چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

6 پسندیده

سلام شبتون بخیر
گزارش امشب من
کتاب آرزوهای بزرگ رو به پایان رسوندم :sweat_smile:

9 پسندیده

سلام
امروز ۲ چپتر و نصفی me before you
چند روز آینده تموم میشه

7 پسندیده

7 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوستان گزارش این دوشب من
این دو کتاب رو به اتمام رسوندم

9 پسندیده

4 پسندیده

سلام دوستان من تازه شروع کردم امیدوارم بتونم بهتون برسم به زودی :raising_hand_woman:

7 پسندیده

سلام شب همه دوستان بخیر
کتاب آرزوهای بزرگ به اتمام رسید

6 پسندیده

سلام دوستان وقت بخیر
آمار :

شب همگی خوش دوستان :tulip: :tulip:

7 پسندیده

سلام به همه
امروز دو فصل از فارست گامی رو خوندم :blush:

6 پسندیده

اقا فرزاد واسه ماه جدید پیشنهادی نداریم؟ یه تنوعی بدیم به چالش بد نیست, البته ایده ای ندارم, گفتم که ایده دارا بیانو نظر بدن.
@Farzad_Poodineh

3 پسندیده

سلام آتوسا جان، من جسارتا یه اظهار نظر بجای آقا فرزاد دارم، یه کتاب هم معرفی بکنید به عنوان Force study فقط برای اینکه یکی مثل من جدی تر کتاب ها رو بخونم. من واسه این چالش در خودم اجبار رو لازم میدونم

6 پسندیده

سلام
من منتظر اپ زیبوک بودم و هستم
اگه بدونم کی منتشر میشه میشه حرکت های بهتری زد
اما با این شرایط ایده ی خاصی مدنظرم نیست
اگه دیگر دوستان هم ایده ای به ذهنشون میرسه بگن

6 پسندیده

من کاملا موافقم, بچه ها اینجا با لول متفاوتی هستن, منم تاکیدم اینه دو تا کتاب یکی برای لول بالاتر ها و یک کتاب هم برای بقیه بچه ها نظرسنجی کنیم و بزاریم و البته هر شخصی هم علایق خودشو دنبال کنه اما اون دو تا کتاب رو حتما همه بخونن و یه خلاصه ای در حد توان به انگلیسی بدن حتی شده یک یا دو دقیقه.

ما همه پرپر شدیم و واقعا منم مشتاقم.
در مورد ایده من سعی میکنم فکر کنم ,کلا تنوع و تفاوت لازمه هرچالشه تا یکنواخت نشه.

5 پسندیده

6 پسندیده

سلام
این ماه کسیme before you رو نخونده؟

5 پسندیده

من دو سه فصل خوندم حس کردم ازش لذت نمیبرم گفتم شاید هنوز زوده واسم گفتم یکم دایره لغاتم ک بیشتر شد دوباره برم سمتش

5 پسندیده

سلام دوستای گلم. شبتون بخیر
من کتاب سوم این ماهم یعنی زنان کوچک رو تا فصل هشتم خوندم امروز حدود 50 دقیقه ای خوندم

7 پسندیده

دقیقا من به خاطر همین دلیل سمت داستان های پیشرفته نمی رم ان شاالله به زودی. فعلا داریم در سطح متوسط از کتاب خوندن لذت می بریم و به همه اعضا توصیه می کنم هر روز کتاب خوندن رو تو برنامه شون داشته باشند و این تایپیک رو همیشه بالا نگه دارن

6 پسندیده