پیش انتشار نسخه 7.0.1

زنجیره مسخره بازیه برای دیدگاه @atineh1967

1 پسندیده

اینطور نیست. حالا ما میخوایم لیمیت بذاریم ولی همون ۵ دقیقه هم بسیار مهم هست. همون پنج دقیقه باعث میشه زنجیره قطع نشه و کاربر به خوندن روزانه زبان متعهد بمونه. شاید شما وقت زیاد داشته باشین ولی خیلی ها وقت کمی دارن و این موارد براشون خیلی مهمه.

3 پسندیده

نه نیست درستش میکنم

من یه پولی میگیرم سیستماتیک درستش میکنم :money_mouth_face::money_mouth_face::money_mouth_face:

2 پسندیده

متوجه منظورتون شدمو در حقیقت کیفیت خیلی مهمه. اما قلبا یه نکته رو بگم خدمتتون. همین زنجیره الان همه دنیا و زندگیه من شده و من با همین برنامه و تالار مبنا و ساختار خیلی از افکارم شکل گرفت .شاید نتونم احساسم رو بیان کنم اما زبانشناس و همین زنجیرش باعث نیروویی دوباره در من شد. تمام حرفام رو بدون اغراق میگم .

شاید نمیدونم ولی واقعا من ساده به زبانشناس نگاه نکردم .راستش این زنجیره ها برای خیلی مهم بودن منتظر بودم جشن پیوستگیمو بگیرم هر چند با زنجیره ای با زمان کوتاه.(ببخشید احساسی شد حرفام) اگر جای من بودید درک میکردید چی میگم.

قطعا من درک کردم و برای من مفید بوده.

دستتون طلا. :relaxed: من یه درسی گرفتم اونم این بود که هر جور شده تو مسافرتها هم وقت بیشتری برای این مورد مهم داشته باشم.

4 پسندیده

من خودم مجانی درستش میکنم
یادت رفته؟ :joy: :joy::joy:

3 پسندیده

اتفاقا ایده ای که قبلا زدید برام خیلی جالبه. البته به جای اینکه اون کار رو بکنیم مثلا به کاربر بگیم حالا که زنجیرت قطع شده اگه بخوای برای اون روز رو درست کنی باید دو برابرشو برای اونروز بخونی. :sweat_smile:

طبیعتا پیاده سازیش سخته ولی میشه بعدا روش فکر کرد.

3 پسندیده

آره اگه بشه باحال میشه
البته یک روز کمه
یک هفته دوبرابر باشه بهتره

4 پسندیده

جان هر کی دوست داری از این ایده‌ها نزن. من خوشبخت چطوری اینارو پیاده کنم.

3 پسندیده

این قدر علی آقا رو اذیت نکنید :sweat_smile:

1 پسندیده

چی هست این پیش نمایش :sweat_smile::sweat_smile:

1 پسندیده

متوجه منظور شما نشدم. همه ی صفحات میشه پیشنمایش رو دید. لطفا بیشتر توضیح بدین.

1 پسندیده

زبانشناس قدیمی آره داشت ولی این نسخه نداره می تونید برید امتحان کنید شاید من بد متوجه شدم

1 پسندیده

اصلا زبانشناس قدیمی بحث مشارکت در ترجمه نداشت. لطفا یه عکسی از قدیمی بگیرین که دقیقتر بفهمم کجاشو میفرمایین.

1 پسندیده

میدونم فقط سوال دارم که آیا پیش نمایش در این نسخه به روز زبانشناس هست یا نیست اگه هست بگید کجا؟
ببخشید طولانی شد

1 پسندیده

پیش نمایش چی؟ و کجا؟

1 پسندیده

درس اصلی

1 پسندیده

قسمت ارتباط با تالار

1 پسندیده

و این هم پیش نمایش :grinning:

1 پسندیده

من دیگه برم تا آقای ناصری دعوام نکرده :grinning:

2 پسندیده

اختیار دارین دعوا کجا بود . ما مخلص شما هستیم. فقط متوجه نمیشدم دقیقا کجا رو میگین. الان فهمیدم. این برای ساختن تاپیک تالاره. که ما متن انگلیسی رو برای کپی کردن گذاشتیم. الان چون کلا نحوه ی قرار دادن تاپیک از داخل اپلیکیشن عوض شده اینم رفته. به نظرم علی @golmirzaei اگه بتونی اجازه بدی بچه ها از متن داخل درس کپی بکنن این مشکل هم حل میشه. اگه نمیشه که یه فکر دیگه بکنم.

3 پسندیده