چرا هنوزم سردرگمم! :)

چرا توی دنیای به این بزرگی زبان انگلیسی هنوز بعد از یکسال مطالعه و انتخاب منبع بازم سردرگمم؟ :slight_smile:

1 پسندیده

سلام دوست خوبم تعیین سطح انجام دادین؟

1 پسندیده

سلام طبیعیه منم اینطور بودم
یک سال که چیزی نیست

1 پسندیده

کاملاً طبیعیه. من بعد از ۱۴ سال خوندن انگلیسی، همچنان جا برای یادگیری عبارات جدید رو دارم. هنوز هم ممکنه عبارتی رو ببینم یا بشنوم که برام جدید باشه و یادش بگیرم. روزبه‌روز هم کلمات جدید و slangهای جدید در هر زبانی به‌خصوص زبان انگلیسی وارد می‌شن.
درک می‌کنم. سال‌های اول یادگیری انگلیسی برای من گیج‌کننده‌ترین بود. چی‌به‌چیه؟ چرا اینجا فعل کمکی میاد اونجا نمیاد؟ این فعل مگه فلان معنی رو نداشت؟ پس چرا اینجا بهمان معنی رو داره؟

به خودتون سخت نگیرید. آهسته و پیوسته پیش برید تا چیزهایی که یاد می‌گیرید براتون نهادینه بشه. ما اینجا هستیم، بهتون کمک می‌کنیم. :yellow_heart: بچه‌های فعال تالار کم نیستن.

4 پسندیده

سلام بله من تعیین سطح های زیادی انجام دادم و حدودا بهم میگن سطحم بین pre intermediate و خود intermediate ولی خودم همچین حسی ندارم نسبت به خودم:) و اصلا نمیدونم الان چجوری بخونم که گیر نکنم تو این سطح فعلیم و پیشرفت کنم:)

1 پسندیده

بله درسته واقعا ولی کاش یه مسیر راه مشخصی بود که میگفتن اقا مثلا اینو تا تهش بری اینجوری میشه:sweat_smile:من یکم راحت طلبم کلا همچیو دوست دارم راحت بدست بیارم برا همین یکم این روند تلاش کردنه برام سخته:pleading_face::broken_heart:

1 پسندیده

دوست خوبم این اتفاق ها برای همه ما پیش اومده و هنوز هم میاد و بهتره به مطالعه اتون ادامه بدید و اجازه ندید مسیر یادگیریتون قطع بشه.

وقتی چنین حسی میاد بهتره سراغ منابع سرگرمی برید مثل رمان، فیلم و سریال دیدن، وبسایت های انگلیسی زبان و…

پیشنهاد میکنم سایت های زیر رو هم مطالعه کنید که می‌تونه کمک کننده باشه :tulip::pray: