شروع کار با نرم افزار زبانشناس

سلام و خسته نباشید خدمت شما استاد ناصری عزیز
من یه برنامه ریزی کردم و میخوام از فردا یا نهایتا پس فردا شروع به کار با برنامه کنم حالا یه مشکل دارم
نمیدونم برنامه رو باید چجوری شروع کنم!
منظورم تکنیکها و روشهایی هستش که باید به کار ببرم
الان من که میخوام از همون داستانهای کودکانه شروع کنم باید برم سراغ تکنیک سایه همون ابتدای شروع کار با برنامه؟
یه توضیح کلی و تیتروار بدید کافیه و یه لینک دررابطه با همون موضوع اگه تو سایت باشه مثل توضیحات تکنیک سایه،به طور مثال:
1:یکبار گوش دادن به درس بدون تکنیک سایه
2:گوش دادن مجدد به درس و هایلایت کردن کلامتی که نمیدونیم
.
.
.
کلا همینطور باشه ممنون میشم
ظاهرا برای دوستان داخل برنامه پیام میاد اما برای منکه حتی با خرید نسخه کامل برنامه هم چیزی نمیاد

2 پسندیده

الان شما نوشته‌ی استراتژی های تقویت مکالمه رو خوندین؟ اونجا به خوبی توضیح دادیم روش کلی برای زبان آموز سطح متوسط چی هست. لطفا بخونین اگه ابهامی هست بگین.

3 پسندیده

ممنون از پاسخ شما حتما مشکلی بود دوباره میگم

1 پسندیده

استاد گرامی توی لینکی که گراشتید نکته اول این رو نوشته
نکته‌ی ۱: قبل از پیاده‌سازی این استراتژی‌ها، بایستی اشراف کافی به مطلب داشته باشید. یعنی مطلب صوتی را به‌خوبی حلاجی کرده، و آن را به‌خوبی بفهمید. به‌عنوان‌مثال، اگر از اپلیکیشن زبانشناس استفاده می‌کنید، ابتدا بایستی به‌اندازه‌ی کافی درس رابخوانید، و معنی لغاتی که بلد نیستید را از دیکشنری در بیاورید، و لغات را نشانه‌گذاری نمایید

فک کنم اول باید این نکات رو پیاده کنیم:
http://zabanshenas.com/درس-سوم/
درسته?

1 پسندیده

نه بیشتر منظور همون هایلایت لغات هست که در درس دوم توضیح دادیم.
طبیعیه که برای هایلایت همه لغات یه دو سه دوری بایستی مطالب خونده بشه که خود به خود مطلب توی اون دو سه دور حلاجی میشه.

2 پسندیده