گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام به همگی روزتون بخیر
دوستان مشکلی برای حنانه جان پیش اومده با اجازتون فایل امروز رو من واستون میذارم تا حنانه جان بیان :wink:

فایل صوتی شکرگزاری روز هشتمم :point_down::point_down::point_down:

11 پسندیده

سلااام
من سفر بودم چند روزی عزیز :rose:

5 پسندیده

سلام و عصرتون بخیر…من هم دوست دارم به جمع شما بپیوندم اما نمیدونم از کجا باید شروع کنم😏

3 پسندیده

سلام به همه دوستان شبتون بخیر
این هم فایل صوتی فردا

فایل صوتی شکرگزاری روز نهم :point_down::point_down::point_down:

12 پسندیده

12 دلیل برای اینکه بفهمید سیستم کامپیوترتان هک شده است یا خیر :flushed:

https://prim1.dcdn.ir/video/v1/YzhoczlUaHpPVlFUUWtTM2hVTGdHZ2U3SkdGQlh1UHREbzFTZFZ6NDBWQWtkU1E5NDQ4bjRQKzRWWEJiTXpiOVV0Nk02L3FLYlFLV0p6MkEyVkl4eUY0R2gvVXRFZVczL3pING5FZ014M1hNb0pNQThObmlFVHp6UE4zVmpSbmZwNHVqNmpkUW5zWVY1NUpWWk5UaHBGdVA0Z2xQK01JeEdlTmdjTStPOWFiUlQwRUgvalBvRXNTMitNMmIxU0tjTnBwOGRHNzVnT2xmRFlsVC9ucU9CYVlNYmdaaHRBSitCRFRIbzJnWnBqelV1VlpCME93Y0hSUm9tUjI4bjNGMXlTVXJsMDk4bE15UGExMmI5VDQ0L2IvRVcxNDVyQnBRTjAxZCtpTWRodGZleHpId0dzVVVZQWM0d2w0YUNRV0VZY2dCV2NUTHVrNXBlY2g1Z0ZldUNkaHpyRDlaaW1uYk5RQmx1U2hEWnJ3PQ==.mp4

6 پسندیده

این هم فایل صوتی فردا

فایل صوتی شکرگزاری روز دهم :point_down::point_down::point_down:

10 پسندیده

فایل صوتی شکرگزاری روز یازدهم :point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام بر همه دوستان
آخییییییییییییییییییییییییییییییش، برگشتم، خوبین دوستان؟؟؟؟
ببخشید من چند روز نبودم زحمت فایلای شکرگزاری با سمانه جون بود، ممنونم ازش :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
این لپتاپ حالمو گرفت بعد من این آهنگ رو تقدیمش کردم :grin::grin::grin::grin: :point_down::point_down::point_down:

9 پسندیده

سلام آجی. خدا روشکر که اومدی.
فدات رحمت بود گلم.
خخخ خراب آهنگتم :joy:
با لپ تاپتم رفیقیا :grin:

5 پسندیده

جونم به جونش بستس، باهاش کسب درامد میکنم زبان گوش میدم، آهنگ گوش میدم فیلم میبینم کلا منم و لپتاپ رفیق 7 سالم :grin::grin::grin::grin:

4 پسندیده

خدا برات زیادش کنه :joy:

5 پسندیده

سلام دوستان عزیز
شبتون خوش
فایل شکرگزاری روز دوازدهم (مهمون داریم گفتم زود بزارم شرمنده نشم :wink::wink:)

9 پسندیده

سلام
شبتون بخیر
فایل روز سیزدهم شکرگزاری

9 پسندیده

بیاید تو این شرایط سخت و توی این روزهایی که فشارها و نگرانی‌ها میخوان از هر طرف فضای ذهنی مارو قبضه کنن با یادآوری داشته‌های ارزشمندمون یه لیست بنویسیم طوری که هر سطرش با این کلمه شروع شه: “چقدرخوبه که”…

مثل این:
چقدر خوبه که میتونم هنوز لبخند بزنم…
چقدر خوبه که سالمم…
چقدر خوبه که خانوادم رو دارم…
چقدر خوبه که میتونم هنوز آسمون آبی رو ببینم…
چقدر خوبه که میتونم انسانیت درونم رو حس کنم…

چقدر خوبه که…

بیاین تو این روزها سعی کنیم بیشتر داشته هامون رو به یاد بیاریم
نه نداشته هامون رو!

17 پسندیده

سلام آجی نسیم @a.bayani
میگم میتونیم اینجا آهنگای انرژی بخش هم بزاریم ؟؟ اجازه داریم؟؟ تو که تقریبا دستت اومده چی گوش میدم :joy::joy: اینو میزارم اگه مشکل داره بگو بردارم :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

من کلا اگه یکوقت ببینم انگیزم پایینه و حس انجام کاری رو ندارم با یک اهنگ اینجوری انرژیم رو به سقف میچسبونم و کارم رو شروع میکنم :wink::wink: گفتم شاید آهنگ انرژی بخش هم بشه گذاشت

توجه توجه : دوستان اگه میخواین انرژی اهنگ رو دریافت کنید لطفا مخاطب خاصتون، خودتون باشید بعد وقتی ضمیرتون این همه محبت نسبت به خودش ببینه انگیزه میگیره اگه نگرفتین بیاین یقه منو بگیرین چون تضمین میکنم 100 درصد اثر گذاره

12 پسندیده

سلام عزیزم چراکه نه
من چیکارم اخه که بگم اره یا نه :joy:
ایشالاه حال دل همه همیشه عالی باشه

4 پسندیده

چقد خوبه که نفسسسس میکشم…

6 پسندیده

من الان پیامتون رو دیدم خانم نیکنام :see_no_evil:
عالی بود مرسی از اینکه همیشه انرژی مثبت می دید به ما :tulip::tulip::tulip:
واقعاً این روزها همه تو شرایط سختی قرار داریم و نیاز داریم که به این توانایی برسیم تو سخت ترین شرایط به چیزهای خوب فکر کنیم. :wink::tulip:

8 پسندیده

این عالیه ادم برای چیزای کوچیک شکرگزار باشه من از وقتی که معجزه شکرگزاری رو خوندم دیدگاهم رو تغییر دادم
حالا یک صحبت با اونایی دارم که هنوز فرصت آشنایی با معجزات شکرگزاری رو نداشتن

آیا از اون دسته افرادی هستی که صدای تیک تاک ساعت اذیتت میکنه؟ شده به جای اینکه پاشی و باطری رو در بیاری و غر بزنی بگی اَه این چه ساعتی که ما داریم بگی خدایا شکرت که این ساعت داره بهم میگه هنوز فرصت زندگی دارم

شده هوا خیلی گرم باشه و به جای غر زدن بگی خدایا شکرت بابت این هوای گرم که میتونم لباسام رو تو کمترین زمان ممکن بشورم و خشک بشن؟؟

شده گوشیت خراب بشه و به جای غر زدن بگی خدایا شکرت که منو متوجه ساختی که زیادی سرم تو گوشیه و باید بیشتر به خونواده توجه کنم؟؟

شده بچت اذیتت کنه و به جای اینکه سرش داد بزنی و دعواش کنی بگی خدایا شکرت که شادی و نشاط رو با حضور فرزندم به خونم آوردی؟؟؟

و …
بله چیزای زیادی برای شکرگزاری هست کافی دیدگاهمون رو نسبت به دنیا و آدما عوض کنیم پس بیاین ریز بین تر و مثبت نگر تر باشیم :heart::heart::heart::heart:

11 پسندیده

عالی بود دوست دوست داشتنی من. من دارم تلاش میکنم بتونم اینجوری فکر کنم اما یکمی سخته :sweat_smile:
امیدوارم یروز بتونم تو شرایط سخت این طرز تفکر رو داشته باشم مثل خانم نیکنام و شما که متوجه شدم این طرز تفکر جزو خصوصیات اخلاقی تون هست :wink:

6 پسندیده