Lets talk about 8 secret of success

سلام خدمت دوستان گرامی
راستش وقتی رامسر بودم یه لتس تاکی درباره 8راز موفقیت که از یه ویدیوی 3دقیقه از tedالهام گرفته بودم ضبط کردم
منتها قصد داشتم ویدیویی باشه ولی وقتی ویدیویی ضبط کردم حجمش شد 300مگ. :expressionless: دوباره ویس ضبط کردم که با ویدیو ادیت کنم نشد. چون اول صوت وعده میدم بهتون گفتم روشن گری کنم.
ممنون که گوش میدین
یا حق
:rose:

11 پسندیده

سلام عزیزم وویست خیلی عالی بود اولش ماشالا چ با سرعت گفتی :clap::clap::clap: موضوع خیلی جالب و مفیدی انتخاب کردی و من خیلی ازش لذت بردم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
صدای پرنده ها هم خیلی دلنشینه:heart_eyes::heart_eyes:
موفق باشی دوستم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::clap::clap::clap:
ویسی بود ک کلی ازش نکته برداری کردم ممنون ازت:blush::blush::clap::clap::clap::heart_eyes:

2 پسندیده

سلام دوست عزیز، خیلی خیلی برام جالب بود موضوع لتس تاک تون، چون من هم ویدئو ۸ راه موفقیت معرفی شده توسط ریچارد جان سنت رو شنیده بودم البته موضوعش چیز دیگه ای بود ولی مقدمه اش معرفی ۸ راه بود و برای فردا تصمیم دارم ارائه اش کنم. احساس میکنم همه ما که همراه و هم مسیر شدیم کم کم تفاهم های فکری مون هم بیشتر میشه.
خسته نباشید خیلی خیلی خوب ارائه دادید عزیز، اون مشکلی که گفتید توی لتس تاکها و صحبت کردن احساس میکنید دارید به نظرم خیلی خوب رفع شده و پیشرفت خوبی داشتید.

2 پسندیده

سلام
ای جاان چه عااالی بود :heart_eyes::clap::clap::clap:
دمت گرم خیلی پر نکته ومفید بود :clap::clap:

وویس و ارائه ت
عاااالی بود مثل همیشه :heart_eyes::rose::tulip::rose:
همییییشه تو اوج ببینمت فودااات :heart_eyes::heart::heart_eyes:

2 پسندیده

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
بسیار عالی
داشتم فکر میکردم که آیا این ۸ عامل به تنهایی باعث موفقیت میشن یا نه ؟ یکم که فکر کردم دیدم اینا دقیقا مثل زنجیره به هم وصلن و هیچ کدومشون نه تنها تضمین کننده موفقیت نیست چه بسا عامل خطا هم بشن
تشکر بابت ارائه ی خوبت :heart::clap::clap:

2 پسندیده

@mohadeseh34
@atineh1967
@ala
@m-m96
@fdoosti

سلام و ممنونم از همه شما عزیزان که وقت گذاشتین و گوش دادین. خانوم نیکنام کاملا حرفتون رو قبول دارم و باهاتون موافقم. فاطمه جان شما هم درست متوجه شدی این 8مورد مثل یه پازل 8قسمتیه. در کنار هم میتونه موثر باشه.
بازم سپاس بیکران از تک تکتون. موفق باشین. :rose::rose::heart::heart:

5 پسندیده

3 پسندیده

1 پسندیده