گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام
نه نسیم خانوم،با عادت مفید موافق نیستم. چون نتونستم خودمو باهاش وفق بدم.
همین ساعت خواب و بیداری خوبه برام

2 پسندیده

دوستان عزیزم منتظر نظرتون هستم
@nazanin72
@aliasiaee304
@Farzad_Poodineh
@zahra_dE
@smollakochakian
@kourosh.kabir
@shanliang
@fdoosti
@YoKambiz
@kimiakarbasi
@atineh1967
@ala
@mehdi24666
@mohadeseh34

13 پسندیده

به نظر من تلفیق نشه ولی باید تغییرات اساسی تو تاپیک عادت های مفید بدید.چون واقعیتش بازده آنچنانی نداره در حال حاضر.مثلا شما میتونید برای هر ماه یک عادت مفید اساسی رو بزارید و همه اون رو انجام بدن تا در طی چند ماه بیشتر عادت های مفید انسان های موفق رو داشته باشیم.

5 پسندیده

موافقم.

ایده خوبیه.
________________________________________________دلم خیلی برای همتون تنگ شده, ایشاله جمعه برمیگردم از مسافرت و مشارکت بیشتری خواهم داشت.و پیشنهاداتم رو ایشاله در مورد این چالش و عادتهای مفید خواهم داد.

8 پسندیده

سلام نسیم خانوم :heart_eyes: خسته نباشید میگم به خاطر پیگیری هاتون ،متشکر :rose::rose: من از چالش عادت های مفید اطلاعی ندارم و شرکت نکردم،نمیدونم چیکار باید کرد.به همین دلیل نمیتونم نظر بدم.

4 پسندیده

قرار شد در اول شهریور فایل های شکر گزاری مرتب قرار داده بشه

فایل صوتی روز اول شکرگزاری :point_down::point_down::point_down:

شبتون بخیر :rose::rose::rose:

11 پسندیده

سلام دوستان صبح بخیر
آمار ۱ شهریور

خواب : ۰۰/۳۰
بیدار: ۶/۴۰
روز خوش دوستان عزیز :tulip:

6 پسندیده

ممنونم حنانه جان ⚘⚘⚘⚘⚘

4 پسندیده

فدات فاطمه جون :heart::heart::heart:

4 پسندیده

8 پسندیده

سلام به همگی خب فعلا نظر اکثرین آرا اینه که این چالش تلفیق شه با اون یکی تاپیک. فعلا تا امشب نظر سنجی پا برجاست چون هنوز دوستانی که فعال بودن نظرشونو اعلام نکردن.

سلام ممنون از نظرتون ولی صرفا اعلام ساعت خواب و بیداری هدف این چالش نبود بلکه ساماندهی یسری عادتهای مفید مثل مطالعه قبل خواب یا شکرگزاری هدفمون بود پس ممنون میشم زین پس گزارش این کارهاتونم بدید.

سلام بله درسته خب هدف ما هم از تشکیل اون تاپیک همین بود پست اصلیشو مطالعه نمایید متوجه این موضوع میشید. واتفاقا همین عادت سحر خیزی برای ماه تیر انتخاب شده بود ولی چون اکثرا در این تثبیت این عادت مشکل داشتیم تاپیک جدا رو براش در نظر گرفتیم. علی ای حاال فعلا نظر اکثریت بر تلفیقه تا شب ببینیم چی میشه.
اما اگر واقعا دوستان در دادن اکسرین شات گزارشا یکم همت بخرج بدن و تفکیک شده گزارش بدن خیلی بهتره.

سلام عزیزم خوبی ؟ ایشالاه سفرت بخیر و خوشی منتظر ایده ها و نظراتت هستیم

سلام عزیزم و تشکر از شما که همیشه منظم امار میدادین خیلی سپاس گلم
چالش عادت های مفید یه چالشی بود که در ابتدا شروعش با سه عادت سحر خیزی و ورزش و کتابخوانی کلیک خورد
ولی بعدا روندش تغییر کرد و هر یک از اعضا هبیتای خاص خودشونو مد نظر قرار دادن و گزارش میدادن بعد دوباره برگشتیم به روال گذشته ماهی یه عادت که از سحر خیزی مجبور شدیم تاپیک جددا بزنیم :slight_smile:

سلام عزیزم دستت طلااااااااااااااااااااااا
لینک به پست اصلی هم ایشالاه :grin:

6 پسندیده

سلام حنانه جان خداقوت عزیزم…
چالش مراقبه صبحگاهی و شبانگاهی موافقم چون خیلی برام مفید بود یکی از عادت های زندگیم شده،تو چالش بعدی که گفتین شرکت نکردم…

4 پسندیده

سلام عزیزم
ممنونم :heart::heart:
گلم چالش ایجاد عادت های مفید در زندگی مثلا آب خوردن تا یک اندازه ای (6 تا 8 لیوان در روز و بعضی جاها هم مطابق وزن میزان دادن و آقا فرزاد تاپیکی در مورد فواید آب خوردن زدن) برا سلامتی مفیده اما تو هنوز این عادت رو نداری تو اون تاپیک با خودت عهد میبندی که هر روز این کار رو انجام بدی و هر شب یک اسکرین بدی که آیا به تعهدت پایبند بودی یا نه، به مرور اون عادت در شما نهادینه میشه
امیدوارم توضیحم کمکت بکنه عزیزم

5 پسندیده

سلام نسیم خانوم
خوب یکی از عادت های خوبی که با برنامه نویسی رسیدم بهش ورزش-ع،و خوردن مقدار زیاد آب در روزع

2 پسندیده

خیلی هم عالی
اگه شکرگزاری و مراقبه رو هم انجام بدین مطمئن باشید معجزه های زیادی تو زندگیتون میبینید و بزرگترینش حس خوب همیشگی هست که من خودم تجربه کردم

3 پسندیده

درسته ممنونم از توضیحاتتون خانومی گل،من خیلی خیلی توی طول روز آب میخورم…
به نظر من به همین تایپیک اضافه کنیم بهتره…

3 پسندیده

سلام حنانه خانوم
بعضی وقت ها شکرگذاری یادم میره، کتاب رو که مطالعه میکنم حتی شده ۳۰ م حداقل هر روز.
البته کتاب که نیست بیشتر مقاله است به انگلیسی درباره ی بازی-ع
که مرور میکنم هر روز و همینطور کامیک میخونم.

3 پسندیده

پس نازنین بانو بی زحمت تو نظرسنجی رای خودت رو بده که ما آمار رو طبق اون چک میکنیم بزار لا به لا چتا گم نشه
ممنونم ازت عزیزم :rose::rose:

3 پسندیده

علیک سلام
خب همینا رو تو همون اپی که من گذاشتم وارد کنید و اعلام کنید
ورزش میکنید، کتاب میخونید (البته کتاب فارسی هم بخونید چون انگلیسی رو ما چون در حال یادگیری هستیم ناخواسته تو برنامه هست باید شده حتی 15 دقیقه کتاب فارسی بخونیم)
شکرگزاری هم یادتون نره بهتره، مداوم باشه بهتر اثر میزاره. بازم ممنونم از مشارکتتون :rose::rose::rose:

3 پسندیده

خواهش :tulip: :raised_back_of_hand:
چشم،یه کتاب (فارسی) خوب گیر بیارم امروز،شروع کنم به خوندن. ممنون که انرژی میدین به دوستان واسه ادامه کار :tulip: :raised_back_of_hand:

3 پسندیده