پیش انتشار نسخه 7.0.2

سلام خیلیی ممنون از آپدیت.اشتراک حرفه ای یک ساله شده؟چون اعتبار زده ۱۱ ماه و ۱۴ روز

همانطور که مشاهده می کنید چنین پوشه ای نبود

سلام جناب گل میرزایی
بله چنین فولدری بود
کاری که در اون پست نوشته بودن رو انجام دادم واسه بعضی درس ها درست شد بعضی درس ها همون پروسه دانلود شدن دوباره اتفاق افتاد.

سلام. خیلی وقته یک ساله است. :slight_smile:
شما خیلی وقت پیش خرید کردید؟ اون موقعی که سرویس بینهایت داشتیم؟

:scream:
من کی گفتم کاری که تو اون تاپیک گفته رو انجام بدید. من فقط گفتم آدرسش اونجا هست.
حالا اشکال نداره چیز خاصی نمیشه :wink:

نه نگفتید دیدم نوشته واسه حافظه گوشی مفیده و کل فایل ها رو روی مموری انتقال میده منم انجام دادم :sweat_smile:

1 پسندیده

اگر شما جزو خرید های بینهایت بودید که تقریبا دو سال پیش وجود داشت، هر وقت اعتبارتون تموم شد داخل اپلیکیشن از طریق ارتباط با ما پیغام بدید که تمدید کنم.

خوب پس همه چیز رو انتقال داده. البته sd و حافظه داخلی جفتشو باید نگاه میکردید.
خوب پس لطفا یه پشتیبان بگیرید یه نگاه هم به پشتیبانتون بکنم نظر نهایی رو در مورد مشکل شما میدم

سلام. خوب نفرمودید از کدوم فولدرا بود از اون شماره دار ها؟
اگه باشه یه چیزی شبیه این میشه

image

کارت sd ندارم فعلا فقط حافظه داخلی :wink:

بله بود
البته الان واستون عکس گرفتم چند تاشو

همش هست که.
اولین بار که نصب کردید اصلا پیام به روز رسانی چیزی دیدید؟ منظورم نسخه 7.0.0 هست

بله.
میگم بعضی درس ها فایل هاشون هست بعضی درس ها رو وقتی باز میکنم میزنه دانلود صوت

سلام بله خیلی وقت پیش اشتراکم رو خریده بودم☺نمیدونستم یکساله شده😁خیلییی ممنونم.

منم اشتراک بینهایت بودم ولی همین یه ماه پیش سی هزار تومن برای اشتراک پرداخت کردم.چرا زودتر نگفتید که نیاز به تمدید نیست؟:frowning:

سلام دیگه تقریبا هیچ مشکلی پیدا نکردم فقط لطفا سرعت های مختلف دوره های دیپ انگلیش رو زودتر قرار بدید. همچنین این امکان رو که توی دوره تلفظ بدون نیاز به دانلود صوت بشه همون فیلم رو دید.

1 پسندیده

سلام و خدا قوت خدمت آقای گلمیرزایی
مشکل پریدن عکس آیکون ها برا من حل نشده به صورت عکس زیر

1 پسندیده

آره
منم مشکل لود نشدن عکس ها رو دارم

آقای @golmirzaei وقت بخیر
یه سوال داشتم میگم چرا وقتی پنجره لاینتر باز میشه و دکمه به روز رو که میزنم دوباره پنجره مجددا ظاهر میشه ؟؟(یعنی هر بار که دکمه رو میزنم پنجره هی مجددا همون رو نشون میده)

واینکه برای دانلود مثلا درس 6 کتاب گویا خیلی کند دانلود میشه و مدام هم قطع میشه در صورتی که دروس قبلی اینطور نبود
مشکل از کجا میتونه باشه؟؟؟

سلام جناب @golmirzaei وقتتون بخیر اون مشکل دانلود درس که گفتم امروز متوجه شدم اصلاً یه چیز دیگست. من درس رو باز میکنم میزنه دانلود صوت درصورتی که فایلش هست. برنامه رو که یکبار می‌بندم مجدداً باز میکنم فایل پخش میشه :grin:
و نیازی به دانلود مجدد نیست !!!

انشالله در نسخه‌های بعد

من مشکلی پیدا نکردم. باز بیشتر میگردم

:thinking::thinking: به نظر باگ میاد بررسی میکنم

من فکر نمیکنم ها. شما وقتی میبندید برنامه رو در واقع پس زمینه دانلود ادامه پیدا میکنه. اون عکسی که نشون دادید نشونه‌ای بود از اینکه همه فایل‌ها جا به جا نشدن و یه مشکلی هست. حالا دارم یک نسخه آماده میکنم که یه سیستم عیب‌یابی داره مجدد اون کاری که باید انجام میشد رو انجام بده.
راستی برای اون مشکل قاطی شدن عدد و نوشته حداقل مطالعه چیزی نتونستم پیدا کنم. :pensive: