پیشنهادات خود را برای منابع ویدئویی ارسال کنید

سلااام :blush:

بچه ها اپلیکیشن ویدئو داره به پایان آماده سازیش نزدیک میشه :grinning:

برای همین خواستم ازتون درخواست کنم که در اضافه کردن منابع به اپلیکیشن مشارکت داشته باشین.

برای این کار ما نرم افزاری نوشتیم که به صورت خودکار منابع رو از چهار وبسایت زیر دریافت و دسته بندی میکنه.

برای تد بخش پلیلیست رو ببینین

https://www.udemy.com/

که البته این وبسایت آخری ایران رو بسته بایستی دورش بزنین

البته در ادامه سایت های edx و lynda هم اضافه میشه.

حالا درخواستی که دارم این هست که متناسب با سلیقه ی خودتون در این وبسایتها بگردین و عناوین مورد علاقه و خوب رو پیدا کنین که لیست کنیم و تو برنامه قرار بدیم.

الان اگه سایت زوم رو نگاه کنین فعلا سه عنوان قرار گرفته که دوتاش برای study.com و یکی هم ted هست.

منتظر پیشنهادات خوبتون هستم :blush:

18 پسندیده

اووووف چه شود :stuck_out_tongue:
واقعا معلومه چقدر زحمت کشیدید, دمتون گرم

به شدت منتظرم که منتشر بشه :heart_eyes:
منم سایت solo learn که بر اساس آموزش ویدیویی برنامه نویسی طراحی شده رو معرفی میکنم.

و این یکی لینک هم ۵۰ تا سایت که بر اساس ویدیو کار میکنن

امیدوارم چیز به درد بخوری توشون پیدا بشه.

یک پیشنهاد: به نظرم دوره های آموزشی ویدیویی برای یادگیری مهارت خاصی تو اپلیکیشن قرار داده بشه جالب میشه
مثلا: آموزش شطرنج
یا ساختن چیزهای مختلف مثل: طراحی و نقاشی و چیزهای مورد علاقه خانوما مثل ژله و ناخن و غذا و غیره
آموزش های ورزشی مثل: ورزش در خانه و یا نرمش های کششی

به نظرم از انگلیسی برای یادگیری چیزهای دیگه هم استفاده بشه میتونه جذاب و در عین حال مفید باشه :blush:

10 پسندیده

امیدوارم این ویدئوها سطح بندی هم داشته باشن

3 پسندیده

پیشنهاد بسیار خوبیه به شرط این که موضوع عمومی باشه، اما من با موضوعات خیلی تخصصی موافق نیستم، دوست دارم آموزشها به درد همه بخوره، مثلا شطرنج یا آشپزی یا مهارت های زندگی را می‌پسندم ولی برنامه نویسی وطراحی ناخن و… را نه

3 پسندیده

تو این سایتهایی که در حال حاضر ساپورت میشه کورس های زیادی هست. برای همین درخواست کردم که هرکی متناسب با علاقه خودش سرچ کنه و کورسهای خوب رو انتخاب کنه.

سطحشو خودمون به صورت اتوماتیک تعیین میکنیم.

3 پسندیده

پس این ویدئوها همراه متن هستند، خیلی خوبه

2 پسندیده

واقعا خسته نباشید
منم فکر میکنم khanacademi و future learn هم میتونن منابع خوبی باشن. مخصوصا اولی (خان آکادمی) که حتی تو آمریکا در بعضی مدارس جایگزین نظام آموزشی قدیمی شده و در همه موضوعات دروس طبقه بندی شده داره و کاملا رایگان هست. ویدیوهاش هم اسکریپت دارن. در ضمن میتونه برای بچه های مدرسه ایی فوق العاده کاربرد داشته باشه در کنار آموزش زبان

7 پسندیده

این بخش coursera رو من به شدت پیشنهاد میکنم قرار بگیره.

این پلی لیست تد هم برای مهارت شنیداری بهتر پیشنهاد میشه.

این کورس خوبیه البته قیمتشم خوشگله :grin:

https://www.udemy.com/think-like-a-leader-with-brian-tracy/

و در کل به نظرم هر چیزی که مربوط به انگلیسی میشه رو میشه گلچین کرد برای شروع گذاشت.

https://www.udemy.com/courses/language/english/

6 پسندیده

سلامممم
عه چه خوووب :heart_eyes::heart_eyes:
واقعا خسته نباشید
قشنگ از الان مشخصه چقدر انرژی و زمان صرفش کردید :heart_eyes:

من منبع پیشنهادی ندارم :see_no_evil::sweat_smile:
چون معمولا یا از تد میبینم
یا انیمیشن میبینم :blush:
در کل عاااااالیه
ممنوووونیم
و خسته نباشید :rose::rose:

3 پسندیده

خوب همون تد خودش میلیونها فیلم داره. با توجه به اینکه ما همشو نمیتونیم بیاریم بایستی بهتریناشو انتخاب کنیم. تو پلیلیستاش بگردین اگه مطالب خوبی بود بگین اضافه کنم.

2 پسندیده

آها ازون لحاظ :sweat_smile:
چشم حتما

این جز بهترین هایی بود که دیدم :point_down:

I watched this TED Talk and thought you would find it interesting.

Tim Urban: Inside the mind of a master procrastinator

Learn more about watching TED Talks on all of your favorite platforms: Ways to get TED Talks | TED Talks | Programs & Initiatives | About | TED

4 پسندیده

من khanacademi رو نگاه کردم خیلی عالی بود. حتما سعی میکنم این رو هم به سایتهایی که ساپورت میشه اضافه بکنیم

سایت future learn هم جالب بود. فقط مشکلی که داره اینه که تو هر کورس مثلا میتونه نصف درساش فقط مقاله باشه یعنی ویدئو نداشته باشه. که این مورد الان تو اپلیکیشن ساپورت نمیشه . مگر اینکه دروس بدون ویدئو رو هم بذاریم؟ @golmirzaei نظرت چیه؟ :thinking:

2 پسندیده

خیلی موافق دروس بدون مدیا نیستم ولی خوب کار نشد نداره

1 پسندیده

دوستان من فکر میکردم قرار هست اپلیکیشن کتاب صوتی داشته باشیم یعنی اشتباه میکردم یا اینکه دارید روی دو اپلیکیشن کار میکنید؟! :thinking:

2 پسندیده

گویا دو اپلیکیشن مجزا یکی برای منابع ویدیویی و دیگری برای کتاب هست

1 پسندیده

خیلی بهتر میشد اگه این سه اپلیکیشن با هم ادغام میشد…

سلام
برنامه هایی مثل اکسترا ، یا فرندز هم میتونه قرار بگیره داخل این اپ ؟
.
یا انیمیشن های کوتاه و بلند

1 پسندیده

اونجوری که شلم شوروا میشه :relaxed:

از لحاظ عملی بودن که میشه. اما بایستی یکی گرداوری و بازبینی کنه. و موارد خلاف شئونات کشورمون به کلی در بیاد. که کاری وقتگیره

بنابراین تمرکز ما دوره های آنلاین هست که فاقد این مسائل باشن. :wink:

2 پسندیده

در مورد فیوچرلرن باهاتون موافقم که شاید زیاد مناسب این اپ نباشه. من از دو‌کورس مناسب آیلتسش استفاده کردم و دید خوبی از آیلتس بهم داد. چون اصلا حوصله کتاب خوندن نداشتم :smirk:

تو برنامه تد هم بین لایکهام رو نگاه کردم. این از بهتریناست:

وهمچنین این یکی

و این

امیدوارم مفید باشن.

3 پسندیده

سلام

واقعا از اشتراک گذاری این ویدئو بسیار متشکرم.

من از دقیقه 2.35 چشمم به سخنرانیش دوخته شد و تا آخرش شاید بالای 10 بار موی بدنم سیخ شد.

یک زن 64 ساله. یک زن واقعی و نماد قدرت و اراده.

واقعاً لذت بردم. ممنون :rose::rose::rose:

5 پسندیده

https://www.ted.com/topics/goal-setting

اینجا 4 پلی لیست موجوده که به نظرم خوبه گذاشته بشه

3 پسندیده