چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

سلام صبا جان بسیار عالی از به اشتراک گذاری
من قبلا چند سال پیش دنیای سوفی رو بخشیشو فارسی خوندم.
این کتاب یکی از زیباترین کتاب ها برای بیان فلسفه است.
واقعا نیازه ادم بخونه :clap::clap:

5 پسندیده

سلام
بچه ها کتاب اردیبهشت مشخص شد عایا؟ :blush:
یا هرکس یه کتاب بنا به سطحش میخونه عایا؟ :blush:

3 پسندیده

من نتونستم انتخاب کنم منتظر بودم ببینم بچه ها چی معرفی میکنن و چه اطلاعاتی از کتابها میدن تا منم شروع کنم و یکی انتخاب کنم

2 پسندیده

سلام
دو تا از بچه ها 1984 را انتخاب کردند و یک نفر دنیای سوفی را

من هم کتاب the scarlet letter را خودم انتخاب کردم و سعیم بر این هست که تا پایان اردیبهشت تمومش کنم.
تا پایان فروردین فقط دو روز باقیست لطفا بقیه هم بیان کتابشون را بگن.

2 پسندیده

سلام. لطفاموضوع ونویسنده کتاب رو بفرمائید.ویه سوال دیگه هم ازتون دارم،شما احیانا کتاب مسلمانی درجستجوی ناکجاآباد رونخوندید؟آقای علی رهنماازهموطنان مقیم انگلستان این کتابوسالهاقبل بانگلیسی نوشتند والبته ایشون فکرمیکنم دیگه فوت کرده باشند.خیلی دوست دارم این کتابوبخونم ولی تاحالا تولیست کتابهاییکه دوستان معرفی کردندپیدانکردم. ممنون میشم شمایاهرکدوم ازدوستان جایی پیداکردندلینکشوبذارند.کتابهاییکه شمامعرفی میکنیدروهم دوست دارم بخونم،مشخصه شما یه کتابخون حرفه ای هستید.اماممکنه توتایم تعیین شده،ازنظر فکری وروحی آمادگی خوندنشونو نداشته باشم،ولی تواولویتام نگهشون میدارم،شده حتی واسه یه نگاه و مرور کردن. ازتون ممنونم بابت این چالش مفید.بامیدموفقیت همگی

1 پسندیده

نویسنده کتاب Nathaniel Hawthorne هست. چند فصل اولشو نگاه کردم داستان یک زنی هست که کار ناشایسته انجام می ده و طب قانون یک حرف آتشین روی لباسش هک می شه تا همه بدونن مرتکب چه عملی شده و داره بچشو بزرگ می کنه و داستان ادامه داره …

راستش نه
پیشنهاد می کنم اگه حتی زمان کمی دارید یه کتاب انتخاب کنید و در مدت زمان طولانی تر اونو بخونید و البته کتاب باید با حس و حال ادم سازگار باشه.
انشالله که موفق باشید

2 پسندیده

منم اواخر کتاب animal farm هستم و کتاب پائلو کوئلو رو واسه ماه بعد شروع میکنم.

5 پسندیده

سلام به دوست خوب وفعال وپرتلاش آتوسا خانوم.
آفرین به شما وهمتتون،باوجودیکه Animal farm رو
دیرترشروع کردید،پیشرفت خوبی داشتید.عالیه که به
تعهدتون پایبند هستید.شادوموفق باشید.:clap::clap::clap::clap::clap::clap::clap::hugs::hugs:

3 پسندیده

سلام صبا جون,
راستش حس رقابت هم کمک کرد که بخونمش. و فکر میکنم زمانیکه اینجا بچه ها روند پیشرفتشونو میگفتن منم دلم میخواست انجامش بدم, و خب روم اثر گذاشت, با اینکه کتابش برام درکش یکم سنگین بود ولی خب تکرار لغاتش برام خوب بود و ضمن اینکه پیش زمینه ای از کتاب داشتم و بهم بیشتر کمک کرد,
و البته رضایتمندی زیادی ندارم از خودم,
انتظار بیشتری داشتم ولی خب در حد کلی متوجه شدم و البته یه زمانی دوباره میخونمش.
متشکرم ازشما و همه دوستای خوبم که اینجا مشارکت دارید

3 پسندیده

سلام آتوساجان. مطمئن باشیدکم کم متوجه پیشرفتتون توکتابخوندن میشید. نمیدونم منظورتو ازرضایتمندی چی هست،بنظرم همینکه باخوندن کتابهای موردعلاقه مون بتونیم به پیشرفتمون تویادگیری زبان کمک کنیم عالیه. شادوروبه پیشرفت باشیددوست خوبم :hugs::hugs::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

3 پسندیده

یعنی کامل کتاب رو بفهمم و در ک کنم. :roll_eyes::expressionless:

2 پسندیده

واقعا ارادتون ستودنی هست. فوق العاده اید

3 پسندیده

منم کتابوکامل نفهمیدم،اماباتوضیحات بچه ها آقا کامبیزوخانوم حیدری وآقا فرزاد،باعث شد بیشترمتوجه بشم،قرارنیست کاملابفهمیمش،مهم پیشرفتمونه حتی جزئی.

2 پسندیده

راستش خانوم نیکنام
من خیلی پرفکت شنیزم هستم و دارم بهتر میشم, چون این حالتم باعث شده اصلا یه کاریو انجام ندم مگر عالی, که متاسفانه همین باعث میشد هیچکاری نکنم اما خب الان خوبتر شدم و اونقدر پرفکت نگاه نمیکنم به خودم و خودم رو کمتر مورد بررسی قرار میدم, اما خب اثراتش گاهی هست,
خلاصه که ممنونم از تعریفتون.

4 پسندیده

خب دوستان من کتابمو شروع کردم

1984

البته چپتر اولش رو فقط یه نگاهی انداختم دیشب.

زیاد متمرکز نخوندم.

این کتاب باید تو زبانشناس میبود نه دهکده :joy:

خیلی تو دهکده سخته خوندن.

4 پسندیده

من دو تا کتابو دارم همزمان پیش میبرم
Asylum و Alan wake که البته جفتشون ژانر ترسناک و رازآلوده

چون ژانر مورد علاقه م همینه, دوست دارم یکم تو این حیطه کتاب بخونم

3 پسندیده

چرا سخته تو دهکده؟

واااای منم علاقه دارم,:sunglasses::sunglasses::wink: امروز تموم شد کتاب انیمال فارم, ایشاله هم کتاب پائلو کوئیلو رو میخونم و یکی از کتابای شما رو هم انتخاب میکنم, البته باید ببینم کدوم جالبتره برام.
اقا فرزاد این کتابا رو از دهکده گرفتید یا هرمس؟

3 پسندیده

Asylum نسخه چاپیه و Alan Wake رو از booksee گرفتم ولی تو هرمس دارم میخونم :blush:

پ ن: چرا اینجوری شد متنم :joy:

2 پسندیده

:joy::joy::joy:. منم گیج شدم. اما خب اکی گرفتم چی گفتید. :sunglasses:

2 پسندیده

سلام
من دیدم تکلیف مشخص نیس :neutral_face:
گوسبامس رو شروعیدم :expressionless:

ولی انصافا آخرش چیشد؟ :sweat_smile:
هنوز لامشخص؟

3 پسندیده