انتشار زبانشناس نسخه 7.0.5

به نظر می رسه حل شده باشه مشکلی فعلا ندارم ممنون :rose:

2 پسندیده

سلام میخواستم ازتون تشکر کنم به خاطر نسخه جدید …خیلی عالی شده و این امکان که میشه همه فایلهای یک دوره رو یکجا و با سرعت خیلیی بالا دانلود کرد عالیه.
خسته نباشید.

4 پسندیده

این کار رو انجام دادم اما باز نمیشه

1 پسندیده

امتحان کردم،درست نشد.
گزینه ای که برای عیب هابی هست نوشته عیب یابی نسخه 7.0.0،نسخه ی جدید مگه 7.0.5نیست؟

1 پسندیده

سلام وقت بخیر جناب @golmirzaei

من نسخه 7.0.4 رو از بازار دانلود کردم ولی وقتی خط قرمز میاد زیر کلمه برا مرور ’ وقتی دکمه تیک رو تاچ میکنم باز خط قرمز باقی می مونه

لطفا یک بار دیگه مجدد این دکمه رو بزنید و سپس از داخل برنامه، قسمت ارتباط با ما پیام بدید.
یک بار هم از قسمت پشتیبانگیری، پشتیبان بگیرید

بله دوستان اطلاع دادند. درستش میکنم.

2 پسندیده

ممنون اقای گل میرزایی.مجدد که عیب یابی رو زدم درست شد.دیگه نیاز هست به پیام و پشتیبان گیری؟

1 پسندیده

ضمنا ورژن جدید،نسبت به ورژن های قبل که استفاده میکردم خییلی بهتر شده،هم از نظر ظاهری و هم محتوا :ok_hand:خسته نباشید میگم بهتون،کارتون عالیه :v::blush: فقط توی ورژن قبل که استفاده میکردم قبل از اینکه یه فایل رو دانلود کنیم حجم فایل و مدت زمانش مشخص بود،که به نظرم اونطوری بهتر بود،اگه اینو هم درنظر بگیرید عالی میشه :blush:

1 پسندیده

آقای گلمیرزایی
اگه امکان داره،یکار کنی فایلی و که قبلا دانلود کردم رو دوباره وقتی میزنم دانلود،دانلود نکنه.
این کار موجب شده حتی نمیدونم کدوم درس رو دانلود کردم،اگه امکانش هست،مثلا یه متنی چیزی بزارین که بدنیم درس رو دانلود کردیم به اشتباه نیوفتیم.
کلا قاطی کردم،نمیدونم کدومو دانلود کردم :grin:
ممنون

2 پسندیده

برنامه برای من امروز یه دفعه ای قاطی کرد.اول که گفت اشتراک تموم شده بعدشم کلا اومد بیرون.خواستم وارد بشم میگه زیاد تلاش کردی نمیشه.

1 پسندیده

سلام . برای منم همین مشکل وجود داره . لطفا هر چه سریعتر درستش کنید

من چک کردم من هم این مشکل رو داشتم.منتهی یکبار زدم رو دکمه خرید و اومدم بیرون درس شد.
@ismailhz
@aliasiaee304

مشکل رو پیدا کردیم. داریم بررسی میکنیم :slightly_smiling_face:

سلام من تا قبل از ساعت 9:30 صبح زبانشناس رو باز کردم درست بود و بدون مشکل, الان که خواستم باز کنم دوباره از اول اومد, ثبت نام و… بعدکه وارد شدم زنجیرم صفر شده بود با اینکه پشتیبان هم گرفتم, لطفا رسیدگی بفرمایید

ثبت نام کردین یا ورود رو زدین؟

آقا برای من درست شد دستت درد نکنه❤

سلام. من هنوز هم با وجود اینکه فیلم های دوره تلفظ رو قبلا دانلود کرده بودم گیر میده میگه باید صوتش رو هم دانلود کنی. عیب یابی رو هم می زنم باز نمیشه میگه عدم اتصال به اینترنت. چه کاریه خوب مثلا؟ باید چی کار کنم؟ اصلا حل میشه مشکلم توی این ورژن یا نه؟
با تشکر

سلام. نه مشکلتون تو این ورژن حل نمیشه. پیشفرض باز کردن درس صوت هست و چون صوت رو ندارید سعی میکنه دانلود کنه.

1 پسندیده

راستی علی آقا یه تدبیری بیندش که برای زیبوک نیازی به دانلود اجباری صوت نباشه

عرض سلام وخسته نباشید خدمت اساتید بزرگوار…
ممنون از زحماتتون …

ببخشید بنده هم در آخرین آپدیت مشکل دانلود صوت رو دارم…
زمانیکه وارد درس جدید میشم دانلود صوت انجام نمیشه و پیغام خطا در ارتباط رو میده…