برای یادگیری زبان باید عاشق شد - شروع یک ماجراجویی برای موفقیت

پروژه-تیمی
psychology_of_learning
برای یادگیری زبان باید عاشق شد - شروع یک ماجراجویی برای موفقیت
0

یعنی اون مدیری رو نمیگفتید عمرن متوجه میشدم منظورتون چیه :joy:

در کل نه این طرح اصلا به بنده ربطی نداره و تکذیب میکنم :grin: اگه من تو همچین صحنه ای بودم احتمالا به این صورت میشد که درحالی که دختره چپ چپ بهم نگاه میکرد، من کل شال رو دور خودم پیچیده بودم . :rofl:

خیلی ریزبینانه بود :joy::joy::joy::joy::joy:

فکر نمیکنم این طوری باشه، ما شما رو انسان بخشنده و مهربون میشناسیم. مورد داریم دوستان شما رو عمو ناصری خطاب کردن به همین دلیل شک من رو بیشتر کرد

@kambiz_mbi خسته نباشید مقاله شیرین و جالبی بود به دلم نشست واقعا احسنت به ذهن خلاقتون :clap::clap::clap::grin::grin::grin:
@mojdeh-gh5959
طراحیات بی نظیر بود مخصوصا اون دختر پسره اول خییییلی قشنگ بود دمت گرم عزیزم خیلی ناز شدن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes::clap::heart::tulip:

ممنون محدثه جان
لطف داری :cherry_blossom::blossom:

Sup’ bro?

thanks buddy.

I wish you keep this attitude forever and see you as a powerful English speaker and man.

حتماً رو کمک شما در آینده حساب میکنیم حنانه خانوم

مرسی از شما بابت حسن نظرتون :rose::rose::rose:

مخلصم آقا مهدی گل. مرسی از اینکه همیشه زیر مقالات به ما انرژی میدی :rose::rose:

سلام آقا حسین. انجام شد.

ممنون بابت پین کردن مقاله :rose::rose::rose:

مرسی مریم خانوم گرامی. :rose::rose::rose:

خوشحالم خوشتون اومده :grin:

مرسی محدثه خانوم :rose::rose::rose:

عاشقتم داش کامبیز البته عشق اول از امروز زبان دوم … سوم کامبیز

فدات عشقم :grin::joy:

عجب تشابه بامزه ای، لذت بردم و به این نظر شما هم باور دارم. آموزش زبان فقط از خود فرد انگیزه میگیره حتی اگر هدف فقط یادگیری باشه نه چیز خاصی

زنده باشید
ممنونم ازتون :tulip::tulip:

سلام
ممنون از نویسنده
ممنون از طراح
ممنون از همه

از مقاله خوبتون لذت بردم و طراحی ها لذت نوشته را دو چندان میکنند .

the most beautiful sentence in the article :my idea

من تا حالا عاشق نشدم(چه شخص چه شی ء چه زبان و…) …در مورد زبان هم چرا ، علاقه مندم و خیلی هم دوسش دارم که تونستم نسبت به اون پایبند بمونم و مثل بعضی کارهای دیگه م نیمه کاره ولش نکردم حتی اگر بوده مدت موقت بوده و دوباره برگشتم و خوندم و ادامه دادم .
ولی نمیدونم میشه اسمش رو عشق گذاشت یا نه …
اخه همش احساس میکنم عشق مفهوم ش خیلی بالاتر از این حرفاست . واسه همین ادعای عشق کار اسونی هست ولی اینکه واقعا عاشق هستی یا نه باید امتحان پس بدی ، ایا اگه فلان اتفاق بد افتاد برات بازم حاضری پای معشوقت بمونی یا نه ؟!؟
واقعا نمیشه یکی بگه که :من عاشق فلان شخصم یا عاشق فلان شئ ء هستم عاشق فلان زبان هستم و واقعا مدعی حرفش درست باشه …نه به این سادگی ها هم نیست …
چن وقت پیش داشتم یه کلیپ تو یوتیوب میدیدم که مصاحبه کننده با یه المانی داشت گفتگو میکرد
موضوع مصاحبه ، زیرمجموعه اموزش زبان (اعم از انگلیسی )بود .
بک جای بحث مسئله دوست داشتن و عشق بود …چونن برام خیلی جالب بود اون حرف خانم المانی یادم مونده که میگفت(نقل به مضمون ) : ما المانی ها ، حالا حالا ها از لفظ عشق استفاده نمی کنیم
بر خلاف انگلیسی ها که خیلی زیاد به کار میبرن …و میگن I love U … I love U …I love U …
ما وقتی میگیم عاشق کسی هستیم واقعا عاشق هستیم و الکی این جمله رو به کار نمی بریم …
Ich liebe dich

تفاوت فرهنگ ها ،و تفاوت زبان ها و نگرش ها ، از کجا تا به کجا
:thinking::thinking::rose::rose:

سلام ممنون از مقاله
خوبتون

سلام خانم @mojdeh-gh5959.ممنون بابت طراحیهای زیباتون و واقعا شرمنده که من دیر متوجه شدم…

سلام
دشمنتون شرمنده
خواهش میکنم لطف دارید …