چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

9 پسندیده

9 پسندیده

سلام به همگی
من کتاب اولم رو تموم کردم
سمانه جون ۷ تموم شد. شما چه کردی؟ :wink:

4 پسندیده

دو فصل تموم شد

4 پسندیده

سلام فاطمه جان. خوبی؟
ببخشید دیشب فراموش کردم آمار بدم.
بله دیروز کتاب هفت رو تمام کردم :wink:

5 پسندیده

من کتاب افسانه های راز و خیال رو تموم کردم

5 پسندیده

مرسی عزیزم
چه عالی
پایان غم انگیزی داشت
پیش به سوی بعدی :grin::v:

2 پسندیده

اهوووم خیلی غمگین بود. :frowning_face:
من می‌خوام مشکل سلول ۱۳ رو بخونم.
شما چی میخونی؟

3 پسندیده

اسکناس ۱ میلیون پوندی رو ۳ بخشش رو خوندم
امروز تموم میشه احتمالا :grin:

3 پسندیده

ما شالله سرعت عمل. :clap:t2:
خوندمش. داستان جالبی بود :wink:

4 پسندیده

بچه ها این کتاب افسانه راز و… من امروز تمومش کردم, به نظرتون کدوم داستانش براتون جذابیت داشت؟
من بشخصه دو تا داستان اولش برام جالب بود و میشد واقعی در نظر بگیری, بقیه نا جالب بود. :grinning_face_with_smiling_eyes::sunglasses:

2 پسندیده

این که کتابی بتونه این قدر خوب حس رو منتقل کنه خیلی خوبه و بی خود نیست یکی از آثار مشهور ادبی است اما سعی می کنم کمتر سمت این جور ژانرها برم. قلبم درد گرفت :grinning: :grinning:

3 پسندیده

مگه چجور کتابیه؟ من نصب نکردم این برنامه رو ،اگه داری میتونی اپلود کنی رفیق؟ :wink:

1 پسندیده

شاید این جمله برای کسانی که تخیلی خوب و متوسطی دارند .بارها اتفاق افتاده باشد که با مطالعه کتاب می توانید به هر کجا سفر نمایید. خیلی ها هنگام مطالعه خود را جایگزین قهرمان می کنند یا داستان را بصورت مصور در ذهن خود به تصویر می کشند .اگرچه کیفیت این تصویر سازی کم یا زیادتر می تواند باشد اما عموما اتفاق می افتد .ما با مطالعه یک سفرنامه به سیاحت و سیر سیاح آگاه می شویم.شما با خواندن یک کتاب تاریخی به اتفاقات جاری در آن کتاب سفر می کنید .و اگر کتاب تاریخی و معتبر باشد اطلاعی کافی پیرامون آن زمان کسب خواهیم نمود. برخی از کتب تخیلی است و خواننده با مطالعه به تخیل نویسنده سفر می کند مانند کتاب های علمی تخیلی کتب راجع به فضا و موجودات فضایی به زمان آینده یا به گذشته به افسانه ها به قصه ها و یا روایتی در حال ,با کتاب سفری ایمن است و شما با مطالعه درست و انتخاب مسیری درست یقینا سفر خوبی را پیش رو خواهید داشت.به دوستانی که اهل مطالعه هستند پیشنهاد میکنم در انتخاب کتاب بسیار دقت کنند که واقعا مطالعه کتاب همان سفر با کتاب است. سفری به ذهن نویسنده و دنیایی که او در واقعیت یا رویا به تصویر کشیده.همانطور که در انتخاب محلی که برای سفر می بایست قبلش تحقیق کنید تا با خصوصیات شما آن شهر یا کشور مطلوب در آید می بایست موضوع کتاب با فکر و روحیه شما هماهنگی داشته باشد

به امید سفری خوب برای همه مسافران کتاب

6 پسندیده

‏«دهکده زبان» را در بازار اندروید ببین:

3 پسندیده

6 پسندیده

سلام دوستان
یک مشکلی برا من ایجاد شده کمک میخوام، من بلواستکسم خراب شد بعد مجبور شدم برم یک شبیه ساز دیگه نصب کنم. دهکده زبان رو نامحدود فعال کردم بعد الان هر چی میزنم میگه باید اشتراک بخری، باید چیکار کرد؟

1 پسندیده

سلام
با اکانت بازارت وارد شو (تو خود بازار)
بعد دهکده زبان خودش رو با بازار وفق میده

2 پسندیده

نشد، حالا باشه باز میخرمش

2 پسندیده

سلام حنانه جان
مگه ورژن جدید رو نصب نکردی؟ کاربر حرفه ای هستی باید رایگان باشه واست که :thinking:

گزارش امشب من

دو فصل از مشکل سلول ۱۳ :grin:

6 پسندیده