تالار زبانشناس

پیش انتشار نسخه 7.0.0

Screenshot_20180727-233426

1 Likes

تو هم مثل من شده اپ هات محدثه جون؟ منم دو تا دارم, اولی رو از بازار گرفته بودم الانم همین لینک مخصوص بازار رو دانلود کردم یه شکل دیگه شده

2 Likes

اره منم دوتا دارم دقیقا ولی مال من از اول مال وبسایت بود

2 Likes

شما احتمالا اپ گوگل رو استفاده میکردید و الان اپ کافه رو نصب کردید. برای اینکه مطمئن بشیم داخل اپ جدید برید و برید قسمت سرویس‌ها روی پرداخت بزنید و ببینید کافه بازار بالا میاد یا وبسایت زبانشناس. یا اگه سختتونه از قسمت ارتباط با ما داخل اپ جدید یه پیام بدید من میبینم

این یعنی شما قبلا کافه بازار رو استفاده میکردید و الان اپ وبسایت رو نصب کردید

2 Likes

فک کنم لینکارو جا به جا زدید پس البته ببخشید من جسارت میکنم

بله الان میرم امتحان میکنم

من از این لینک گرفتم الان,چون قبلا هم از بازار گرفته بودم این مال کافه بازار مگه نیست؟

1 Likes

Screenshot_20180727-234002
این اومد اقای گلمیرازیی

1 Likes

سلام دوستان
واااااااااای چقد خوشحال شدم استادان گرامی آقایان ناصری عزیز و گلمیرزایی گرامی :rose::rose::rose:
من که نصب کردم و همه چی خدا رو شکر برام فعاله :star_struck::star_struck::star_struck:

راست میگین؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ بابت این همه لطف شما چیکار کنیم که محبتاتون جبران شه؟؟؟؟؟؟؟؟؟
سپاس بی کران بابت مهربونی و محبت های همیشگی شما
:rose::rose::rose:

2 Likes

منم بالاییش رو گرفتم ولی چرا جا به جا شده ؟:thinking:

1 Likes

بله اسماشون اشتباهه :scream::scream::scream::scream::scream:

2 Likes

فدای سرتون پیش میاد این اشتباهات جزعی الان من جا به جا نصب میکنم ببینم چی میشه سپاس از شما :tulip:

1 Likes

فک کنم که درست شد مال من :heart_eyes::heart_eyes:

خسته نباشید. :joy::joy::joy::joy:
میگم خدایا اخه من اشتباه نکردم یعنی الان مرده ی اون جملتونم که با ارامش به من گفتید این یعنی الان اپ وبسایت رو نصب کردید. :joy::joy::joy:

خوب واقعا معذرت میخوام. لینکا رو برعکس کردم
این جدیده را پاک کنید و دوباره دانلود و نصب کنید

2 Likes

اقا گل میرزایی الان من میترسم برم برعکس نصب کنم شما ادیت زده باشید و جابجا کرده باشید باز من اشتباه نصب کنم, صبر کنم تا درست کنید بعد نصب کنم؟!!! :grinning::grin::grin:

آخه چک کردم مثلا. حسین هم چک کرده مثلا. نمیدونم چی شد.

1 Likes

پیش میاد ,ممنون از تلاش و پشتکارتون, این نشان از کار زیاد و خستگیه چشم هست, طبیعیه. :smile:

کلا از لینک خارج کردید. من برم پس کافه بازار و اونجا دانلود کنم؟ :smiley:

چند لحظه صبر کنید الان لینکا رو درست میکنیم. :sweat_smile:

2 Likes