مرجع پادکست‌های آموزش زبان انگلیسی

سلام دوستان و زبان آموزان عزیز

کامبیز عزیز @YoKambiz چند وقت پیش در پستی اپلیکیشن Podbay را برای گوش دادن به پادکست معرفی کرد

در کامنت‌های تحت این تاپیک او و بقیه دوستان چندین پادکست خوب برای تقویت مهارت شنیداری پیشنهاد دادند. اما جای یک تاپیک مجزا برای معرفی پادکست‌ها خالی بود. من استارت این‌جا را می‌زنم و از شما تقاضا می‌کنم کمک کنید تا این تاپیک را کامل کنیم و این‌جا به مرجعی برای انتخاب پادکست‌ها تبدیل بشه. بهتر از هرجای دیگر در روی وب :thinking:

فقط چندنکته برای منظم شدن کامنت‌ها، لطفا هر پادکستی را که معرفی می‌کنید علاوه بر اسمش موارد زیر را در صورت امکان اضافه کنید.(چون ممکنه چندین پادکست با نام مشابه وجود داشته باشه)

• نام پادکست
  • کاور(تصویر پروفایل) پادکست
  • سازنده
  • سطح مناسب(این میتونه با توجه به ادعای سازنده باشه و یا تشخیص شما)
  • لهجه
  • موضوع
  • تعداد اپیزود‌های موجود
  • فواصل ارائه هر اپیزود(روزانه، هفتگی، ماهانه و یا بی‌نظم)
    و
    اگر امکانش هست یک اپیزود به انتخاب خودتون اضافه کنید تا همه بتونن همینجا گوش کنن و انتخابش کنن

منتظر مشارکت همگی هستم

12 پسندیده

LearnEnglish Podcasts
iStock_000012142954_LWteaser

سازنده: British Council
سطح: elementary A2 و intermediate B1
لهجه: بریتیش
موضوع: موضوع خاصی ندارد
اپیزود‌های موجود: ۶۰ ایپیزود
فواصل ارائه: پایان یافته، قسمت جدیدی ارائه نمی‌شود.
ترنسکریپت: موجود

اپیزود نمونه:

8 پسندیده

Daily Easy English Expression Podcast
(JPEG%20Image%2C%20225%C2%A0%C3%97%C2%A0225%20pixels)

سازنده: Coach Shane
سطح: elementary A2
لهجه: امریکن
موضوع: در هر قسمت یک اصطلاح انگلیسی را آموزش می‌دهد
اپیزود‌های موجود: ۹۱۷ ایپیزود
فواصل ارائه: هر هفته دو اپیزود
اپیزود نمونه:

9 پسندیده

بنظر منم پادکستهای آموزشی که تازه به اپ دهکده زبان اضافه شده خیلی عالیه از سطحش هم ازمبتدی تا پیشرفته است

5 پسندیده

English Listening Intermediate

سازنده: Vocatic
سطح: Intermediate
موضوع: در هر قسمت به یک مسئله بسیار مهم می‌پردازد.
اپیزود‌های موجود: ۴ ایپیزود
فواصل ارائه: ماهانه

اپیزود نمونه:

http://hwcdn.libsyn.com/p/4/3/c/43cd7c4d725332aa/04_english_intermediate_listening.mp3

5 پسندیده

موافقم
خیلی خفنن
من یه هفته ای میشه شروع کردم خیلی خوبن
دایره لغات ادم خیلی سریع میره بالا
حوصله سر بر نیستن
من که خیلی دوسشون دارم :slight_smile:

4 پسندیده

پادکست?
کدوم قسمتشه ؟! :thinking::thinking:

2 پسندیده

تازه به دهکده زبان اضافه شده باید اپ دهکده زبانتونو از کافه بازار یبار بروز رسانی کنید، بعد تو قسمت انگلیسی روزمره نگاه کنید آخر صفحه هستش

3 پسندیده

سلام میشه لینک دانلودشم بذارین ممنون

1 پسندیده

شما اگر همین عنوان را در نرم افزارهای پخش پادکست مثل Podbean یا Podcast addict جستجو کنید پیدا میشن

ولی خب از روی وب هم می‌تونید از این آدرس پیداشون کنید http://dailyeasyenglish.libsyn.com/

2 پسندیده

به نظرم یه نظر سنجی بذاریم پادکستها رو لیست کنیم و بهترینش رو انتخاب کنیم و اضافه کنیم به اپلیکیشن زبانشناس

البته یه نفری بایستی زحمتشو بکشه و منابعشو به نحوی برای ما آماده کنه که کار زیادی نبره. من در ادامه روش گرداوری منابع برای اضافه شدن به نرم افزار زبانشناس رو مینویسم.

6 پسندیده

من برای این کار داوطلب میشم

1 پسندیده

Learning English Through Listening
subscription-logo-arrow

سازنده: Holary Platt
سطح: Intermediate
موضوع: -
اپیزود‌های موجود: ۱۴۲ ایپیزود
فواصل ارائه: هفتگی

اپیزود نمونه:

3 پسندیده

این یکی رو خیلی دوس دارم فوق العادست. ممنون آقا احسان. خیلی زحمت کشیدی. :rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام
اخیرا یکی از دوستام یه منبع برای پادکست های انگلیسی معرفی کرد. گفتم اینجا هم معرفی کنم تا همه با هم استفاده کنیم.

با تشکر

4 پسندیده

در این پست توضیح دادیم که چطور میشه منابع جدید به زبانشناس اضافه کرد. هر کدوم از این پادکست ها مد نظر کسی بود و وقت داشت درست کنه توی خصوصی به من بگید که بررسی کنم:

2 پسندیده