یادگیری انگلیسی با طراحی - درس دوم انگلیسی واقعی - سفر به واشنگتن

حق دارید، میخوام روشن تر توضیح بدم، زیاد گیج کننده تر میشه.
ببینید شما در کلیپ دو مرحله دارید.
۱.نقل آقای جو وایز
۲. ترجمه و توضیح
عرضم این هست، یه مرحله ۳ اضافه بشه برای توضیح انگلیسی فقط اصطلاحات ( کجا توضیح انگلیسی داده؟
قسمت واژگان درس، اونجا خانم دادز برای هر اصطلاح یه توضیح دادند شما اونها رو فقط بگید

fed up means very upset, for example I’m fed up with flying

اصطلاح بعدی

To get the hang of. This means to become better at. To get the hang of. An example of to get the hang of would be: It takes a child a while to get the hang of riding a bicycle

و همین طور اصطلاحات بعدی، من میتونم متنش توضیحات رو از واژگان در بیارم و بدم شما فقط در مرحله ۳ کلیپ تون بیان کنید

دیگه نمیدونم چطور توضیح بدم و به قول دوستان شفاف سازی کنم.

3 پسندیده

خب دیگه حله

متوجه نمیشدم خودم دیگه پیدام نمیشد :joy::joy::joy:

میگم یه کاری کنیم.

یه فایل واژگان بزاریم فقط برای توضیح با عکس ها

یه فایل مینی استوری بزاریم با طراحی های من

فایل مینی استوری تهش میشه 2 دقیقه.

فایل واژگان هم با توضیحات انگلیسی و فارسی مخلوط. مثل همین چیزی که گفتید

چطوره؟

3 پسندیده

ایده خوبی هست، کارهاتون و تصویرسازی ها فوق العاده تثبیت کننده هست، من خودم که دارم این دوره رو میخونم بزرگترین مشکلم این هست که اینها رو یاد میگیرم با اون روشی که قبلا عرض کرده بودم ولی چون درگیر با اصطلاحات کم هست یعنی فقط محدود به فایلهای زبانشناس هست بواسطه فرار بودنش احتمال فراموشی دارند حتی با وجود تکرار زیاد.
کارهایی که فرمودید بیشتر زحمت خودتون میشه برای تصویر سازی، یه جوری همه دوستان علاقه مند هم خودشون رو درگیر کنند بهتر میشه نتیجه گرفت، مثلا خودشون داستان نویسی کنند در حد حتی دو دقیقه
البته این کار در چالش pov به شکلی دیگر انجام میشه

4 پسندیده

من به شدت با این موافقم
به شرط اینکه دوستان انجام بدن :grin:

2 پسندیده

به امید خدا، وقتی خود چالشها برنامه شون تثبیت بشه، مثلا در هفته چه چالشهایی داریم. من خودم بشخصه برنامه ریزی میکنم مثلا این هفته روی کدام چالش دوست دارم تمرکز کنم لذا با داشتن برنامه خودم بهتر میتونم در چالشی شرکت و نتیجه بگیرم.
ممنون از توجه تون آقا کامبیز

3 پسندیده

فکرتون و پیشنهادتون خیلی عالیه خانوم نیکنام, اتفاقا من اخرای درس قدرت هستم و این روزا هم دارم درسای جدید و باقیمانده قدرت رو میخونم هم تکرار دروس قدیمی قدرت, تا ایشاله مرور هم بشن و بعد تصمیم دارم دروس real English رو بخونم و البته بگم من سه درسشو خوندم ولی خب وقت و تمرکز بالایی میخواست در نتیجه ترجیح دادم دروس قدرت رو تموم کنم و بعد تمرکزم رو کامل رو این دروس بزارم.
طی سه هفته که سه درس رو خوندم متوجه شدم اصطلاحااات بسیاری داره که بقول شما بسیار فرار هست چون کم استفاده اند, به نظرم در قسمت وکب که خانوم جو وایز اگر اشتباه نکنم اسمشونو, کاملا لغات مکالمه رو پوشش دادن, ما میتونیم یک تاپیک بزنیم به نام درس و کل متن لغات رو بنویسیم و هر کدوم از بچه ها که تمایل دارن چند تا شو یادداشت کنن و براشون طراحی انجام بدن و عکسشو تو تاپیک بزارن, اینجوری یادگیریمون عمیق تر میشه.
این نظر و پیشنهاد منه, بازم هرجور بهتر و درست تره همونو انجام بدیم.
@YoKambiz

3 پسندیده

پیشاپیش تبریک :rose:

خانم کریستین دادز به همراه آقای جو وایز این دوره را پوشش دادند
واژگان خانم دادز، مینی استوری آقای وایز

خوبه ، ما باید بیشتر خودمون رو با درسها در چایش قرار بدیم

2 پسندیده

دقیقا, وقتی همه دور هم درسا رو یادبگیریم هم شیرینتره هم فراموشیش کمتره.

کلا من اشتباه گفتم پس. :grin::grin:

2 پسندیده

سلام و وقت بخیر :tulip::bouquet::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::hibiscus:جالب و پر مفهوم :ok_hand::ok_hand::ok_hand::ok_hand:باتشکر :tulip::bouquet::rose::blossom::sunflower::hibiscus::hibiscus::cherry_blossom::rose::rose::rose: