نظر سنجی در مورد یک مشکل در برنامه زوم

سلام

دیشب ما یک نسخه از زوم رو منتشر کردیم و بعد از ۱۵ دقیقه حذفش کردیم. درست بعد از انتشار به فکرم خطور کرد که برای پخش جمله توی لایتنر چه اتفاقی میوفته. چون فایل‌های صوتی اختصاصی هر برنامه هستند و در برنامه دیگه قابل دسترس نیستند.
البته این مشکل رو میشه حل کرد ولی با توجه به اینکه ما امکان ذخیره روی SD رو هم داریم راه حلش پیچیده و احتمالا غیر قابل اعتماد میشه. از این رو به فکر فرو رفتیم و چندتا راه به نظرمون رسید

۱-حسین پیشنهاد داد که هر لغتی توی لایتنر همون اپ که لغت اضافه شده مشخص باشه و اینجوری صورت مسأله کلا پاک میشه. حسین نظرش اینه که اینطوری کلا کاربردی‌تر هم هست.
۲- من فکر میکنم لغات لایتنر باید تو همه اپها یکی باشه و برای حل این مشکل راهی که به نظرم میرسه استفاده از یه موتور خواندن متنه (tts). اینطوری اگه فایل درس هم پاک بشه باز میشه یه صوتی داشت
۳- استفاده از همون راه پیچیده.

• روش اول
  • روش دوم
  • روش سوم

0 رأی دهنده

لطفا نظر و پیشنهاد بدید.

3 پسندیده

چی میگی من خودمم روش دوم رو قبول دارم

5 پسندیده

اسکرین شات بگیرم؟ :sweat_smile::sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

سلام
منظورتون اینه که زوم و زیبوک و زبانشناس لغتای لایتنرشون یکی بشه؟
اونطوری اگه همشون باهم جمع بشن خیلی زیاد میشن که دیگه نمیشه دورشون کرد

موافقم :+1::+1:

1 پسندیده

بله

در هر صورت شما باید اون‌ها رو هم مطالعه کنید. البته میشه فیلتر کرد

2 پسندیده

چه فرقی میکنه
وقتی تلفظ های خود لایتنر توسط بومی زبان ها انجام شده
همون کافیه
روش دوم خیلی هم عالیه
یکیه

2 پسندیده

:joy::joy::joy:
من کلا از طرز حرفاتون با هم و صحبتهاتون روزم شادتر میشه.
موفق باشید.

اینم حرفیه,
حالا من یه اعتراف هم بکنم اونم اینه که خودم رای به دومی دادم ولی اولی رو هم موافقم چونکه الان من لایتنر زبانشناسم رو اصلا نمیخونم چون حجمش زیاد شده ولی لایتنر دهکده و انکی رو میخونم, نمیدونم علت دقیقش رو شاید مدل گرافیکی دهکده برام جذابتر باشه اما در کل گفتم نظرمو بگم .

5 پسندیده

این اضافه کنم که ما همیشه وجود یک امکان که بشه کلمات ترکیبی اضافه کرد را احساس می کردیم الان که میخوایم به دنیای فیلم و کتاب وارد بشیم با وجود اصطلاحات و ضرب المثل ها بیشتر و متنوع تر این مهم بیشتر احساس می شود به خصوص وقتی میخواهیم با برنامه هایی چون دهکده زبان رقابت کنیم

2 پسندیده

خب، نظر سنجی نشون میده برای منتشر کردن زوم کار سختی نمونده :stuck_out_tongue:
منتظریم

3 پسندیده

سلام

سلام

این گزینه که الان نیست! هست؟
چون اگه فایل درسی پاک بشه، فایل صوتی اون واژه، اگه واژه از اون درس انتخاب شده باشه، حذف میشه

این یکی هم نشده؟

1 پسندیده