پیش انتشار نسخه 7.0.0

چشم چشم قربان. :grinning_face_with_smiling_eyes::sweat_smile::sweat_smile:
متشکرررررم

مال من درست شد ممنون ازتون خسته نباشید واقعا
زوم و زیبوک کی میاد تقریبا؟

3 پسندیده

یه چیزی, قرار بود همه این اپ ها رو فقط از گوگل پلی منتشر کنید .کلا از سه جای مختلف خیلی گیج کنندس, متاسفانه من اپ رو از بازار گرفتم ولی دلم میخواد از گوگل پلی بگیرم که یادمه نمیشد, ایشاله مشکلش برطرف بشه و از یک منبع دانلود کنیم

1 پسندیده

من بیشتر که چک کردم دیدم همه دوره ها باز میشه جز داستان های واقعی، تلفظ بدون تلاش، مگا داستان ها و برنامه VIP آقای ای جی هوگ :wink::wink::wink:

1 پسندیده

من هنوز منتظرم لینکا درست بشه,

1 پسندیده

نه قرار بود یه چیزو در ۳ جا منتشر کنیم. نه فقط داهل گوگل پلی. برای زوم و زیبوک همین اتفاق خواهد افتاد. برای کافه بازار اوایل کار ما آماتور بودیم کافه هم سیستم پردازشیش خیلی ضعیف بود یه اشکالی توی امضای الکترونیک برنامه به وجود اومد. دیگه هم نمیتونیم عوضش کنیم. برای همین اینطوری شده. هیچ کاریش هم نمیشه کرد. یعنی اگه بخوایم درستش کنیم شما باید اپ کافه رو پشتیبان بگیرید پاک کنید برید اپ گوگل رو نصب کنید و بازیابی کنید

شما که کاربر حرفه‌ای مشکلی نباید باشه

3 پسندیده

جدا؟ اخه قبلا میخواستم همینکارو کنم فکر کنم نمیشد, الان پشتیبان گرفتم, پاکش کنم؟ اطلاعاتم از بین نره خیلی زحمت کشیدم براش. :sunglasses::disappointed_relieved:پس میتونم از گوگل پلی دانلود کنم؟

1 پسندیده

نه روی گوگل پلی که نرفته هنوز. الان یه کاری میتونید بکنید. الان دوتا اپ دارید درسته؟

2 پسندیده

نه, اپ جدید رو پاک کردم

1 پسندیده

نمیدونم برا من باز نشدن اینا، تازه وارد صفحه پرداخت هم شدم اما هیچ اتفاقی نیوفتاد :blush::blush::blush::blush::blush: اشکال نداره، حالا دوره های دیگه رو استفاده میکنم باز تا ببینیم چی پیش میاد
ممنون از همه حمایت هایی که از کاربران زبانشناس انجام میدین، شما قوی ترین تیم پشتیبانی هستین که تا الان دیدم
سپاس :rose::rose: :rose::rose:

@Farzad_Poodineh @saeedka @afarkhani
واقعا شرمنده احتمالا شما هم نسخه اشتباهی رو دانلود کردید. بنده فایل‌ کافه بازار و گوگل‌پلی رو اشتباهی برعکس گذاشتم. اگر الان دوتا زبانشناس دارید مشکل از همینه.
اگر دوتا زبانشناس دارید: برای حل مشکل برنامه‌ای که جدیده رو باید پاک کنید و مجدد از لینک‌های تصحیح شده دانلود و نصب کنید.

3 پسندیده

خوب مجدد نصب کنید. از همون لینک اولی. بعد بازیابی پشتیبان کنید و ببینید اطلاعاتتون اومده یا نه. فقط اینطوری کل درس‌هایی که دانولد کردید میپره و باید مجدد دانلود کنید

2 پسندیده

دشمنتون شرمنده
آقای گل میرزایی عزیز من یک دونه نصبه، آپ جدید جایگزین شد. بازم پاک کنم اون یکی رو نصب کنم؟؟

1 پسندیده

نه دیگه اگه یکیه اوکیه

2 پسندیده

:heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
سلااام
تشکر بابت زحماتتون :rose::rose::rose:
فقط الان از کجا دانلود کنم نسخه جدیدو؟؟ :thinking::thinking::thinking:

3 پسندیده

الان پس اپ کافه رو پاک کنم؟ چون پشتیبان گرفتم, و از لینک مربوط به گوگل پلی در اینجا اپ رو بگیرم؟

1 پسندیده

ممنونم :rose::rose::rose:

1 پسندیده

نه اول اونیکی رو نصب کنید و بازیابی کنید اگه اوکی بود اپ کافه رو پاک کنید. بله از لینک گوگل

2 پسندیده

مریم جان نسخه جدید رو از همین صفحه دانلود کن منتها از قبلیت پشتیبان بگیر و از هر جایی اپ قدیمیت هست از همون جا هم بگیر ,یعنی اگر از کافه گرفتی اینجا هم همینکارو کن

2 پسندیده

کلا اپ کافه رو بذارید یه ۱ روزی بمونه شاید پشیمون شدید :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده