♥ چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی ♥

سلام
بابت تبادل تجربتون سپاس :rose:
حواسمون هست که شما فعالین و همیشه هم فیض بردیم .
مرسی از این مشارکت مرحبا :clap::clap::clap::clap::clap::clap::v::v:

4 پسندیده

وای خیلی ممنون که بهم انرژی میدین. :grinning: من همیشه ازاینجا انگیزه و ایده هامو میگیرم. واقعا خداروشکر می کنم که توی این جمع هستم. چند تا عادت جدید هم میخوام به عادت هام اضافه کنم که از هفته بعد شروع می کنم.
ممنونم که باعث شدین ما تلاش کنیم انسانهای بهتری برای خودمون و دنیا بشیم!:rose:

5 پسندیده

منم خیلی خوشحالم که اینجا هستم, تا قبل از اشنایی با زبانشناس و جمع بسییییییار خوب و دوستداشتنیش, حس میکردم یه چیزی کم دارم ولی الان منم خدا رو شکر میکنم, روی زندگی من عادتها بسیار موثر بودن,
ما همه کنار همیم تا با هم رشد و پیشرفت کنیم.
اگر ممکنه الان بگو چه عادتهایی رو مخوای اضافه کنی و چه چیزهایی عادتت شدن و دیگه به یاداوریشون نیاز نداری؟؟

4 پسندیده

6 پسندیده

راستش میخوام تمرین کنم کمتر شیرینی بخورم( عاشق شیرینی جاتم!) و با خانواده م مهربون تر باشم بیشتر باهاشون وقت بذارم زندگی واقعا غیرقابل پیش بینیه! درکل میخوام مهربون تر باشم و راحت تر از کنارمسائل بگذرم و زندگی رو آسون بگیرم. چندتا عادت هم درمورد یادگیری زبان میخوام به برنامه م اضافه کنم مثل یادگیری یه زبان دیگه و تماشای فیلم و احتمالا ترجمه و تغییراتی توی روزهایی که از اپلیکیشن های زبان استفاده می کنم. مثلا دهکده رو روزهای زوج و 6minute English رو روزهای فرد گوش میدم. اینطوری حجم برنامه روزانه م هم کم میشه.
درمورد عادت های قبلیم هم، زبانشناس و کتاب خوندن و ورزش کردن ملکه ذهنم شدن و تقریبا اکثر روزها ناخودآگاه انجامشون میدم. روی بقیه عادت هام هنوز باید کارکنم و ببینم کجا کم میذارم.
روی اون سه تا خطی که بالای صفحه هست بزنید میتونید ترتیب برنامه ها رو روی امتیاز بچینین و بفهمین کدوم هارو کمتر انجام دادین بعد اگه خواستین دوباره به حالتی که چیده بودین( ترتیب دستی ) برگردونین!
ببخشید پرحرفی کردم!:grin:

5 پسندیده

امار چند روز گذشته
صبحونه خوردن هم از امروز اضافه کردمش :sweat_smile::sweat_smile:

8 پسندیده

ایول تیکاشوووو :heart_eyes::heart_eyes: @mohadeseh34
چجور ۱۱تا جا شدن تو یه صفحه؟ :thinking:
فونتشو اکوجا ریز کردی؟ :upside_down_face:

6 پسندیده

مرسییی عزیزم این چند روز روزای خوبی بود خداروشکر البته امروز ی مشکل پیش اومد برام دعا کن حل بشه بتونم این چند روز دیگه روهم همینجوری پیش برم :pensive::pensive:
فونت گوشیم خیلی ریزه احتمالا واسه اونه چون من با فونت برنامه کاری نداشتم :blush::sweat_smile:
اون my vocabulary رو میشه راجبش توضیح بدی عزیزم؟:thinking::thinking:

5 پسندیده

6 پسندیده

چشم حتما
ایشالا هرررمشکلی هست حل میشه عزیزم
نگران نباش فدات :heart::heart::heart::tulip::tulip::heart_eyes::heart_eyes:

اون واسه لغاتیه ک جاهای مختلف ب چشمم میخوره و یادداشت میکنم و لغات pov و لغات انیمیشن هایی که جدای چالش میبینم

6 پسندیده

چه برنامه پری میشه, فقط یه نکته اینکه زیادخودتو خسته نکن و اینکه حجم زیاد باعث زدگیت نشه,
البته من نمیدونم تواناییت و احساست چجوریه, خودت بسنج,
برنامه هات جالبن, و عالی, موفق باشی عزیزم.
@mohadeseh34
افرین, خوردن صبحانه مهمترین گزینه عادتته به نظر من,
افرین که ادامه میدی, ایشاله مشکلت هم حل میشه.
@Farzad_Poodineh افرین بشما, همه تیک خوردن,
اون کتاب رو هم ایشاله تیک میزنی, خصوصا که علاقه به کتاب خوندن داری, حتی شده یک صفحه, براش وقت بزار.

6 پسندیده

ممنون آتوسا خانوم، بابت انرژیتون :blush:
با اینکه این چند روز امتحان دارم، اما حتما سعی می کنم کتاب هم بخونم

2 پسندیده

درست میگین. برای همین میخوام عادتهای فیلم دیدن و ترجمه رو روزای جمعه بذارم. اگر که دیدم واسم سخت میشه روی برنامه م تجدید نظر می کنم. مهم پر بودن برنامه نیست اینکه همون برنامه کم رو انجام بدی مهمه!

3 پسندیده

خیییلی ممنونم عزیزم :blush::blush::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::tulip:

ممنون از توضیحاتی ک دادی مژده جان منم یه دفترچه دارم ک نوشتم اما دفترچم پر شد ۴۰۰ تا کلمه رو نوشتم الان دارم مرورشون میکنم :sweat_smile::sweat_smile::blush:

3 پسندیده

ممنون اتوسا جان راستش خیلی مشکل بزرگیه برام اگه صبح بتونم زود بیدارشم با مامانم بخورم مشکلی نیس صبحونه رو میتونم بخورم اما تنهایی واقعا بهم نمیچسبه ولی خب در نظر دارم تو هر شرایطی کنارش نذارم :blush::blush:
ممنون از توجهت عزیزم :blush::tulip::tulip:

2 پسندیده

اگر میشه راجع به درست کردن دفترچه ت بگو, همینجوری پشت سر هم کلمات سخت رو نوشتی؟ یا براساس دیکشنری؟ یعنی حروف بندی کردی؟ رسم شکل داره توش؟ کلا چه جوریاس؟
@m-m96
تو هم بگو دفترچه ت چه شکلیه؟

3 پسندیده

اره پشت سرهم نوشتم کلمات سختیه از داستانایی ک خوندم تا الان با جملاتشون وقتی ک اینارو الان مرور میکنم قشنگ اون داستانی ک خوندم موضوعش یادم میاد
اینم عکسشه :point_down:

دیگه ببخشید اگه یکم شلوغ پلوغه چون با عجله نوشتم اینجوریه :joy::joy::joy:

4 پسندیده

وای چقدر خوب.عادت شکر گذاری نکته خیلی خوبیه.متاسفانه ما اینقدر درگیر مسایل زندگی میشیم که گاهی یادمون میره بابت این همه نعمت که خداوند مهربون بهمون داده شکر گذاری کنیم.مثلا خود من یه زمانی یه بیماری ای داشتم و زندگیم سراسر درد بود و حاضر بودم هر چی داشتم بدم و دیگه درد نکشم و الان خدارو شکر اون بیماریم برطرف شده و هر وقت که یاد اون روزا میفتم واقعا خدا رو شکر میکنم.ولی باید این شکر گذاری رو تو وجودم نهادینه کنم چون
شکر نعمت نعمتت افزون کند کفر نعمت از کفت بیرون کند
ممنونم نسیم عزیز که یادآوری کردی :hibiscus:

3 پسندیده

@mohadeseh34
قربونت :heart_eyes::blush:

شکل خاصی نداره :joy:
ازین دفتر کلاستوریا واسش گذاشتم که برگه کم اومد اضافش کنم
دوست ندارم تموم شه بعد بزارمش کنار برم یه دفتر دیگه
واس همین میخوام همه یجا باشن :sweat_smile::sweat_smile:
لغات سخت رو با جملشون مینویسم
اما معنی نمینویسم
فقط معنی کلمه سخته رو مینویسم
شکل و مکل و عکس و مکس و … نداره
فقط از خودکار رنگی منگی استفاده میکنم :upside_down_face:

4 پسندیده

عالی, عالی, آفرین :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
@m-m96
افرین بتو, عکس و مکس نداره اما مهم اینه که دوسش میدعری و یادمیگیری ازش. :wink::grin:

3 پسندیده