناس

در رابطه با دسته بندی درخواست ویژگی

در دسته بندی درخواست ویژگی، ویژگی های جدیدی که فکر میکنید بهتر است به اپلیکیشن زبانشناس اضافه شود را عنوان کنید. لطفا دلایل خود را برای درخواست این ویژگی نیز ذکر بفرمایید.

4 Likes

سلام استاد.
وقتتون بخیر.
قبلاً ازتون پرسیده بودم و چند فیلم رو معرفی کرده بودین برای دیدن و تقویت بهتر و بیشتر زبان انگلیسی.
جناب آقای ناصری اگر بشه این بخش رو به اپلیکیشن اضافه کرد به نظر من عالی میشه. اینطوری هم کارایی بیشتر میشه و یجورایی زنگ تفریح هستش.:slightly_smiling_face:
ممنونم از زحمات شما.:rose:
یاعلی.:pray:

3 Likes

با سلام آقای ناصری گرامی. بنظر بنده اگر ممکن است، این امکان را در زبان شناس ایجاد کنید که بتونیم به موسیقی های به زبان انگلیسی (در هر نوع لهجه ای که وجود دارد) گوش کنیم که همراه با متن یا حتی بدون آن باشند. این موسیقی های به زبان انگلیسی، می تونه خوراک روح آدمی باشه. یه جورایی زنگ تفریح به حساب می یاد. خود بنده هر موقع از مطالعه زبان انگلیسی یا چیزهای دیگه خسته می شم، به این موسیقی ها گوش می کنم. :rose::rose::rose:

2 Likes

سلام
مرسی از شما
مواردی که به ذهن من میرسند:
1.به نظرم قسمت های زوم و زیبوک خیلی مخفی هستند که بهشون کم لطفی میشه و خب پیدا کردن ی منبع خاص سخت میشه.
2. یک بخش جست و جو اضافه کنید خیلی عالی میشه چون منابع زبان شناس خیلی زیادن.
3.ملاک افزایش سطح تو زبانشناس تعداد کلماتی هستش که بلدیم. یعنی واقعا هر کی کلمات بیشتری بلده سطح زبانش بهتره؟ کاش ی ملاک دیگه ای برای افزایش سطح بود جوری که بشه بعد از هر سطح از خودمون امتحان بگیریم اگه قبول شدیم بریم سطح بعدی.
4.جای خالی تست و آزمون به شدت حس میشه مخصوصا اگه پایان هر منبع سوالاتی راجع به همون بخش بود عالی بود.
بازم خسته نباشید. عالی هستید. :ok_hand::blush: