یادگیری گرامر

دوستان یه سوال کلی دارم، بهترین روش یادگیری گرامر در کنار استفاده از اپ زبانشناس چیه؟ ممنون میشم از تجربیات خودتون بگین

======================
این تاپیک مربوط به درس «هیاهوی بسیار برای هیچ» در اپلیکیشن زبانشناس است (دوره «داستان های بچه گانه»، فصل «بسته ی اول»)

2 پسندیده

سلام دوست عزیز
اگه اول راهین بهتون پیشنهاد میکنم اصلا به گرامر فکر نکنین،دلیل:چون موجب میشه شما دیرتر انگلیسی یاد بگیرین و موقع صحبت کردن همش فکر کنین.پس گرامر را باید موقعی یاد بگیرین که شما انگلیسی را قشنگ یاد گرفتین،یه لحظه به موقعی که خودتون بچه بودین فکر کنین،آیا شما موقعی بچه بودین گرامر خوندین فارسی رو یاد گرفتین یا اول فارسی حرف زدن را یاد گرفتین بعد گرامر را یاد گرفتین؟(دستور زبان فارسی رو میگم)،خوب این زبان هم اینجوریه که شما اول حرف زدن رو یاد میگیرین بعد دنبال گرامر میرین.
موفق باشین

4 پسندیده

پیشنهاد من اینکه شما بسته انگلیسی قدرت رو شروع کنین(چون توش آقای ای جی هوگ ازتون سوال میپرسه ،تو مینی استوریها)و خودش میگه در حد اره یا نه هم جواب بدین کافیه یا اصلا فقط گوش بدین به داستان اینجور‌ی رفته رفته شروع میکنین به حرف زدن و گرامر اینجوری یاد میگیرین و موقعی که جواب میدین لطفا به گرامر فکر نکنین فقط جواب بدین اره یا نه همین
موفق باشین.

5 پسندیده

بله من اول راهم و بسته اول داستانهای بچه گانه رو دارم تمام میکنم،صحبت شمارو درمورد یاد گرفتن گرامر قبول دارم. فقط چون بعضی جاها نمیتونم گرامر جمله رو درک کنم گفتم شاید لازم باشه درکنارش گرامر هم کار کنم

2 پسندیده

انگلیسی قدرت سطحش بالاست، مشکلی نداره اگه من از الان روش وقت بذارم؟

2 پسندیده

نه سطحش بالا نیست،اونجوری به قضیه نگاه نکنین خانوم
من هم سطحم پایینه ولی دارم بسته قدرت رو میخونم.
شما اول بسته کودکانه رو تموم کنین بعد بیان بسته ی انگلیسی قدرت رو بخونین.
وقتی رفتین انگلیسی قدرت رو بخونین همون جور که که گوینده میخونه اولین بار شما از رو گوشی بخونین و وقتی به جواب ها رسید دکمه مکث(pause) بزنین و جواب بدین و دوباره پلی کنین و وقتی رسید به جواب ها شما همین کارهارو تکرار کنین.
موفق باشین🌷

2 پسندیده

سپاس فراوان از راهنماییتون. حتما این راه رو امتحان میکنم :relaxed::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 پسندیده

موفق باشین مینا خانوم
درضمن مینا خانوم،لطفا تو چالش هایی که دوستانی مثل (آقا کامبیز )میزارن هرکدوم رو دوست داشتین مثل چالش discussion که قرار توش فقط انگلیسی صحبت کنیم شرکت کنین چون انگلیستیون بهتر میشه و توش دوستان اشکالاتتون رو میگن و رفته رفته بهتر میشین.اقا کامبیز معلم خوبی هستن از ایشون اگر اشکالاتی داشتین بپرسین،و تو اون چالش لازم نیست حتم شما انگلیسی فول باشین بیاین صحبت کنین در حد it is a blackboard هم بلد باشین خوبه.
موفق باشین :tulip: :tulip:

1 پسندیده

راستش رفتم توضیحات اولیه درس انگلیسی قدرت رو گوش دادم،بنظرم خیلی هیجان انگیز اومد… و الان اشتیاق بیشتری برای ادامه کار دارم،. واقعا ممنونم از راهنماییتون. چشم از وجود آقا کامبیز حتما استفاده میکنم :relaxed::hibiscus::cherry_blossom::hibiscus::cherry_blossom::hibiscus:

2 پسندیده

سلام ببخشید این چالشی که شما گفتید الآن هم میشه توش شرکت کرد؟ اگر میشه شرکت کرد میشه بگین چجوری؟:pray:

1 پسندیده

سلام دوست عزیز
معلومه که شما هم میتونین شرکت کنین،محدودیت نداره.
چالش ها:
اعلام زمان بیداری-ع

چالش اعلام مدت زمان مطالعه،گوش دادن به پادکست ها و هرچیزی که بهت کمک کنه در زبان:

چالش گفتگو درمورد موضوعی که هفته ای انتخاب میشه،بدون نوشتن فارسی در اون چالش discussion:

چالش کتاب خوانی با برنامه زیبوک:

و چالش آخر،چالشی-ع که شما میتونین بعد از تسلط کامل به هر درسی در هر دوره،خودتون ی صفحه بزنین و تو اونجا ووویس بزارین دیدگاهتون و درمورد اون درس که خوندین بزارین(حالا همراه با وویس یا متن یا ویدیو)به اسم:چالش من،مثلا اقای p.a.5
ما هم شما رو همراهی میکنیم :raised_hand:
موفق باشی :raised_hand: :tulip:

3 پسندیده