چالش شدت سال 97 « مکالمه »

هی هیچی نمیگم هی مثال میزنه :angry:
بخوام‌ مثال بزنم که …
الله اکبر

بااین معایبی که شما گفتین دیگه عمراااااا کسی شرکت کنه
بنظرم همون ببندینش بهتره

اگه احیانا خواستین واسه این چالش جدول حدود بزنید
ممنون میشم واسه من ۲۰ تا بزنید

1 پسندیده

اقا من کاکرو :joy::joy: عجیب ماندگار بود تو ذهنم :expressionless:

اره دقیقا ولی خب فک کنم یکم سخت بشه نظرسنجی کرد یا شاید بشه یه موضوع کلی واسه هررهفته داد و بگیم دوستان با محوریت این موضوع لتس تاک بدن :blush:

3 پسندیده

راستی برا موضوع هم چون من خودم علاقه دارم که لتس تاکم طبق لذت بردن از مطلبی که خوندم باشه ترجیحا نظرم اینه که انتخاب موضوع شخصی باشه که هرکس طبق علاقش از موضوعات مختلف ارائه داشته باشه

3 پسندیده

یقینا همینه . موافقم چون مثلا سمیناری میبینم بخام بگم شاید تو موضوع هفته نگنجه. ولی مثلا گفتم شاید یکی نتونه موضوع بیابه یه آب باریکه باشه واسه جهت دهی به ذهنش :blush:

2 پسندیده

فک میکنم پس بالاخره زمان فعالیت پر بار شما رسید و سرتون داره کم کم خلوت میشه. این پیام نوید چیزای خوبیه. :rose::rose:

:roll_eyes:

نه اینجا آمار داده نمیشه. فقط لینک گذاشته میشه. نظر و… هم فقط تو تاپیک باشه بهتره. فقط هدف اینه لینک ها رو یه حالت آرشیو قرار بدیم همه بردارن

فقط کسی که لینکو میزاره میتون بگه : ( مثلا من)

هدف نهایی: 240 / 1 ( یعنی از 240 تا یکی فرستادم)

هدف ماهانه: 20/ 5 (از هدف این ماهم 5 تاشو دادم)

نداد هم فدا سرش. دعوا نداریم که. همه چی ملو و ملایمه. :grin::+1:

بچه خوب و کاری ای بود. منم ازش خوشم میومد. بیچاره با بدبختی به زور از سوبای مصدوم مساوی گرفت :joy::joy::joy:

منظورم این شکلیه. شما لتس تاک میدید. میگید خب دوستان موضوعی دارید که صحبت کنم؟ دوست دارید چیزی بگم؟

اگه نگفتن هم همین سوال رو از گوگل میپرسید :joy::joy::joy:

منم نظرم همینه

3 پسندیده

من ومنظورم اون چالش بود نه این
به هرحال موفق باشید

1 پسندیده

:confused::confused::confused::confused:

سوال شما برای این تاپیک بود. گفتید اگه آماریه برای من 20 بزنید در پاسخ گفتم اون.

هستم :+1:

1 پسندیده

این تیکه ش واسه اون تاپیک بود

این تیکش واسه این تاپیک

خداروشکر

1 پسندیده

[quote=“YoKambiz, post:7, topic:13020”]
تا پایان سال؟ :grin:

اره دیگه…:roll_eyes:

1 پسندیده

میخواید پیشرفت کنید 6 تا مطمئناً کافی نیست. :wink::grin:

1 پسندیده

گفتم حد اقل که بتونم اما اگه فرصت بشه حتما بیشترش میکنم

2 پسندیده

من هنوز درس پنج قدرتم اما میخوام اینجا هم فعال باشم…البته با کمک شما

2 پسندیده

آفرین حالا شد

حتما کمک خواستی رو من حساب کن

3 پسندیده

رفتم فکرامو کردم دوباره اومدم :grin: برا من تا آخر سال 22 تا بزنید که ماهی 2تا بشه. البته اینا رو یه جایی ثبت کنید،که فردا زیرش نزنیم :joy: آخر سالم مث پارسال یه آمار کاملی از لتس تاک ها بدید خیلی جالبتر میشه.

1 پسندیده

سلاام دوستان
دستمریزاد جناب @YoKambiz به خاطر راه اندازی این چالش ، واقعا تلاش و ابراز لطف شما ستودنی ست.
انشالله سعی میکنم منم فعال باشم البته هنوز برنامه وهدفی واسش ندارم که بر میگرده به تشویش ذهنیم .

3 پسندیده

من ماهی 5 تا لتس تاک (حداقل)
که تا آخر شهریور بشه 25 الی 30 تا :blush:

2 پسندیده

240/ 1 برای هدف نهایی

1/5 از هدف این ماه

10 پسندیده

منم تمام سعیم رو میکنم که در چالش شرکت کنم, در حال حاضر تصمیم دارم هفته ای یک لتس تاک مربوط به قدرت بزارم و ماهی یک ویس در مورد مواردی غیر از درسم.
با این احتساب امروز اولینش رو ضبط کردم و بعد این پیامم تو تالار میزارم.
در طی شش ماه میشه 30 تا.

5/1 از هدف این ماه.

9 پسندیده

1/30 : هدف تا آخر خرداد

8 پسندیده

سلام اقا کامبیز و ممنونم که با قرار دادن این چالشها اجازه نفس کشیدن به ما نمیدید :joy:
جدای از شوخی واقعا این چالشها به من در انگلیسی فکر کردن و صحبت کردن خیلی کمک کرده

من تو این ماه ۳ تا لتس تاک داشتم و تا پایان این ماه هم دو تا ارائه میدم .امیدوارم که بتونم
برای اردیبهشت ماه هم ۶ تا

۳/۱۱تا پایان اردیبهشت

4 پسندیده