پیشنهادات خود را برای منابع ویدئویی ارسال کنید

چقدر کورسرا خوبه. من اپلیکیشنش رو نصب کردم رو گوشیم برم سراغش ببینم چه خبره توش
اما یودمی که همش پولی بود. کورس برایان تریسی ۲۵۰ دلار کانادا!!! البته ایشون از آب کره میگیرن. اصلا هم بعید نبود
بقیه کورسها هم تا شیش ساعت دیگه تخفیف میداد همشون ۱۴ دلار. من که از خیرشون گذشتم و میرم سراغ کورسرا

الان کورسرا رو هم دیدم. اونم رایگان نبود دوره هاش. من میرم همون سراغ خان آکادمی خودم

2 پسندیده

بله درسته. انقدر که زنهایی که دیدم از سن چهل سالگی فکر میکنن دنیاشون به آخر رسیده، این خانوم انگار واقعی نیست.
نه فمینیست گونه :roll_eyes: اما فکر میکنم زنها نیاز دارن به باور بهتری از خودشون و جایگاه و قدرتشون در اجتماع برسن. اینجوری انسانهای بهتر، همسران و مادرانی بهتر میشن.

3 پسندیده

صد در صد درسته.
من از دیالوگ اینکه " آخه ما دختریم…" به شدت متنفرم.

چیزی که جامعه به خورد کسی میده دلیل بر ناتوانی نمیشه.

واسه همین من خیلی تحت تاثیر این خانوم قرار گرفتم.

3 پسندیده

نگران نباشید.

تیم زبانشناس یه راهی پیدا میکنه اینا رو میزاره تو اپ. از اونجا راحت استفاده کنید :grin:

2 پسندیده

باشه. پس لیست دوره‌هایی که چشممو بگیرن میزارم اینجا

2 پسندیده

بله حتما این کارو کنید

تو سایت های ایرانی البته این دوره برایان تریسی هست

https://techban.ir/think-like-leader/

2 پسندیده

راه خاصی وجود نداره ما هم باید بخریم. ولی خوب قیمتش سرشکن میشه روی افرادی که اپلیکیشن رو انشالا میخرن :relaxed:

3 پسندیده

این خان آکادمی خیلی عالی بود تشکر :bouquet:

3 پسندیده

سلام. خسته نباشید مطمئنا کار بسیار مفیدو منحصر به فردی ازآب درمیاد.
فقط به نظر من فیلم هایی استفاده کنید که جدید باشند مثلا سریال فرندز که یکی از اعضا پیشنهاد دادن آخرین قسمتش 14 سال پیش پخش شده و قدیمیه.
من نمیدونم این برنامه دقیقا چه بخش هایی داره ولی به نظرم بهتره ویدئو هایی استفاده کنید که مطالبش به روز باشه.

1 پسندیده

من خودم از تد بعضی وقتا استفاده می کنم و بخش مورد علاقه ها رو بیشتر می پسندم. به نظرم اگه از بخش «فیلم های پسندیده شده» ی تد، انتخاب بشه عالیه. موضوعاتی که علمی هستند در سطوح بالاتر و موضوعات عمومی و جالب در سطوح پایین تر قرار بگیرند.
با تشکر از زحمات شما

2 پسندیده

شاید بخاطر رشته خودم سوگیری دارم. اما فکر میکنم موضوعات روان شناسی و موفقیت بطور معمول محبوبیت دارن.

3 پسندیده

البته خیلی از سخنرانی های تد علمی هستند ولی جنبه عمومی دارند؛ مثلا من تابستون یک سخنرانی دیدم که دو فرد کاملا معتبر و آگاه، سر این بحث می‌کردن که انرژی هسته ای بهتره یا انرژی تجدید پذیر. درسته دانشمند بودند ولی من توی زیرنویس فارسی اون (!!) هیچ کلمه یا اصطلاح خاص علمی ندیدم. به نظرم اونها رو هم باید جزو موضوعات عمومی و سطوح پایین تر قرار داد چون هر انگلیسی زبانی که هیچ تخصصی در زمینه های علمی نداشته باشه هم منظور اونا رو می فهمه. خیلی سخته انتخاب این ویدئو ها ولی من سعی می‌کنم فیلم های تد مورد پسندم رو بفرستم.
با تشکر

2 پسندیده

بله کم کم دارم میذارم. فعلا دو کورس زیر در سایت زوم قرار گرفته:

4 پسندیده

سلام خدمت استاد عزیز
من فعلا از سایت اولی کورس های زیر رو که در ارتباط با روانشناسی یادگیری است پیشنهاد میکنم که برای اموزش نوین میتونه کمک کننده باشه .:blush:

2 پسندیده

خیلی ممنون. در رابطه با Psychology 102: Educational Psychology Course فقط من یه چیزی سر در نمیارم. این احتمالا یکی از سیلابس های آموزشی هست. اون ۱۰۲ نمیدونم چیه؟ شاید آقای @yazdanmadadjoo بتونن کمک کنن که بهتر بفهمیم منظور از این اعداد چیه. چون چنتا عنوان مشابه با اعداد متفاوت فکر کنم دیدم.

2 پسندیده

سلام مجدد از سایت تد هم فعلا عناوین زیر به نظرم جذاب و کاربردیه :blush::blush::rose::rose:

3 پسندیده

استاد اون عدد، عددی شماره کورس ها از یه مجموعه است. مثلا من شماره های 103 105 104 هم دیدم ولی این شماره برام جذاب اومد. مثلا در عکس زیر سایر شمارهای این مجموعه موجوده

2 پسندیده

منم این دوتارو نظرم گرفت از سایت اولی :blush:

2 پسندیده

خیلی عالیه. من منتظر چنین اپلیکیشنی بودم. چون من پراکنده هی از اینور و اونور فیلم میدیدم، ولی یه برنامه ی منسجم و خوب باشه، مثله زبانشناس ۱ که هر سطحیش جداس خیلی خوبه. فقط یه سوال الان ازش رونمایی شده یا نه قراره بشه؟

1 پسندیده

هنوز اپلیکیشن کامل نیست. ولی میتونین منابعی که داخلش قرار میگیره رو در وبسایت زوم ببینین.

2 پسندیده