گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

آقا اینجا شخصی مخصی نداریم، داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه والا نداریم :grin::grin:

3 پسندیده

کسی بیاد سمت بطریم با تیر میزنمش :joy:

3 پسندیده

راستی بچه ها یک چیز میخواستم بگم، من احساس کردم که فایل های شکرگزاری هر چی جلوتر میریم کمتر طرفدار داره، به استناد منبع زیر :point_down::point_down::point_down::point_down:

میخواستم بدونم فقط همین دوستان فایلا رو میگیرن و گوش میدن؟؟؟ :neutral_face::neutral_face:، من با همه انرژیم براتون این فایلا رو میزارم و لایکاتون رو به عنوان رضایتتون میدونم وقتی میبینم که اینقد کم پسندیده میشه فکر میکنم اثر بخش نیستاااااااااااااا :pensive::pensive::pensive: و گمون میکنم که نتونستم راضی نگهتون دارم

9 پسندیده

عه
من خداوکیلی ندیدم

حتی اگه یک درصد هم بقیه دوستان مثل من ندیده باشن احتمالش وجود داشته باشه

پیشنهاد میکنم این فایل ها رو تو وبلاگ شخصیتون تو تالار هم بزارید که جلوی چشم باشه

6 پسندیده

من هنوز چالش وبلاگ ایجاد نکردم و لینک فایلا بالا و در اولین پست که نسیم جان گذاشتن هست، فقط خواستم به دوستان بگم انرژی که از من میگیرین در واقع انرژی هست که خودتون به من میدین و من رو بیشتر راغب میکنید که ادامه فایلا رو بزارم وقتی ببینم افراد کمی خواستار فایلا هستن خب فکر میکنم مفید نبوده براشون و …

7 پسندیده

سلام فاطمه جان چالش سحر خیزی به این تاپیک منتقل شد ممنون میشم اونجا مشارکت کنید :heart:

4 پسندیده

نه آغا
من هر روز دانلود میکنم
گوشم میدم
عملم عییی

4 پسندیده

حنانه خانوم
کنار چالش شکرگذاری،فکر کنم بد نباشه یچیزی بهش اضافه کنیم،۲۰ م خنده،جالب میشه :grin:
نظر دوستان چیه؟
@Farzad_Poodineh
داداش،منم یه پارچ دهن گشاد همیشه پر اب وقتی زبان کار میکنم کنارم هست :grin:

4 پسندیده

ببخشید منظورتون ۲۰ دیقه خندست ؟؟

5 پسندیده

سلام
حالا کمتر هم باشه موردی نیست،مثلا ۵ م باشه.

3 پسندیده

مرسی حنانه جون
منتظر روز پنجمش هم هستم :hugs::heart_eyes:

5 پسندیده

سلام دوستان
روزتون بخیر

فایل صوتی شکرگزار ی روز پنجم :point_down::point_down::point_down:

11 پسندیده

سلام دوستان
صبحتون بخیر
فایل صوتی شکرگزاری روز ششم :point_down::point_down::point_down:

11 پسندیده

سلام
مرسی حنانه خانوم :blush::rose:

واقعا این که میگن شکر نعمت ، نعمتت افزون کند حقیقت داره

2 پسندیده

سلام آقا فرزاد
خواهش میکنم :rose::rose:
باید دیشب میزاشتم اومدم تو تاپیک هم اما نمیدونم چرا یادم رفت :see_no_evil::see_no_evil:

2 پسندیده

همینم جای تشکر داره، مثلا اگه شما نبودی من نمیدونستم همچین فایل هایی هم وجود داره

ممنونم ازتون :heartbeat:

2 پسندیده

لطف دارین :rose::rose::rose:
بزارید پس یک شوخی بکنم امروز اولین جمله شکر گزاریم تو لیست ده فهرست شکرگزاریم این باشه : خدایا شکرت که منو آفریدی اگه من نبودم آقا فرزاد از کجا میدونست که همچین فایلای شکرگزاری هم هست :grin::grin:

7 پسندیده

چرا که نه
به قول این صوت هایی که میفرستین
همیشه دلیلی واسه شکر گذاری هست

3 پسندیده

سلام حنانه خانم، دقیقا همین موارد شاید به ظاهر جزئی و کوچک، اما قطعا خیلی اثر مثبتی در شما ایجاد کرده، حس سپاس از وجود خودتان، دامنه تاثیرش وسیع تر از این صحبتهاست. حالا اگه در طول روز به همه موارد به این صورت نگاه کنیم، چقدر روز خوبی خواهیم داشت، و اگر هر روز و هر روزمان به همین صورت باشد زندگی مفیدتری خواهیم داشت و این یکی از اصول شکرگزاری هست.

7 پسندیده

سلام خانوم نیکنام مهربون
بله شما درست می فرمایید خانوم نیکنام عزیز :rose::rose::rose:

3 پسندیده