چالش بزرگ زیبوک ، آبان ۹۷ (نظر خواهی برای کتاب های آبان) 📚

هر وقت که حس کردید میشه چیزی از کتابی که میخونید به اشتراک گذاشت خوشحال میشیم که به اشتراک بذارید

چون هم باعث درک عمیق تر خودتون و هم ما از کتاب میشه

البته یک سری کتاب ها مفهوم پنهانی رو میخوان به خواننده منتقل کنن که این نوع کتاب ها هم اگه موشکافی بشن خیلی میتونه مفید و در عین حال جالب باشه

مثل کتاب مزرعه حیوانات

4 پسندیده

ممنون آقا کامبیز :tulip::tulip:
کتاب خوبیه واقعا

2 پسندیده

سلام پیشنهاد عالیه هست. ولی ماشاالله دوستان بسیار پرقدرت هستند در مطالعه کتاب بخصوص mastery، من کتاب های اینچنینی خیلی ذهنم درگیر متنش میشه بخصوص که دیگه اصلا ترجمه به فارسی در ذهن انجام نمیدم فقط تجسم ذهنی موقعیت متن رخ میده لذا سرعتم فوق العاده پایین هست من تازه سه فصلش رو تموم کردم. اگه برسم به اتمامش دوست دارم در بحث و گفتگوی کتاب مشارکت داشته باشم. و واقعا کتاب ارزشمندی معرفی کردید، نسخه دارویی حال و روز این روزهای من هست که بهتر بتونم مسیر و اهدافم رو تعیین کنم. سپاس فراوان از شما آقا کامبیز ، آقا فرزاد و همه دوستان این چالش که حضورشان دلگرمی بزرگی هست.

6 پسندیده

تشکر از هر دو بزرگوار :tulip::rose::rose:

4 پسندیده

مطالعه امروز حدود 3ساعت و خورده ای زمان برد :books: :nerd_face:

7 پسندیده

احسنت به روحیه و ذهن توانا شما :+1::+1::+1::tulip::tulip:

چشم داداش حتما شرکت میکنم :+1::+1:

دقیقاً :clap::clap::clap:

خواهش میکنم خانوم نیکنام بزرگوار :tulip::tulip:
درباره سرعت هم خدمتتون عرض کنم بهتون حق میدم
خود من به شخصه پنجمین باره برگشتم و از اول دارم این کتاب رو میخونم. کتاب بسیاره پری هستش.
حقیقتش به خاطر گل روی آقا فرزاد ک این کتابو برای چالش زدن قصد دارم تموم کنم
و برگردم دوباره از اول عمیق تر بخونم.
خوبیه این بحث و گفتگو ک بیایم برای کتاب های این چنینی ایجاد کنیم این میشه که حتی دوره یک ماهه چالش کتاب هم ب اتمام برسه ما همچنان میتونیم از آموخته هامون از کتاب صحبت کنیم و بهم اطلاعات انتقال بدیم.
اینجوری یه محیط فرهنگی خوب ایجاد میکنیم و بهم در بهبود شرایط زندگیمون کمک میکنیم.
این چالش بسیار خوبه و با بحث و گفتگو گرم تر و بهترم میشه. چون دقیقاً همه جوره درگیر میشیم.
حتی میشه آنالیز کتاب هم ارائه داد
من یادمه سمیه خانوم یه تحلیل از کتاب تعصب و غرور نوشته بودن ک خیلی برام جالب بود.
با خوندن این تحلیل ها و نظرات این گروه پخته تر و کامل تر خواهد شد

بسیار خوشحالم که شما دارید این کتابو مطالعه میکنید

9 پسندیده

این فکر خوبیه خصوصا برای کتابای مثل مستری که چند لایه ای اند دوستان میتونن با نظرات متفاوتشون به عمیق خوندن کتاب کمک کنن

پس با اجازه من اولین تاپیک رو برای مستری میزنم
این مطالب رو هم انتقال میدم اونجا

:ok_hand::ok_hand:

5 پسندیده

الان دیگه این چالش به معنای واقعی چالش بزرگ زیبوک شد
ممنون از همه

5 پسندیده

و بنظرم خیلی خوب میشه که دوستان هر جایی از متن انگلیسی به نکات خوبی رسیدن اسکرین شات کنن اون قسمت رو. تا علاوه بر بحث و گفتگوی فارسی یه نیم نگاهی از جملات پر محتوای کتاب به انگلیسی در ذهنمون بمونه :rose:

5 پسندیده

نه گم نمیشد منظورم این بود ابتدای تاپیک خلاصه نکات مهم هر کتاب یا حالا بحث و گفتگوش چقدر خوبه اول اطلاعلت و شناسنامه کتاب باشه همون توضیحاتی که میدین برای معرفی و زیرش دیگه بحث و گفتگو که اقا کامبیز فرمودن
اینجوری یکی که وارد تاپیک میشه از پست اول دستش میاد دوستان راجب چه کتابی بحث میکنن.
بازم صرفا یه پیشنهاد بود.
ممنون از همگی :rose:

4 پسندیده

این هم ایده خوبی هست. من پیام های تاثیرگذار زیادی دریافت کردم که مناسب شرایط روحی فعلی ام هست. که بحث در این مورد باشه در تاپیکی که فاطمه خانم عزیز ارائه خواهند داد. اما ممکنه در روزهای آتی مشغله هام جدی تر و بیشتر بشه فعلا به این پیام که برام جذاب بود بسنده میکنم.

این اوج احترام به شخصیت وجودی خودمان هست و من دوستش داشتم. فقط ببخشید بخاطر دوره انگلیسی واقعی خیلی از کلمات های لایت شده امیدوارم پیام اصلی منتقل شده باشه

8 پسندیده

باشه حتما
خیلی ممنون

آره واقعا جالب و پر مغز بود
ممنون بابت به اشتراک گذاری :pray:

3 پسندیده

این نظر بسیار خوبیه
من تاپیک رو زدم
فردا دوستان نظراتشون رو بدن ی ویرایش میزنیم

3 پسندیده

سلام دوستان

کتاب ink and bone هم تا صفحه ۲۰۰