کمک. تا درس مرد گرگی پیش اومدم

سلام. سه چهار ماهی هست که دارم رو این سطح و این بسته کار میکنم. احساس میکنم که خوب دارم پیش میرم. اما خیلی بسته (با اینکه در ابتدا واسم جذاب بود والبته بسته ی خوبیه) واسم خسته کننده شده. و اینکه به مدت یک هفته روی یه داستان کار کنم و هی به سوالاش جواب بدم خیلی احساس ماشینی بودن بهم دست داده. به نظرتون الان خوب موقعیه که برم به سمت بسته ی انگلیسی قدرت؟ . یک درس از این بسته رو امتحان کردم و احساس کردم که واسم سنگینه یخورده! باید چیکار کنم :disappointed_relieved::sleepy:

======================
این تاپیک مربوط به درس «مرد گرگی» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های واقعی»، فصل «مرد گرگی»)

1 پسندیده

بسته قدرت انطوری فکر میکنی سنگین نیست
از راحت شروع میشه میره به لول های سخت
و بستگی به پشتکارت داره که هر روز تکرار کنی

1 پسندیده

یا برو بسته قدرت رو شروع کن, یا یه دوره پایین ترش رو,
درس اول قدرت به نظر من اولش سخته ولی زود زود راه می افتی, مگر اینکه خیییلی درکش برات پایین باشه,
ضمنا تکرار و تمرین تو درس قدرت هم هست, باید یکم تنوع بدی برای خودت تکرار هر درس رو,
چند بار با دقت گوش بدی که معنیشو بفهمی, چند بار به تلفظش گوش بدی, چند بار با ای جی بگی و استاپ کنی, خلاصه یه تنوعی بده تا فول بشی و حس ماشینی بودن بهت نده

2 پسندیده

ببین این یه چیز کاملا شخصیه و هر کسی متفاوت از شخص دیگه ای وقتی میبینی داره چیزی خستت میکنه برو سراغ بقیه مطالب و سعی کن هیجان یاد گرفتن انگلیسی را به خودت برگردونی و هرکدام که برات جالب تر اونو ادامه بده من هر وقت خسته میشم چشامو میبندم تصور می‌کنم که خیلی فول سریع و راحت دارم انگلیسی صحبت می کنم یا یه فیلم نگاه می کنم وقتی می بینم پیشرفت کردم بیشتر از قبل متوجه میشم هیجان بهم برمیگرده و به نظر من لازم نیست الان سوال ها را جواب بدی میتونی یه قسمت دیگه رو رو بخونی و وقتی روون تر شدی برگردی

1 پسندیده

منم همین احساس داشتم،اما تا تهش رفتم،چیزی ک من از داستان های واقعی فهمیدم چند تا زمان اصلی هست و مدام تو هر درس همونا رو تکرار می‌کنه چون مهمترین زمان ها هستن و برا منی ک هیچی نمی‌فهمیدم از زمان و کلا زبان مثل یه معجزه بود،اره خسته کننده بود ولی بعد چند درس تاثیرش دیدم،پیشنهاد میدم اگه واقعا خسته کننده و ملال اوره به توصیه دوستان عمل کنی

در انگلیسی دوازده زمان داریم گذشته، حال و آینده ک هرکدوم 4 بخش دارن توصیه میکنم یه خلاصه ازشون تهیه کنید با ذکر موارد استفاده و دم دستتون باشه هرجا ک زمانی رو دیدید به اون خلاصه نگاه کنید، عمیق و ژرف درگیرش نشید فقط نگاه کنید تا بشناسید معجزه میکنه!
این برگه منه چون فرمول ساخت همشون بلدم فقط حالت مثبتشو نوشتم و ضعف من کاربردهای هر زمانه و هرفعل برای چه موردی استفاده میشه رو یکم گیجم میکنه، شما هم نمونه خودتون درست کنید

1588771271395666004326034010133|666x499

2 پسندیده