برای یادگیری زبان باید عاشق شد - شروع یک ماجراجویی برای موفقیت

یعنی اون مدیری رو نمیگفتید عمرن متوجه میشدم منظورتون چیه :joy:

در کل نه این طرح اصلا به بنده ربطی نداره و تکذیب میکنم :grin: اگه من تو همچین صحنه ای بودم احتمالا به این صورت میشد که درحالی که دختره چپ چپ بهم نگاه میکرد، من کل شال رو دور خودم پیچیده بودم . :rofl:

8 پسندیده

خیلی ریزبینانه بود :joy::joy::joy::joy::joy:

6 پسندیده

فکر نمیکنم این طوری باشه، ما شما رو انسان بخشنده و مهربون میشناسیم. مورد داریم دوستان شما رو عمو ناصری خطاب کردن به همین دلیل شک من رو بیشتر کرد

4 پسندیده

@YoKambiz خسته نباشید مقاله شیرین و جالبی بود به دلم نشست واقعا احسنت به ذهن خلاقتون :clap::clap::clap::grin::grin::grin:
@m-m96
طراحیات بی نظیر بود مخصوصا اون دختر پسره اول خییییلی قشنگ بود دمت گرم عزیزم خیلی ناز شدن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::heart::tulip:

5 پسندیده

ممنون محدثه جان
لطف داری :cherry_blossom::blossom:

4 پسندیده

Sup’ bro?

thanks buddy.

I wish you keep this attitude forever and see you as a powerful English speaker and man.

حتماً رو کمک شما در آینده حساب میکنیم حنانه خانوم

مرسی از شما بابت حسن نظرتون :rose::rose::rose:

مخلصم آقا مهدی گل. مرسی از اینکه همیشه زیر مقالات به ما انرژی میدی :rose::rose:

سلام آقا حسین. انجام شد.

ممنون بابت پین کردن مقاله :rose::rose::rose:

مرسی مریم خانوم گرامی. :rose::rose::rose:

خوشحالم خوشتون اومده :grin:

مرسی محدثه خانوم :rose::rose::rose:

6 پسندیده

عاشقتم داش کامبیز البته عشق اول از امروز زبان دوم … سوم کامبیز

4 پسندیده

فدات عشقم :grin::joy:

4 پسندیده

عجب تشابه بامزه ای، لذت بردم و به این نظر شما هم باور دارم. آموزش زبان فقط از خود فرد انگیزه میگیره حتی اگر هدف فقط یادگیری باشه نه چیز خاصی

4 پسندیده

زنده باشید
ممنونم ازتون :tulip::tulip:

3 پسندیده

سلام
ممنون از نویسنده
ممنون از طراح
ممنون از همه

از مقاله خوبتون لذت بردم و طراحی ها لذت نوشته را دو چندان میکنند .

the most beautiful sentence in the article :my idea

من تا حالا عاشق نشدم(چه شخص چه شی ء چه زبان و…) …در مورد زبان هم چرا ، علاقه مندم و خیلی هم دوسش دارم که تونستم نسبت به اون پایبند بمونم و مثل بعضی کارهای دیگه م نیمه کاره ولش نکردم حتی اگر بوده مدت موقت بوده و دوباره برگشتم و خوندم و ادامه دادم .
ولی نمیدونم میشه اسمش رو عشق گذاشت یا نه …
اخه همش احساس میکنم عشق مفهوم ش خیلی بالاتر از این حرفاست . واسه همین ادعای عشق کار اسونی هست ولی اینکه واقعا عاشق هستی یا نه باید امتحان پس بدی ، ایا اگه فلان اتفاق بد افتاد برات بازم حاضری پای معشوقت بمونی یا نه ؟!؟
واقعا نمیشه یکی بگه که :من عاشق فلان شخصم یا عاشق فلان شئ ء هستم عاشق فلان زبان هستم و واقعا مدعی حرفش درست باشه …نه به این سادگی ها هم نیست …
چن وقت پیش داشتم یه کلیپ تو یوتیوب میدیدم که مصاحبه کننده با یه المانی داشت گفتگو میکرد
موضوع مصاحبه ، زیرمجموعه اموزش زبان (اعم از انگلیسی )بود .
بک جای بحث مسئله دوست داشتن و عشق بود …چونن برام خیلی جالب بود اون حرف خانم المانی یادم مونده که میگفت(نقل به مضمون ) : ما المانی ها ، حالا حالا ها از لفظ عشق استفاده نمی کنیم
بر خلاف انگلیسی ها که خیلی زیاد به کار میبرن …و میگن I love U … I love U …I love U …
ما وقتی میگیم عاشق کسی هستیم واقعا عاشق هستیم و الکی این جمله رو به کار نمی بریم …
Ich liebe dich

تفاوت فرهنگ ها ،و تفاوت زبان ها و نگرش ها ، از کجا تا به کجا
:thinking::thinking::rose::rose:

5 پسندیده

سلام ممنون از مقاله
خوبتون

3 پسندیده

سلام خانم @mojdeh-gh5959.ممنون بابت طراحیهای زیباتون و واقعا شرمنده که من دیر متوجه شدم…

5 پسندیده

سلام
دشمنتون شرمنده
خواهش میکنم لطف دارید …

4 پسندیده

سلام طراحیا با ایلوستریتور انجام شده؟

4 پسندیده

طراحی بر روی برگه انجام گرفته با مداد اما با فتوشاپ ادیت شده.

3 پسندیده

آقای کشاورز نمیدونم چرا علاقه به زبانو از دست دادم،با اینکه بهش خیلی احتیاج دارم اما هروقت مریم سراغ زبان شناس بی حوصله ازش فرار میکنم.نمیدونم چیکار کنم،زمان داره میگذره ومن درجا میزنم ،دیگه از خودم خسته شدم.راهنماییم کنید لطفا.

3 پسندیده

سلام تفسیر خیلی زیبایی بود:rose::rose::rose::rose:

ممنون آقاکامبیز و مژده جون خداقوت

4 پسندیده

دست مریزاد بسیار زیبا و دلنشین بود :clap:

4 پسندیده

واقعامقاله عالی بود ممنون از زحمات دوستان :rose::rose::rose:

3 پسندیده