تولدت مبارک Ozvzaban + صندلی داغ 🎂

سلام خدمت دوستان عزیز.

امیدوارم حالتون خوب باشه.

خیلی خب دومین تولد تیر ماه هم فرا رسید. @ozvzaban محمد حسین عزیز.

تولدت مبارک دوست خوبم. ممنونم ازت که همراه ما هستی و برات بهترین هارو آرزو مندم.

موفق باشی همیشه. :rose::rose::rose::rose:

image

دوستان عزیز می تونند سوالاتی که دارند رو بپرسند. :slightly_smiling_face::rose::rose::rose:

17 پسندیده

محمد حسین جان من چند تا سوال میپرسم ازت

چند سالته؟

چند وقته زبان می خونی؟

اهل بازی کامپیوتری هستی؟ اگه آره چه بازی ای؟

یه بیوگرافی کلی از خودت بگو

3 پسندیده

منم از طرفم خودم عید تولدتونو مبارک میگم محمد حسین جان ایشالا 121ساله بشید کیک تولدتونم گمونم آقا فرزاد رفته بیاره چون دیدم دومین نفریه که لایک کرده :grin:

3 پسندیده

سلام به همه دوستان
عههههههههه مگه 7 تیرم تولد داشتیم من خبر نداشتم؟؟؟؟؟؟؟؟
آقا محمد حسین گرامی تولدتون مبارک :balloon::balloon::balloon::balloon:
:gift::gift::gift::gift::gift::gift::tada::tada::tada::tada:
آرزو دارم سال های خوبی رو در کنار خانواده سپری کنید و همیشه تو اوج باشین
انشالله سوالات صندلی داغتون در دست بررسی هستن، خدایی شانسم دارین من باید برم جایی که تا عصر نیستم انشالله عصری برگشتم به شرط حیات خدمت میرسم وگرنه که میسپارم دست زننده تاپیک @YoKambiz که خودشون سوالا رو از تاپیک صندلی داغ سمانه جون کپی کنن :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

اینم کیک تولد ویژه از طرف من :grin::grin::grin:

6 پسندیده

سلام آقا محمدحسین تولدتون مبارک :white_flower::white_flower::birthday::birthday::tada::tada:
امیدوارم به موفقیت های بزرگی برسین و به هدفی که می خواید برسین

3 پسندیده

سلام آقا @ozvzaban
تولدتون مبارک باشه :balloon::balloon:
و
امیدوارم بهترین ها در انتظارتون باشه :cherry_blossom:
:balloon::balloon:
همیشه موفق باشین :blossom:

3 پسندیده

تولدتون مبارک. شاد و پیروز باشید

images

3 پسندیده

تولدتون مبارک @ozvzaban :tulip::tulip::tulip::tulip:
امیدوارم امسال بهترین های زندگیتونو بسازید :dizzy::dizzy:

3 پسندیده

مثل اینکه تیر ماه پرتولدیه, :sweat_smile:
تولدتون مبارک,
سلامت و خوش در کنار خانوادتون باشید. :fish_cake::cake::birthday::lollipop::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada::balloon::tada:

2 پسندیده

سلام :rose::rose::rose::rose::rose:
تولدتون مبارک باشه ایشالا تولد 120 سالگیتونم اینجا تبریک بگیم
بهترین هارو براتون ارزومندم :gift::gift::balloon::balloon:

3 پسندیده

سلام ، ممنون از شما ، بودن در کنار دوست خوبی مثل شما برام باعث افتخاره و البته بودن در کنار دوستان پرتلاش زبانشناس .

خیلی ممنون ، تشکر ، زنده باشید . عمرتون مستدام و زندگی تون پربرکت

سلامت باشید ، پاینده باشید من هم براتون لحظه های توام با شادی و خالی از غم و غصه رو براتون ارزومندم .

همچنین برای شما ، انشالله خودتون هم موانع موفقیت رو از سر راه تون بردارید و به خوسته های قلبی تون دست پیدا کنید .

تشکر مژده خانم ، زندگی تون پر شور و نشاط باشه … روزها و سال های خوشی رو در هر کجا که هستید داشته باشید .

متشکرم ، براتون خوشبختی مستمر در مرزهای خارج از کشور رو ارزومندم .

ممنون فاطمه خانم ، امیدورام اسباب مادی و معنوی موفقیت های بزرگ (در این سال به خصوص ) براتون فراهم بشه در هر زمینه ای که دوست دارید و صلاحتون در اونه .

سلامت باشید . خدا شما و خانواده تون رو از بلایا حفظ کنه و در مراحل مختلف زندگی به اون چه که میخواید برسونه .

کمال تشکر رو دارم … انشالله سال های سال در جامعه زبانشناس در کنار امثال شما ، لذت اموختن زبان رو تجربه کنیم . خوش بدرخشید در هرجا که هستید .

از همه دوستان متشکرم .
پاینده و پیروز باشید .
از صمیم قلب خوشحالم که در کنار شما هستم و امیدوارم هر روز بهتر و سرزنده تر از دیروز ، رشد پیدا کنم همان گونه که تا الان بوده و خیلی هم موثر بوده … … و امیدوارم من هم بتونم (و لو یک ذره ) در پیشرفت گروه موثر باشم گرچه شاید تا الان خیلی کمرنگ بودم … باز هم دعای خیرتون رو میطلبم و به کمک شما دوستان بزرگوار نیازمندم .

والسلام

:rose::rose::rose:

9 پسندیده

میخوام اول حدس دوستان رو بشنوم …اخرش میگم چن ساله شدم .

زبان که خیلی وقته میخونم …البته به این خوندن نمیگن …
یعنی مثلا فرض کنید از همون دوران اواخر راهنمایی شروع کردن که بخونم … با موسسه اموزش زبان … یادمه اون موقع کلاس میرفتم …ولی یکی دو ترم رفتم دیگه نرفتم …یکی دو سال گذشت دوباره یه موسسه مشهور اموزش زبان پیدا شد به اونم یکی دو ترم رفتم بعدش دوباره ول کردم … بعدش تصمیم گرفته بودم خودم بخونم چون کلاسا رو حال نمیکردم ولی بحث کنکور پیش اومد . دیگه زبان متناسب با کنکور رو میخوندم نه زیان مکالمه .
…کلا از همون موقع به بهانه های مختلف کلاس های مختلف رو رفتم و ول کردم ولی اون چیزی که میخواستم نشده .
چن سال بریم جلوتر تا پارسال اواخر اردیبهشت شروع کردم تاپ ناچ رو ادامه بدم که خدا زبانشناس رو رسوند … داشتم الکی تو انترنت میگشتم برا خودم که اتفاقی اشنا شدم … اومدم ببینم که چطوریه جه خبره … قصدم همون ادامه تاپ ناچ بود …ولی گفتم حالا این رو هم امتحان کنیم دیگه ،اخه دیگه یه جوری خسته شده بودم از کلاس های زبان و با خودم می گفتم زبانشناس هم لابد مثل کلاس زبان میخواد ما رو سر کار بزاره …حتی چن ماه هم طول کشید که از گرامر دست بکشم …خیلی سخت بود نمیتونستم حرف های اِی جی رو باور کنم …ولی حالا که بعد این همه مدت تونستم به خودم بقبولونم که حرف های اِی جی خیلی درسته ، روشش جواب میده و… دیگه خیلی مشتاقش شدم .
حالا اگه یه روز نخونم (حتی اگه شده 5 دقیقه )احساس میکنم یه چیزی سنگینی میکنه رو دوشم … زبان میخونم و اروم میشم . به یه نوعی تبدیل به عادت شده .
البته همش تقصیر کلاس زبان نبود خودمم هم یه اشکالی که دارم اینه که خیلی زود میخوام یاد بگیرم و دوست نداشتن چن سال کلاس زبان برم .کلا در مورد یادگیری این طوری ام . یعنی بودم . این یه اشکال مهمه که داشتم و اواخر تا حدودی برطرف کردم .
{ببخشید حرف های این قسمت یه کم طولانی شد . اخه حرف های دلم بود و به خاطر شکست های مککری که تجربه کردم . خیلی دوست دارم به اونایی که دارن میرن کلاس زبان (به خصوص دهه هشتادیا ) بگم اقا نرو این راه درست نیست ولی حیف که نمیتونم … }

4 پسندیده

اره تا حدودی نه زیاد ، یعنی از اول خیلی تو فازش نبودم …
دوران دبیرستان خیلی خیلی کم کانتر میزدیم ولی
پی اس خیلی علاقه داشتم …الانم پی اس دوس دارم ولی اون موقع خیلی بهتر بازی میکردم .
الانم گهگاهی .

ولی بازی های جدید رو اگه بپرسی هیچی نمیدونم

خودت چی کامبیز جان ، نظرت و رفتارت در مورد بازی های کامپوتری چیه ؟

5 پسندیده

محمد حسین حسن زاده نیاری ، متولد اردبیل محله نیار ،

تو یه خانواده چهار نفره به دنیا اومدم . یعنی یه دادش بزرگتر دارم .
دوست داشتم ابجی داشتم ولی ندارم .

دوران دبیرستانم رشته م ریاضی بود و نتیجه ی کنکورم هم بد نبود تونستم تو یه دانشگاه دولتی روزانه خوب مکانیک قبول بشم ولی به خاطر مشکلاتی که پیش اومد بعد یه ترم (خوشبختانه یا متاسفانه )مجبور شدم ول کنم …

از همون اوایل راهنمایی علاقه شدید به زبان داشتم ، هم علاقه خودم و هم خوب بودن معلمای زبانم چه راهنمایی چه دبیرستان …

عاملی هم که باعث شده دووم بیارم همون علاقه ست فقط .
مجردم و تا چن سال دیگه هم دوست دارم مجرد بمونم .حالا زوده دیگه .
از ورزش های رزمی کیوکشین رو دوست دارم (البته کیوکشنین کار نیستم ها)

خیلی دوست دارم برم خارج به خصوص المان ، ولی موقعیش جور نشده هنوز …

بعضی سوالا رو هم پیشاپیش جواب دادم .
خخخخخخخ
دیگه خلاصه گفتم راضی باشید…
:smile:
:wink:
:rose:

5 پسندیده

سلام
تولدتون مبارک.امیدوارم به هر چیز خوبی که آرزوش رو دارید برسید
من عاشق حدس زدن سنم
فک کنم با توجه به حرفهاتون ۳۰ ساله باشید

3 پسندیده

من این موزیک رو خیلی دوست دارم …
ربطی به روز تولد نداره ولی گفتم همین طوری بزارم …
غوغای ستارگان (شکیلا )

غوغای ستارگان (محمد اصفهانی )

6 پسندیده

فکر میکنم ۲۱
چون بحث کنکور آخرین بحثی بود ک ب اشتراک گذاشتی حدس میزنم همین حدودا باشه.

درباره بازی کامپیوتری هم دوست دارم ولی الان انجام نمیدم. وقت نمیشه.

3 پسندیده

[quote=“ozvzaban, post:12, topic:15188”]
چن سال بریم جلوتر تا پارسال
[/quot
این قسمتو بعد کنکور گفتن شما دقت نکردین

3 پسندیده

اخه همه چی رو نگفتم …
:wink:

2 پسندیده

من فکر می کنم حداقل 25 یا شایدم 26 دارین

2 پسندیده