پیش انتشار نسخه 7.0.1

سلام و عرض تشکر از شما بزرگواران
بابت این همه تلاش خدا قوت :rose::rose::rose::rose::rose:
البته من هنوز از نسخه قدیمی دل نکندم :joy::joy:
@hnaseri
@golmirzaei
ولی یسوالی ایجاد شد
آیا استفاده از محیط داخلی این اپدیت جدید با زمان آخرین بازدید تالار ارتباطی داره؟
اخه مورد داشتیم به تالار سر نزده ولی تا میره تو اپ میخوره آخرین بازدید هم اکنون :expressionless:
چجوریاس؟
ممنونم از شما :grin:

3 پسندیده

میبخشید دایره ی مربوط به حداقل مطالعه ی روزانه هوم پیج من پر نمیشه(یعنی تغییر نمیکنه).فقط توی قسمت شنیدم آمار مدت زمان استفاده از برنامه رو نشونم میده.مشکل فقط برای منه یا نقص برنامست؟

3 پسندیده

آخرین نسخه زبانشناس رو اگه نصب نکردی نصب کن بالای همین تایپیک

1 پسندیده

سلام
اقا من نصب کردم ، نه لایتنر میده نه درس های اصلی رو باز میکنه ، مینویسه مشکلی در اجرا پیش آمد …
:thinking:

1 پسندیده

ممنون دوست عزیز.
نصب کردم و درست شد.

2 پسندیده

سلام دوستان عزیز
اقای گلمیرزایی عزیز @golmirzaei
من یدونه مشکل پیدا کردم تو زمان مطالعه،زمان مطالعه رو ۲۰ دقیقه میکنم بعد میرم بیرون میام،شده ۱۳۰دقیقه!!
بااینکه من ۳۵ دقیقه خوندم باید اون دایره صفحه اولم پر شه،پر نمیشه.

2 پسندیده

منم دقیقا یه همچین مشکلی دارم.
حداقل مطالعم یه ساعته .نیم ساعت طبق محاسبه ی خود برنامه در قسمت “شنیدم” از برنامه استفاده کردم ولی نصف دایره برام پر نشده تقریبا یک دهم دایره پر شده.

3 پسندیده

سلام ،دقیقا همین مشکل رو دارم مثل شما.

2 پسندیده

بله ارتباطهایی داره. مثلا هر بار که کورسی باز میشه فکر کنم اون بحث ستاره دادن به کورس، ابتدا به تالار وصل میشه که همین باعث میشه تالار اون قسمت رو آپدیت کنه.

اگه تونستم راه حلی برای این موضوع پیدا میکنم.

1 پسندیده

آقای ناصری نمیشه یه امکانی فراهم کنید که این پخش تاپیک ها در برنامه مثل قبل دسته بندی داشته باشه. که مثل قبل درسی رو میخونیم بتونم به سوالات مربوط به اون درس دسترسی داشته باشیم؟؟

1 پسندیده

مگه الان دسته بندی نداره؟

1 پسندیده

نه از داخل درس نمیشه. مگه یه جای دیگه بذارم برای کپی کردن. نمیشه از همون قسمت ادیت درس استفاده کرد؟

از قسمت ارتباط با ما لطفا پیام بدید

4 پسندیده

سلام فرستادم
لطفا بازبینی کنید
2 پسندیده

نکنه باز واسه گوشی من مشکل داره :joy:

ببینید الان این عکس از داخل یکی از درس های قدرت هست واسه همین همچین با هم میاد مثل قبل درس به درس جدا نیست.

بچه ها برای شما دسته بندی داره؟

راستی آقای ناصری اون تست رنگ ها هیچیش مورد پسند نبود؟ :sweat_smile: دوست داشتم بدونم چی بود نظرتون

4 پسندیده

متوجه شدم. درستش میکنم

مورد پسند من که بودن. اما علی @golmirzaei در نهایت باید پیاده سازی کنه. فکر کنم فعلا درگیر رفع مشکلات گزارش شده هست.

2 پسندیده

خیلی ممنونم :tulip:

آهان. منتظرم ببینم نتیجه چی میشه :blush:

خسته نباشید عرض میکنم خدمت هر دو بزرگوار :bouquet:

3 پسندیده

سلام
الان من سرعت تند داستان های واقعی رو ندارم چی کار کنم؟

2 پسندیده

سلام
@mahdirasouli100 عزیز
مشکلمو خودم حل کردم،دوست عزیز که با زمان مطالعه مشکل داشتی این کارو بکنین حل میشه.
اول روی ۰ تنظیم کنین بعد برو بیرون بیا دوباره بزار روی ۵،اونوقت این پنج تبدیل میشه به ۲۰ دقیقه مطالعه و تمام.
@golmirzaei عزیز،مشکل ۱۹ روزم هم حل شد با این کار،زنجیر-ام برگشت :grinning_face_with_smiling_eyes:

2 پسندیده

برای منم اینطوریه :confused:

3 پسندیده

آقای ناصری فرمودند درستش میکنند. :wink:

3 پسندیده