گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

اینجاست که تفاوت عکس فیک گذاشتن یا عکس خودمونو گذاشتن مشخص میشه :grinning_face_with_smiling_eyes:

9 پسندیده

سلام دوستان
نگاه نگاه چند روز نبودم ها چه تغییراتی دادین😁
والا من که تا الان نتونستم عادت های مفید این تاپیک رو انجام بدم ولی هر وقت فرصتش پیش اومد حتما بهتون میپیوندم

5 پسندیده

:grin: :grin:
آخه من تو پروفایلم نوشتم آقا که،نمیدونم چرا توجه نکردن فاطمه خانوم :grin:

2 پسندیده

کی اونجا رو نگاه میکنه آخه :wink::sweat_smile:

5 پسندیده

والا داداش،اول وقتی میخوام کامنت برازم،به پروفایل طرف مقابل یه نگاه میندازم یوقت سوتی ندم،یبار پیش اومد به یه خانومی گفتم داداش،بعد به پروفایلش مراجعه کردم نوشته بود مینا،منم ادیتش کردم :grin:

2 پسندیده

بستگی به طرف داره
اکثرا به اسم پروفایل و همینطور عکس پروفایل توجه میکنن

3 پسندیده

خواهش میکنم آجی
ممنون از راهنمایی که به دوستان میکنی :heart::heart:

3 پسندیده

خواهش میکنم
این خصلت آقایونه و خیلی هم خانوما رو حرص میدن با این کارشون، هیچی فعلن با همون بطری آب بخورین :joy::joy::joy:

3 پسندیده

عه از این نونااااااااااا، یادمه وقتی کوچیک بودیم میرفتیم روستا تو خونه باباحاجیم اینا، بی بیم از اینا میپخت :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:، بعد ما خمیرش رو بر میداشتیم باهاش بازی می کردیم :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

بطریم شخصیه :sweat_smile:
ازین یه لیتری هاست
:sweat_smile::sweat_smile:

3 پسندیده

آقا اینجا شخصی مخصی نداریم، داریم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ نه والا نداریم :grin::grin:

3 پسندیده

کسی بیاد سمت بطریم با تیر میزنمش :joy:

3 پسندیده

راستی بچه ها یک چیز میخواستم بگم، من احساس کردم که فایل های شکرگزاری هر چی جلوتر میریم کمتر طرفدار داره، به استناد منبع زیر :point_down::point_down::point_down::point_down:

میخواستم بدونم فقط همین دوستان فایلا رو میگیرن و گوش میدن؟؟؟ :neutral_face::neutral_face:، من با همه انرژیم براتون این فایلا رو میزارم و لایکاتون رو به عنوان رضایتتون میدونم وقتی میبینم که اینقد کم پسندیده میشه فکر میکنم اثر بخش نیستاااااااااااااا :pensive::pensive::pensive: و گمون میکنم که نتونستم راضی نگهتون دارم

9 پسندیده

عه
من خداوکیلی ندیدم

حتی اگه یک درصد هم بقیه دوستان مثل من ندیده باشن احتمالش وجود داشته باشه

پیشنهاد میکنم این فایل ها رو تو وبلاگ شخصیتون تو تالار هم بزارید که جلوی چشم باشه

6 پسندیده

من هنوز چالش وبلاگ ایجاد نکردم و لینک فایلا بالا و در اولین پست که نسیم جان گذاشتن هست، فقط خواستم به دوستان بگم انرژی که از من میگیرین در واقع انرژی هست که خودتون به من میدین و من رو بیشتر راغب میکنید که ادامه فایلا رو بزارم وقتی ببینم افراد کمی خواستار فایلا هستن خب فکر میکنم مفید نبوده براشون و …

7 پسندیده

سلام فاطمه جان چالش سحر خیزی به این تاپیک منتقل شد ممنون میشم اونجا مشارکت کنید :heart:

4 پسندیده

نه آغا
من هر روز دانلود میکنم
گوشم میدم
عملم عییی

4 پسندیده

حنانه خانوم
کنار چالش شکرگذاری،فکر کنم بد نباشه یچیزی بهش اضافه کنیم،۲۰ م خنده،جالب میشه :grin:
نظر دوستان چیه؟
@Farzad_Poodineh
داداش،منم یه پارچ دهن گشاد همیشه پر اب وقتی زبان کار میکنم کنارم هست :grin:

4 پسندیده

ببخشید منظورتون ۲۰ دیقه خندست ؟؟

5 پسندیده

سلام
حالا کمتر هم باشه موردی نیست،مثلا ۵ م باشه.

3 پسندیده