پیش انتشار نسخه 7.0.2

من فکر میکنم وقتی گوشی را clean up می کنم اینطور میشه حالا فرمت این فایلها چیه که حذف میشن نمی دونم ولی تو نسخه قبل اینطور نبود.

فرمت ندارن. معمولا به صورت یه فایل cache با یه اسم بی‌معنی هستند. یه کتابخونه نمایشی عکس داریم به صورت داخلی خودش cache میکنه.

نمیدونم این clean up در چه حدیه ولی میتونه ربط داشته باشه

درسته الان دیدم یه قسمتی تو تنظیماتش به نام clrar cache داره فکر کنم غیر فعالش کنم درست بشه.

خدا قوت
الان میخواستم یه درسیو زمانشو چک کنم که چقدر زمان لازمه وایه شنیدنش, دیدم چیزی نداره, تو نسخه قبلی زمان هر درس مشخص بود, حالا هست و من پیدا نمیکنم یا فراموش کردید بزارید؟
یا مثلا ثانیه شمار معکوس قرار دادن هم خوبه تو خود درسها که همون لحظه داریم گوش میدیم.

2 پسندیده

نمیدونم اما امروز یه درسی رو که چند بار قبلش گوش داده بودم رو باز کردم دیدم زده دانلود صوت در صورتی قبلش گوش داده بود. بعد یبار خارج شدم از درس دوباره درس رو باز کردم پلی شد. حالا خیلی به سیستم اندروید وارد نیستم که بدونم مشکل چیه.
یه مشکل دیگه تاحالا نداشتم امروز داشتم مثلاً درس کایزن از مجموعه قدرت رو گوش می دادم آخرای درس اسکرول خودکار درس از متن درس عقب مونده بود یعنی صوت تمام میشه تا چند دقیقه بعدش اسکرول درس تمام میشد!! نمیدونم حالا گوشی من هنگ کرده یا برنامه :neutral_face: :expressionless:

بسیار عالی :clap:t2: :tulip:

من میتونم باهاش کار کنم اشکالی برای من نداره برای این اطلاع دادم که شاید این مشکل رو دوستانی غیر از من داشته باشن. که گویا خداروشکر کسی مشکل نداشته

هیچکدوم. الان برای دوره و بخش میتونید زمان مجموع رو ببنید. خدا بخواد بعدا یه چیزی برای نمایش جزئیات میذاریم.

حقیقتش یه ایده به ذهنم رسید میخواستم کلا زمانو بردارم. seekbar فعلی رو هم عمودی کنم بذارم بقل متن. نمیدونم شاید خوب نشه.

بعد از آپدیت به نسخه جدید گوش داده بودید؟

نباید اینطوری بشه ولی دفعه بعد که اینطوری شد یک بار اسکرول خودکار رو روشن و خاموش کنید ببینید برطرف میشه مشکل یا نه.

3 پسندیده

درس رو تازه این هفته شروع کردم قبلاً نخونده بودمش

بله چون واسه درسای قبلیم پیش نیومده بود شک کردم. باز امتحان می کنم اگر مشکلی بود اطلاع میدم.
ممنون :tulip:

1 پسندیده

چند تا اصلاح که بهتره صورت بگیره:
۱. در لی‌اوت مرور لغات جعبه لایتنر، اون جمله‌ی نمونه راست‌چینه که باید چپ‌چین بشه.
۲. این آپشن جدید که با صرفا دیدن یه دوره‌، اون دوره به طور خودکار به لیست دوره‌ها اضافه میشه، خیلی روی اعصابه! حداقل واسه من که اینطوری بود. لطفاً اینو مثل ورژن قبل (6.4.5) بزارید.
۳. تو بخش انتخابِ دوره (منظورم اون بخشیه که مستقیماً از نت اطلاعات رو میگیره و بدون نت کار نمیکنه) اون دوره‌هایی که قبلاً به لیست دوره‌های کاربر اضافه شده رو بهتره با bgcolor تیره‌تر نشون بدید که مشخص‌ باشه.
۴. طراحی دیکشنری کمبریج مثل دیکشنری مریم شده و مقداری به هم ریختگی داره
۵. در لی‌اوتِ آمار، سایز نوشته‌های تب‌ها خیلی بزرگه :slight_smile:
۶. بعضی مواقع متن بولد شده و صوت با هم هماهنگ نیستند و یکی دو جمله اختلاف دارن، خصوصاً وقتی از ادامه‌ی آخرین بار پلی می‌کنم.
یه سوال: این قسمت :point_down: با توجه به مهارت هر کاربر متغیره یا برای همه یکی نمایش داده میشه؟IMG_20180801_191030

2 پسندیده

خب باید گفت سلیقه ها متفاوته
اما این آپشن مطالعه اخیر رو من بیشتر دوست دارم تا سیستم قدیمی
چون شما هرچی رو مطالعه کنید میاد اون بالا و اگه درسی جدید رو خواستید شروع کنید میشه رفت در بخش دوره ها و به راحتی اون دوره مورد نظر رو باز کنید و بدون صرف زمان به بخش مطالعه اخیرتون اضافه میشه
قبلا برای دیدن هر دوره ی جدید باید حتما اون دوره رو اضافه میکردم به دوره هام و کلی زمان میبرد تا اضافه بشه
الان دسترسی به دوره ها راحتره و دسته بندیش برای من جالبتره

3 پسندیده

ok

در نسخه بعدی درست شده

فنی موافق نیستم

دیکشنری مریم نداریم :sweat_smile::sweat_smile:
در ضمن دیکشنری‌ها کلا تغییری نکردن

لطفا اسکرین شات بدید

لطفا درس مورد نظرتون رو به همراه دوره و بخشش و جمله‌ای که خرابه بگید تا بتونیم بررسی کنیم.

بله. وابسته به لغاتی که در اون دوره بلد هستید هست.

1 پسندیده

البته قسمتی که آبیه بر اساس سطح خود کورس هست

اون قسمت تناسب سطح بر اساس کاربر محاسبه میشه

2 پسندیده

آقای گلمیرزایی @golmirzaei سلام
امروز قسمت ریپیت داستان های قدرتم حذف شده
درس تموم میشه باید از اول پلی کنم تا پخش بشه

بعد ی چیزی دیگه اینه ک برنامه ی بار فارسی میشه ی بار انگلیسی!!
درمورد لایتنر هم وقتی نمایش معنی رو میزنم کلمات بعدی هم رو باید با همین روند ادامه بدم یعنی اون قسمتی که ی بخش از درسی که لغت مورد نظر رو لایت کرده بودم و صوتش پخش میشد رو برا بقیه لغات نمیاره و اگه بخام پخش بشه باید برگردم صفحه اول
اینطور برا هر لغت سخته کار :neutral_face:
اینم توضیح تصویریش

1 پسندیده

لطفا وقتی انگلیسی شد از قسمت ارتباط با ما پیام بدید.

ممکنه به خاطر فارسی انگلیسیش باشه.

رفته زیر اسکرول خودکار

من خیلی قوی احساس میکنم شما نسخه آخرو استفاده نمیکنید.
یعنی اکثر این چیزهایی که فرمودید به یه سبکی قبلی مطرح شده بودن و برطرف شدن.

سلام این مشکل از گوگل ترنسلیته؟؟

یه جوریه انگار به جای کلمات اعداد و این چیزاست

احتمال داره. چون در واقع ما وبسایتشو باز میکنیم و کاری روش انجام نمیدیم

1 پسندیده

منظورم
Merriam Webster
بود :grinning: اینم اسکرین شات، همون‌طور که می‌بینید کمبریج کمی به هم ریختگی داره و اون دیزاین قبلی رو نداره

به نظر میاد این سایز بزرگ غیرعمدیه و مشکل تلقی میشه

منظورم اینه که بعضی مواقع درسته و بعضی مواقع خرابه اونم دقیقا توی یه درس، مشکل بزرگی نیست ولی بعضی موقع ها آدم گیج میشه

3 پسندیده

اوکی فکر کنم فونتش مشکل داره. بررسی میکنم

خوبه که

حقیقتا باید بتونم مشکل رو روی سیستم خودم ایجاد کنم که بشه دیباگ کرد. اگر مشکتون هایلایت شدن اشتباه باشه مربوط به درسه و ما هم باید ببینیم مشکل رو. اگه مربوط به خارج شدن جمله هایلایت باشه مربوط به اسکرول خودکاره و شاید با یک بار خاموش و روشن کردن اسکرول خودکار درست بشه.

3 پسندیده

نه مشکل طبیعی به خاطر روشی که داریم که بر مبنای text to speech هست. اگر برعکس عمل کنیم حدس میزنم اسکرول خودکار سریعتر بشه.

1 پسندیده

به یه مشکل عجیب دیگه برخوردم :slight_smile: تناسب سطح رو دقت کنید، یکی رو از دوره‌های اخیر اسکرین‌شات گرفتم و یکی از دوره‌های بیشتر. اینترنت هم تست کردم بازم همینه

3 پسندیده

میشه دقیق بگید کدوم درس. چون یه گزارش دیگه هم هست ممکنه اون درس مشکل داشته باشه

:sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:
درستش کردم. شانسی بود. نمیدونم کدوم عکس درسته کدوم غلط. ولی احتمالا اونی که به سمت سخت‌تره اون درسته

1 پسندیده