پیشنهادات خود را برای منابع ویدئویی ارسال کنید

شما لینکی ندارید؟

مثلا جایی دوره ای خاص دیده باشید. نمونه ای چیزی؟

1 پسندیده

من اینو پیدا کردم

یخورده کلی هست.

یه نگاه بندازین اگه خوبه بذارم.

در کل سرچ کردم رایتینگ این دوره ها رو داره:

2 پسندیده

ماشالا بابانوئل ناصری :grin:

4 پسندیده

راستش خودم سرچ آنچنانی نکردم. فکر کنم اگر بخوام سرچ کنم برم توی آموزشای لیندا بگردم. معمولا درمورد همه چیز مطلب دارن. ولی خب از طرفی تا اونجا که میدونم فایل متنی ندارن

1 پسندیده

حالا دیدید حق داشتم؟:grinning:

1 پسندیده

این مورد مناسب به نظر میرسه

ی نمونه خوب دیگه هم این میتونه باشه:

واقعا هردوشون خوبن. و همپوشانی کمی دارن. به نوعی میتونن مکمل هم باشن

1 پسندیده

آقا این دوتا مجموعه هم بدجوری عشوه میان و عنوان اغواگرانه ای دارن. بخصوص برای دوستانی که قصد ادامه تحصیل در خارج از کشور رو داشته باشن

1 پسندیده

همه این مجموعه ها رو به زوم اضافه کردم.

3 پسندیده

سلام اقای ناصری, ضمن تشکر و خدا قوت خدمت شما
من این مجموعه رو در زوم دیدم, منتها سوالم اینه که دقیقا مناسب برای چه افرادی هست؟ و مثلا برای شروع من از کدوم یکی از این پکیجها استفاده کنم.
ممنون

1 پسندیده

اینها بیشتر برای افرادی مناسبه که میخوان برای رایتینگ آکادمیک اقدام کنن. کسانی که میخوان مقاله انگلیسی بنویسن. طبیعتا مناسب سطح نزدیک به advance هست.

2 پسندیده

واقعا خیلی خوب بود. همه دوره هایی که مورد نظرم بود رو اضافه کردید. دستتون درد نکنه. دیگه اپ زوم برای من به کاملترین شکل ممکن کاملا کامله (البته تا اظلاع ثانوی :see_no_evil::sweat_smile::stuck_out_tongue_winking_eye: )

1 پسندیده

خواهش میکنم. لطفا اگه وقت کردید در فارسی سازی عناوین و توضیحات سرفصلها و دوره هایی که میخونید به ما کمک کنید. ممنون میشم.

2 پسندیده

اتفاقا ی مواردی توجهم رو جلب میکنه. مثلا مهارت مطالعه بهتره مهارت خواندن ترجمه بشه
حالا با این نسخه ای که روی ویندوز نصب کردم فکر کنم بتونم بیشتر همکاری کنم

اینکارو چطور انجام بدم؟ در قسمت نظرات؟

1 پسندیده

اون علامت سه نقطه کنار عنوان هر بخش یا درس رو بزنید گزینه ی ادیت وجود داره. پس از ارسال ما بررسی و اعمال میکنیم.

3 پسندیده

اون سه نقطه رو که میزنم وارد تاپیک خاصی نمیشه. باید تاپیک جدیدی باز کنم یا باید بیام تو همین تاپیک؟

2 پسندیده

اینطوری پیش برید:

2 پسندیده

سلام به نظر بنده ویدیوهای انگیزشی تونی رابینز اضافه شه خیلی خوبه
همچنین اخباری مثل cnn یا بی بی سی انگلیسی
و مستندهای علمی
ممنون

4 پسندیده

سلام خسته نباشید
@YoKambiz
@hnaseri
ببخشید امکانش هست سریال good luck Charlie به اپلیکیشن زوم اضافه بشه؟

1 پسندیده

این سریال چه ویژگی هایی داره. کمی بیشتر توضیح بدین.

2 پسندیده

هم شاد و حالت کمدی داره هم مکالمه محور هستش من شنیدم واسه تقویت زبان هم خوبه این فیلم

1 پسندیده