پیش انتشار نسخه 7.0.1

نمیدونم . تا جایی که یادمه صحبتی که کردیم گفتیم بر اساس روز قبل باشه تا وقتی که زنجیره امروزش پر بشه.

یا اون علامتشو مثل اون بحث دانلود پر کنی :grin:

3 پسندیده

یه مشکل پیدا کردم تو قسمت لایتنر بخش توضیحات اگر کلیک کنیم هیچ متنی از قبل نمی بینیم و حتی کلماتی که تایپ می کنیم قابل دیدن نیست

2 پسندیده

در حالت کلیک در توضیحات

2 پسندیده

ممنون که اطلاع دادید. درستش میکنم.

3 پسندیده

بفرمایید

2 پسندیده

شما هم احتمالا امروز مطالعه کمی داشتید و برای همین صفر نشون داده میشه. امروز رو مطالعه کنید عددش بر میگرده.

1 پسندیده

پیش نمایش درس ها وجود نداره یه چیز خیلی مهم که زیاد استفاده می کردم

1 پسندیده

خیلی شیک و زیبا.
پوسته ی کاهیش هم خیلی عالیه.

3 پسندیده

آقای @golmirzaei که نکته ای دیگه ای که هست وقتی میخوام هنگام مرور لایتنر کلمه رو ویرایش کنیم وقتی صفحه کلید ظاهر میشه اصلا معنی کلمه مشخص نیست که چی مینویسیم یعنی صفحه کلید میاد روش رو میپوشونه و معلوم نیست…

این موضوع طبیعی هست یا ایراد محسوب میشه؟؟؟

2 پسندیده

پس حس کردید.خیلی خوب باشه.:expressionless:
اقا جای یک ایموجی خالیه.قبلا ها فکر کنم تو وایبر بود. همونکه چهار تا انگشتش رو میزد رو میز مثلا.اینکهیعنی دارم برات :joy:

2 پسندیده

:joy: :joy: :joy:

3 پسندیده

سلام
ممنون از پیگیری تون
من یه موردی رو موندم. توی دوره تلفظ حتما مجبوری برای نگاه کردن به فیلم صوت رو هم دانلود کنی آقا من صوت نمی خام!! فیلم از قبل دانلود کردم اما برای ورود به درس حتما باید صوت هم دانلود بشه که دو تا شون با هم باشند بعد بیای با کلاس با کلاس از بین فیلم و صوت از اون گوشه انتخاب کنی. یعنی چی آخه! با تشکر

1 پسندیده

دستت درد نکنه اقا فرزاد .یکی به دادم برسه من فقط تو مسافرتا چون وقت نمیکردم و دلمم نمی خواست زنجیرم خراب بشه این تنظیمو کردم.:sob::weary::tired_face::expressionless:

2 پسندیده

اشکال نداره خب
منم یه زنجیره 325 روزه (20 دقیقه ای) داشتم، همین ماه پیش پاره شد

یه دونه بهترشو درست کنید
یه زنجیره ی 365 روزه ی 1 ساعته

مطمئنم از پسش برمیاید

4 پسندیده

یعنی بخنداااا بخند. باشه. هیییییییییی :sunglasses:

2 پسندیده

یادمه. منم شوخی می کنم. اره چرا که نه .یکی بهترشو میسازیییم :muscle::pray::

3 پسندیده

زنجیره منجیره تمام مسخره بازیه. من تیر ماه سال پیش عمدا میذاشتم واسه خودش می‌خوند صدایش رو هم قطع میکردم. یهو یک ساعت میشد وسط اخبار بیست و سی یادم میفتاد اههه! بعد می رفتم قطع می کردم. ولی الان عین مرد میگم بابا وقت نشد بخونم دیگه چی میشه خب بشکنه! عوضش صدام رو ضبط کردم دوچرخه سواری کردنی هم سایه زدم حتما قرار نیست این بگه که من چقدر خوندم یا اصلا نخوندم. والا

3 پسندیده

یکی بهترش رو بسازید

(مطمئنا اگه نرم افزار قبلی عین الان ۱ دقیقه هم داشت، شما رو اون تنظیم می‌کردید!)

1 پسندیده

ببخشید ممکنه یه چیزی برای شما مسخره به نظر بیاد اما برای خیلی های دیگه بسیار مهم هست. بنابراین به خاطر عقیده ی شخصی خودتون نمیتونید یک مساله ی مهم رو به طور کلی مسخره بدونین و نفی کنین. زنجیره من دراوردی نیست که همینطوری بخواید بگید مسخرست.

1 پسندیده

زنجیره چیز خوبیه برا کسایی که انگیزه کمی دارن باعث انگیزش میشه که بیشتر بخونن ولی مهمتر از همه یه نوع آماره
من به شخصه اینو چیز خوبی برای برنامه میدونم
به شرطی که از هدفش خارج نشه

1 پسندیده