چالش Let's talk « درگیری کامل» + ویدئو

سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز با شما هستیم با یکی دیگه از فاکتور های مهم تسلط یعنی درگیری کامل.

خب ما همه می دونیم که برای تسلط به یک مهارت نیاز داریم بار ها و بارها در اون تکرار داشته باشیم. ولی تکرار پوچ نه…

تکرار نیاز داره که با درگیری کامل باشه.

این لتس تاک ادامه موضوع قبلی یعنی تکرار هست که دربارش صحبت کردم.

خوشحال میشم شما هم نظرتون رو درباره درگیری کامل بگید و درباره تجربیات خودتون صحبت کنید.

مرسی که به این ویدئو نگاه می کنید.

12 پسندیده

بسیار عالی بود واقعا جای تشکر داره :clap::clap::clap:
کاملا موافق فرمایشات شما هستم…
شما دقیقا مثل یه پزشک حاذق مشکلات این مسیر رو آسیب شناسی میکنید و مثل یه معلم دلسوز راهکارهای مناسب رو ارائه میدید…
ممنونم ازمطالب مفید وارزشمندتون که همیشه برای ما کمک کننده بوده وخواهد بود :rose: :rose::rose:

3 پسندیده

ممنونم از شما سارا خانوم که در تمامی چالش ها من نظر میدید.
واقعا خوشنود و خوشحالم که گوش میدید.

ممنونم از لطفتون :rose::rose::rose:

2 پسندیده

2 پسندیده

مطلب مهمی رو بهش اشاره کردید,
در کتاب هفت عادت مردمان موثر در اوایل کتاب نویسنده اشاره کرده که اگر میخواین مطالب رو خوب یاد بگیرید بهتره که اونو اموزش بدید و این دقیقا مهمترین قسمت یادگیریه, و شما دقیقا درست اشاره کردید که اگر میخوایم 100% خوب یادبگیریم, اینه که مثل یک معلم اونو اموزش بدیم.
بشخصه امتحانش کردم و صد البته نتیجه ش رو دیدم.
بطور کلی اگر هر مطلبی رو میخواین خوب یاد بگیرید بهتره که اونو اموزشش بدید, توی خونه با تکرار و تمرکز و اینکه انگار دانش اموزای نشستند و به حرفای شما گوش میدن, اون مطالب رو بازگو کنید.
این تجربه من بود.
ممنونم از اشتراک گذاریتون

3 پسندیده

سلام ثمین خانوم گرامی.

بسیار از تجربه شما استفاده کردم و واقعا عالی بود.

من به زودی یه درس آپلود میکنم تو کانالم که درباره حرفای آنتونی رابینز درباره engagement هستش.

هر چه بیشتر درگیر کاری که می کنیم بشیم و برای کار ارزش قائل بشیم بیشتر پیشرفت خواهیم کرد. چون تکرار همینجوری الکی به ما یه چیز اضافه میکنه ولی واقعا حداکثر پتانسیل رو نمیده.

ممنونم باز این که وقت گذاشتید و به ویدئو من نگاه کردید. واقعاً خوشحالم که با وویس مشارکت میکنید و هر چه بیشتر وویس بدید اسپیکینگتون بهتر از دیروز خواهد شد. :rose::rose::rose:

ضمنا از لطفی که به من بنده در ابتدای وویستون داشتید نهایت تشکر رو دارم.

ممنونم ازتون آتوسا خانوم عزیز. واقعا متشکرم که ویدئو منو دیدید.

درباره آموزش بله کاملا حق با شماست. یه مثل هست که میگه:

when you want to teach something you have to learn it twice.

وقتی میخواید چیزی آموزش بدید باید اون رو دو بار یاد بگیرید.

و این یعنی یادگیری عمیق. باز ممنونم ازتون :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خیلی هم عالی

شرکت تو چالشهای بیشتر جز برنامه های سال جدیدمه و امیدوارم ادامه دار باشه .
نیازی به تشکر نیست .واقعا من از وویسها و ویدیو های شما لذت میبرم و چیزای زیادی یاد میگیرم . :hibiscus:

1 پسندیده