ولادت حضرت معصومه سلام الله علیها مبارک 🎉

عزیزم امروز روز توست ، امیدورام از لحظه لحظه زندگیت لذت ببری و به تمام خواسته های زندگیت برسی
عرض تبریک به بهترین دختران دنیا
روز دختر مبارک

سلام. شب همگی بخیر
ولادت حضرت معصومه رو به همه ی اعضای زبانشناس بخصوص دخترای خوشگلمون تو تالار تبریک میگم :heart_eyes::heart_eyes:

آقا پسرای گل تالار یک وقت بهتون بر نخوره که روز پسر نداریم :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:، اشکال نداره انشالله روز جوان که تولد حضرت علی اکبره براتون جبران میشه :blush::blush::blush:
:rose::rose::rose:

13 پسندیده

daheye-keraamat-Copy-533x330
:cherry_blossom::blossom: دهه کرامت گرامی باد :cherry_blossom::blossom:

10 پسندیده

مرسی حنانه جان روز شما هم مبارک :bouquet: :gift:

6 پسندیده

روزتون مبارک خانومای گرامی تالار :rose::rose::rose::rose:

9 پسندیده

ممنون سمانه جوونی :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
:rose::rose::rose::rose:

4 پسندیده

گشته دختر بر زمین همچو پری
چون نگینی هست بر انگشتری

لطف ایزد شامل حالش شود
هرکسی دارد به خانه دختری

" روز دختر و تولد بانو حضرت معصومه مبارک "

9 پسندیده

فکر کنم 95% افراد تالار رو خانوما تشکیل دادن :+1: ماشالا خیلی بیشتر از آقایون علاقه به یادگیری زبان دارید و این قابل تحسینه

روزتون مبارک دخترای محترم تالار
امیدوارم فردا بهتون خوش بگذره

9 پسندیده

فرزادجان آخه دغدغه ندارند :rofl:

دختران فرشتگانی هستند از آسمان
برای پر کردن قلب ما با عشق بی پایان

5 پسندیده

7 پسندیده

خوب روز پسر نداریم بیاین یه کاری کنیم ،نصب روز برا شما خانوما یعنی روز دختر و بعد نصب دیگه روز، ماله پسرا یعنی روز پسر باشه،اینجوری عادلانه تقسیم میکیم دعوا نشه :joy:
حالا دور از شوخی،منم تبریک میگم روز دختر رو به همه ی دختر های ایرانی :tulip: :tulip:. ایشالله هر روزتون روز دختر باشه و نصب دیگه روز پسر :joy:

3 پسندیده

شما در این دوره زندگی میکینید !!! :zipper_mouth_face::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused::unamused:

3 پسندیده

آنا جون این دوستمون مزاح کردن، شما به دل نگیر عشقم :star_struck::star_struck::star_struck:
وگرنه خودمو خودت و همه دخترا بهتر میدونیم که از صدتا پسر بیشتر میدوییم برا یک لقمه نون حلال :joy::joy::joy::grin::grin::grin:

4 پسندیده

الان که بحث ازدواج دیگه داره تبدیل به یک آرزو برای جوان ها میشه
فرقی بین دغدغه های دخترها و پسر ها وجود نداره
هر کس دنبال آرزوهای خودشه و سعی میکنه فردی بهتری باشه و خودش برای خودش پول در بیاره

اون قدیم بود که دخترا منتظر می موندن تا یک نفر با اسب سفید بیاد و تا موقع ازدواج دست و به سیاه و سفید نمیزدن

7 پسندیده

دقیقا، من در هفته یک روز برای یک ارگان دولتی افتخاری کار میکنم اونجا خیلی میان سراغ دختر خوب ازمون میگیرن، نکته جالبش اینه که همه دنبال دختری هستن که تک فرزند باشه کارمند باشه و خوشگل :joy::joy::joy: اما میبینی پسر خودش بیکاره،
بلانسبت شما آقا فرزاد و بقیه آقایون حالا بعضی از پسرا دنبال اسب سفیدن (این معضل جامعس خدایی نکرده سوء برداشت نشه)

4 پسندیده

واقعا همینطوره
پول در آوردن تو این دوره زمونه اینقدر سخت شده
که هیچ پسری ازینکه با یه دختر پولدار ازدواج کنه بدش نمیاد (حتی اگه دختر رو دوستش نداشته باشه)

اصلا انکار نمیکنم

4 پسندیده

برا همون سن ازدواج بالا رفته و آمار ازدواج پایینه، دخترام ناقلان میگن عهههههههههههههه ما بدوییم پسره بخوره، نوموخوام :joy::joy::joy:

2 پسندیده

مگه دخترا دنبال پسر پولدار نیستن؟ :joy:
حالا من هی هیچی نمیگم

2 پسندیده

:joy::joy::joy::joy:
قدیما چرا خیلی مُد بود :grin::grin::grin:. اما من خودم اینجوری نبودم و نخواهم بود :stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye: اما دوستایی داشتم که حاضر بودن با یک پسر زشت اما پولدار ازدواج کنن اما با چه عقلی نمیدونم :thinking::thinking::thinking:
حالا شمام به دل نگیر، من که بلانسبت گفتم :blush::blush: :rose::rose::rose::rose:

3 پسندیده

خخخ، الان مد نیست :stuck_out_tongue_winking_eye:

نه، منم همه دخترا رو نمیگم :blush:
بعضیاشون
مخصوصا تو تهران زیاد این موارد دیده میشه

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
مورد داشتیم پسره بیکار بعد ازدواج کارت بانکی دختره رو گرفته واس خودش :unamused::unamused:

2 پسندیده