فکر کنم تو گروه خوبی افتادیم

بله
بچه های ما غیرت دارن. خستگی معنا نداره، عاشقشونم، بیرانوند این همه تو بازی های پیروزی ما رو حرص میداد اینجا فوق العاده بود فوق العاده :blush::blush::blush:

3 پسندیده

image

کامنت یه خارجی تو فیس بوک :joy::joy:

شما وسط بازی واقعاً میتونید صحبت کنید ؟:smiley:

8 پسندیده

چقدر ملت ناشکر هستند، بده یکی بهتون گلاب زعفرون میداد خدمت تون که فشارتون بالا پائین نره :joy:

6 پسندیده

اوووووووخیششششششش باختیم :joy::joy::joy::joy:
آخی خدایا شکرت :joy::joy::joy::joy::joy:
ینی دلم خونک شد
ازبس که بخاطر فوتبال کارای منه مظلومو عقب میندازن :neutral_face::expressionless:
حقشونه اووووخییییش

3 پسندیده

:joy::joy::joy::joy::joy: برا بازی بعد بیاید اینجا تمرین کنید

1 پسندیده

بازی قبل آره، ولی خدایی این بازی نه

1 پسندیده

صحبت که هیچ تازه تحلیل و تفسیرم میکنیم :joy:
ولی جدا ؛ من بعضی جاهاشو نتونستم نگاه کنم
خیلی هیجان داشت

3 پسندیده

تو شهر ما باز ریختن بیرون، بووووووووووووووووووق، جییییییییییییییییییییغ، هوراااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا، منم برم :joy::joy::joy::blush::blush::blush::blush::blush::blush:

1 پسندیده

بهنام بانی هم تایید کرد که پوست پرتقال رو میکنیم :joy::joy::joy::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ایشاااااااااااااااااااااااااالله

2 پسندیده

ولی میشه به این تیم افتخار کرد فوقالعاده بودن :clap:

11 پسندیده

اون تایید کنه من بازی با پرتقالو نگاه نمیکنم :unamused::joy:

3 پسندیده

only this reaction

9 پسندیده

ما هم از خدامونه …

خدا را چه دیدی شایدم بردیم …

ببینیم چی میشه…

خانم ها یه جوری تحلیل میکنن بازی رو ادم نشناسه فکر میکنه یه ادم مجرّب داره انالیز میکنه
:smile:

3 پسندیده

وا

… باخت که دیگه جیغ هورا نداره …

مردم فقط دنبال فرصت هستن یه ذره شادی کنن…

2 پسندیده

من ترجیچ میدم اب بخورم مجردی ، ولی اب زعفرون متاهلی رو نخورم …

اخه اون اب زعفرون پشتش کلی مسئولیت و … وقت گذاشتن برا خانم (:wink: ) خوابیده .

:blush:

1 پسندیده

تحیل فوتبال خانوم آقا نمیشناسه، احتمالا تو خونواده شما خانوما از فوتبال متنفرن که راجب خانوما اینطور فکر میکنید :joy::joy::joy: اینا همه باورای غلطه برادر من که خانوما و آقایون رو تو خیلی مسائل تفکیک میکنن، مگه خانوما آدم نیستن که فوتبال تحلیل کنن؟؟ :smirk::smirk::confused::confused:

2 پسندیده

برادرِ من ملتفت نشدی :blush::blush::blush:، گفتم گل زدیم من شادی میکردم که یهو دیدیم که داور قبول نکرده و کار به ویدیو چک کشیده، اصلن بخاطر بازی خوبمون شادی کردم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:، خوبِت شد؟؟؟؟؟؟؟:joy::joy::joy:

2 پسندیده

ابجی ندارم … مامانم هم دیشب از سر و صدای ما نتونست بخوابه …(یعنی رفته بود بخوابه اصلا براش مهم نیست)
:smile:
اره درست حدس زدی … شاید این طرز تفکرم به خاطر دور و بریام هست …

3 پسندیده

سلام بچه ها
فقط یسوال
کسی هست ندونه سعید عزت اللهی زبان اسپانیایی بلده یا نه؟

4 پسندیده

مو که مِدانِستُم :neutral_face::neutral_face:

1 پسندیده