چالش let's talk « همه چیز از بدن شروع می شود » + ویدئو

image

سلام خدمت دوستان عزیز.

امروز درباره بدن و نقش اون در ایجاد انرژی و آگاهی صحبت می کنیم.

درباره خواص استفاده از بدن در هنگام یادگیری.

تجربه خودم در مدت 7 روز استفاده از مدیتیشن ( فقط به مدت 10 دقیقه در روز) و دویدن صحبت میکنم.

امیدوارم که این موضوع جالب باشه و اگه نظری داشتید دوست دارم بشنوم :rose::rose::rose:

این موضوع کاملاً برام چالش برانگیز بود و فک میکنم ترسم از صحبت درباره اینگونه موضوعات برطرف شد.

18 پسندیده

واااای خدای من, .:dizzy_face::scream::scream::scream::cold_sweat::cold_sweat::anguished::confounded::astonished:چقدر سخت بود برام بلافاصله ضبط کنم صدامو و اینجا بزارم, امیدوارم مفهوم رو رسونده باشم.
ببخشید اگر ویسم خطاهایی داره, خب یکبار بیشتر ضبط نکردم,
حرفامو تو ویس گفتم, متشکرم از ویستون

3 پسندیده

صحبت های الیوت هولس درباره آگاهی از بدن

صحبت های ای جی درباره استفاده از بدن

5 پسندیده

سلام

موضوع خوبی انتخاب کردید
ای جی همیشه این موضوع رو یاداوری میکنه

و اینکه آموزش دادن باعث میشه خود شخص آموزش دهنده ۲برابر یادبگیره واقعا درست هستش

احسنت
موفق باشید

2 پسندیده

سلام و خسته نباشید. شروع چالش جدیدتون رو تبریک میگم. موضوع انرژی بخشی هست. این قسمت صحبت تون رو دوست داشتم. وقتی صحبت از مدیتیشن میشه انتظار این میره که انرژی و نیروهای فراطبیعی خاصی رو از جهان پیرامون جذب کنیم و این تصور کاملی نیست. وقتی مدیتیشن انجام میشه نفسهای عمیق ما رو از درون خودمون آگاه میکنه قطعا اول از فیزیک بدن که همراه با آرامش هست، بخصوص وجود قلب. این تاثیر فیزیکی در بدن فوق العاده هست.
موفق باشید.

2 پسندیده

ممنون که گوش دادید مژده خانوم :rose::rose::rose:

ممنونم خانوم نیکنام گرامی.

خوشحالم که وقت گذاشتید و نظرتون رو هم گفتید ممنون :rose::rose::rose::rose:

2 پسندیده

2 پسندیده

2 پسندیده

3 پسندیده

3 پسندیده

دقیقا brain washing چیزی بود که من دنبالش بودم ولی متاسفانه نمیدونستم به انگلیسی چی میشه
تجربه تون در مورد ورزش تو خونه هم واقعا جالب و عالی بود.

1 پسندیده

سلام
خداقوت آقا کامبیز
راستش من چون اول راهم تا میومدم جمله هاتون رو هضم کنم جمله بعدی بیان میشد، اما زبان بدنتون اینقد خدا رو شکر قوی بود که گاهی در درک سریع کمکم میکرد و باعث میشد عقب نمونم. بخصوص از قسمتی که راجب مدیتیشن میگید قشنگ متوجه میشدم چی میگید
:rose::rose::rose:

1 پسندیده