پیشنهادات خود را برای منابع ویدئویی ارسال کنید

عااالی :clap::clap::clap:
خسته نباشید واقعا :clap::clap:
میگم
احیاناااااا اگه خواستین یه پک دیگه واسه طراحی بزنید
بنظرم آموزشهای proko عاااالی ان
توضیحاتشم که میده انگلیسی هستش

در کل عااالیه :heart_eyes:
موفق باشید :rose::rose:

1 پسندیده

کجا میشه تهیه کرد؟ …

2 پسندیده

راستش من پارسال یکی از دوستان لینک دانلودشو واسم فرستاد
اما کلیپ هاشو تو یوتیوپ هم زیاد دیدم

و فکر کنم بعضی از دوستان هم که قبلا طراحی میکردن
بدونن از کجا میگه تهیه ش کرد
“”" اگه اطلاع دارن ممنون میشم بگن “”"

و البته فقط طراحی چهره ش مناسبه برنامه س

2 پسندیده

من رفتن تو سایتش ویدیو ک ندیدم چون باید از یو تیوب استفاده کنی

فک کنم ازینجا بشه تهیه کرد

2 پسندیده

پروکو تو یودمی و لیندا نیست
من از تورنت گرفتم قبلا.
متنش هم متاسفانه موجود نیست. :sweat_smile:

1 پسندیده

تد اون پلیلیست ها رو اضافه کردم. دوره ی مدیریت استرس هم گذاشتم:

در رابطه با اون دو تا دوره ی دیگه یخورده شک دارم. یکیشون ۱۲۰ و اونیکی ۲۷۰ درسه. یعنی عایا کسی اینها رو میخونه؟ :thinking:

3 پسندیده

سلام
خیلی سپاس از شما خوشحال شدم :blush::blush::heart_eyes::heart_eyes:
در رابطه با اون دوتای دیگه حق با شماست
موضوعش فرا گیر نیس .:grin:

1 پسندیده

مشکل اینه که فضای سرور محدوده و این دوره های ویدئویی خیلی حجمش زیاده :smiley: برای همین فعلا اولویت رو میذارم روی منابعی که جنبه ی عمومی داشته باشه. اون دوتای دیگه خیلی تخصصی و زیاد به نظر میرسید.

4 پسندیده

پیشنهاد می‌کنم در صورت امکان در سایت زوم از ویدئو پلیری استفاده کنید که امکان خاموش و روشن کردن زیرنویس را داشته باشه
مانند سایت TED

2 پسندیده

اره استاد خوب کاری می کنید. خودمم دقت کردم دیدم خیلی مناسب نیس همش بازم ممنونم از تلاشهای بی دریغتون :blush::tulip::tulip::tulip:

2 پسندیده

سلام. ممنون از تلاش هاتون… من پیشنهادم
مجموعه های
TED-ED LESSONS: FEED YOUR CURIOSITY
و
PLANTS: SMARTER THAN YOU THINK

در سایت Ted.com هست.
همچنین، در سایت study.com

تعداد کورس هاش زیاد هست اما اگر بشه گزیده ای از اونهارو بذارید خوب خواهد شد.

و

و

البته ناگفته نماند که زندگینامه فیزیکدانان از جمله تسلا خیلی مورد علاقه م هست اما در این کورس ها چیزی پیدا نکردم. اگر کسی منبعی میشناسه ممنون میشم معرفی کنه. تسلا در یکی از درس های زبانشناس هست.

1 پسندیده

یه مختصری از بیوگرافی تسلا گمونم تو آخرین درس دوره داستانهای واقعی بود

1 پسندیده

بله دقیقا همینطور است که شما می فرمایید.

1 پسندیده

اخیراً از بهترین دوستانم، حسین نقی لو، سایتی رو معرفی کرد که اگه بتونین فیلم هایش را پیدا کنید فوق‌العاده است.
Breakthrough Junior challenge.
توی این مجموعه که ایران رو هم شامل میشه (!) باید بتونید یک مطلب علمی رو توی حداکثر ۳ دقیقه توضیح بدین که نیاز به سرعت بالا و غنی بودن اطلاعات داره. اگه برنده شدید جایزه های فوق‌العاده ای هم داره. یک سری فیلم های برندگان سال های گذشته و دیگر فیلم ها نیز در این سایت موجود است که اگه بشه اونها رو توی نرم افزار آورد عالی میشود. (فیلم ها را باید با یوتیوب دید و نمی‌دونم جای دیگه هم پیدا میشن یا خیر)
با تشکر

3 پسندیده

هر دانش آموزی که زبانش خوب بود و به انگلیسی مسلط بود حتما بره شرکت کنه خیلی چیز جالبیه.

3 پسندیده

بله. ممنون. اونو گوش دادم. دوستش دارم. میخوام بیشتر باشه از این دست مطالب.

1 پسندیده

نه متاسفانه برای منم معنی نداره این عدد.

1 پسندیده

سلام خدمت آقای ناصری @hnaseri بنده پیشنهادی برای نرم افزار zoom دارم اونم استفاده از انیمیشنی که در ادامه بخشی از اونو به همراه متن انگلیسی قرار میدم . این انیمیشن ضمن جذابیت های بصری و کیفیت خوبی که داره . دارای محتوای طنز و مکالمه محور و مناسب برای یادگیری است و چون برای سن نوجوان طراحی شده مسایلی که با فرهنگ ما در تضاد باشه در آن دیده نمی شود فکر میکنم مرجع مناسبی برای یادگیری باشه .اگر که تایید میفرمایید گردآوری مجموعه و متن انگلیسی آن را انجام می دهم . با تشکر
اسم انیمیشن Ultimate Spiderman

20180827003608.pdf (154.5 کیلوبایت)

7 پسندیده

سلام
پیشنهاد میکنم دوره Connect With English رو که در غالب یک سریال به آموزش زبان پرداخته رو به مجموعه زوم اضافه کنید. خوبیش اینه که خود دوره هم بر پایه آموزش هستش و طبیعتا خیلی متناسبه با اهداف زوم. درضمن فایل متنی فایلهای تصویری هم داخل این پکیج آموزشی تعبیه شده که کار رو راحتتر میکنه. راستش خودم زمانش رو ندارم وگرنه حتما اینکار رو میکردم

1 پسندیده

دوستان عزیز دست اندرکار زبانشناس سلام.

آقا با توجه به اینکه دفعه قبل که ی درخواستی درمورد دوره GRE دادم و در کوتاهترین زمان شما دوتا دوره خیلی خوب برای این آزمون گذاشتید من حالا حسی که نسبت به شما دارم حسیه که نسبت به بابانوئل دارم. :sweat_smile:
یعنی هرچی دلم بخواد تو زبان رو صاف میام از شما میخوام. میشه ی دوره هم برای آموزش نحوه نگارش یک مقاله به زبان انگلیسی که اشاراتی به عبارات رایج در مقالات انگلیسی کرده باشه در اپ زوم قرار بدید. خدایی اینو اضافه کنید قول میدم تا یک هفته هیچچچی نخوام:see_no_evil::see_no_evil:

3 پسندیده