گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام به همگی
دلتون شادشادشاد
دیروز ساعت خواب 14
بیداری 19

دیروز نصب کردم
ایشالا که کم کم بیفتم رو غلطک
فعلا نم نمک حرکت میکنم :blush:
الانم وقت خوابمه
شب بخیر☺

8 پسندیده

سلام عزیز

نه گلم، کلا من باب مضاح بود؛ متوجه منظورتون شده بودم

خواهش میکنم دوست عزیز؛ این افتخار نصیب من شده که با شما که به عنوان یکی از دوستانم هستید آشنا شدم و همچنین سایر دوستان. بودن در این جمع یکی از خوش شانسی های زندگیم بوده که خدا در مسیر زندگیم قرار داده. پایدار و شاد باشید :bouquet: :bouquet:

8 پسندیده

سلام ساعت خواب دیشب 12:30 :blush:
ساعت بیداری 10 :expressionless:

7 پسندیده

خیلی ممنون آقا مهدی بزرگوار :rose::rose::rose:

2 پسندیده

سلام مجدد خانم حنانه؛ عذر خواهی میکنم برنامه تون برای این فایلها چیه؟ این دوره تقریبا ۲۸ روزه هست. جسارتا به نظرم میتونید شروع این فایلها رو مطابق با تاریخ روزها کنید مثلا از اول شهریور، که یک ماه با حس معجزه انگیز سپاس و شکرگزاری به پایان رسانده باشیم. چون تاثیر انسجام فایلها خیلی خیلی بیشتر از این هست که با وقفه همراه باشه.
البته لازم به توضیح هست، وقتی من صحبت از دوره، فایلها میکنم، اصلا قرار نیست کار خاصی انجام داد. برای بدست اوردن حس خوب یه قلب و ذهن متمرکز لازمه و گوش دادن.

8 پسندیده

سلام خانوم نیکنام بزرگوار
والا من خودم همچین کارایی رو زیاد برا خودم انجام دادم و واقعا ایمان دارم که شکرگزاری معجزه ها میکنه، اما اوایل دوستان یکم خسته به نظر رسیدن و فکر کنم یکمی به نظرشون سخت اومد انجام این همه کار :grin:، منم موافقم و قطعا همینطوره باید متداوم و پی در پی باشه. موافقم تا اول شهریور بزار بچه ها یکخورده با مراقبه دوست بشن و کم کم سپاسگزاری رو با اجازه نسیم عزیز @a.bayani وارد میکنیم و ازشون میخوایم مرتب انجام بدن و نتیجش هم انشالله مثل شما و من ببینن :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
ممنون از پیگیری تون خانوم نیکنام عزیز:heart: :heart::heart::heart::heart:
یک چیزی هم تو دلم مونده نمیتونم نگم، ماشالله ماشالله ماشالله چقد آلا جون نازه، کاش تو شهر شما بودم و تو مهدشون کلاس فوق برنامه میزاشتم و هر روز میتونستم :kissing_heart::kissing_heart:، از طرف من آلای نازنین رو ببوسید :heart:

8 پسندیده

آخه حق هم دارند فایل اول نیم ساعت هست. بقیه روزها ۷ الی ۸ دقیقه هست

خواهش میکنم

عزیزید، ممنون از نگاه مهربون و زیبا تون

کاش کاش کاش؛ اون وقت من مطمئن بودم که آلاء داره از یه شخص پرانرژی و شادی چون شما انرژی میگیره و بهش حتما خوش میگذشت و خیالم راحت بود.

4 پسندیده

خیلی خیلی لطف دارین خانوم نیکنام عزیز و دوست داشتنی :bouquet::bouquet:

1 پسندیده

منم موافقم با این موضوع
من روز اول فایل رو بلافاصله دانلود کردم و گوش دادم
فک میکردم بقیه فایل ها هم پشت سر هم باشن
اگه بشه که خیلی خوبه :heart_eyes::heart_eyes:
پ.ن: ممنون از زحماتی که میکشی حنانه جان
موفق باشی بانو ⚘⚘

5 پسندیده

چشم فاطمه جون از اول شهریور استارت میزنیم و حتی اگه هر کی دوس داشت میتونه لیست شکرگزاریهاش رو هم به اشتراک بزاره
خوشحالم که افراد پیگیری چون شما تو چالش هست :rose::rose::rose:

3 پسندیده

چشمات بی بلا
عالیه :ok_hand::ok_hand:
مرررسی ⚘

1 پسندیده

@ala
@afarkhani
خانوما بحث خارج از موضوع نکنید آقا فرزاد میاد بیرونتون میکنه:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

3 پسندیده

سلام عزیزم بله خیلیم عالی
اتفاقا میخواستم پیگیر شم ازت چه خوب شد که بانو نیکنام اشاره کردن. خیلی عالیه از اول شهریور ان شا الله :clap::clap::clap::clap::heart_eyes::heart:
ممنونم بازم از همراهی دوستان

3 پسندیده

پس منتظر فرا رسیدن شهریور هستیم :star_struck:
شب همگی بخیر. :tulip:

7 پسندیده

23مرداد

شب همگی خوش :innocent::innocent::sunflower::sunflower::sunflower::sunflower:

5 پسندیده

6 پسندیده

چن وقت پیشا توی شانگهای ی اجلاس بین المللی بود ک براشون خیلی مهم بود، باور نمی کنید که همه جای شهر پلیس بود، توی مترو ب ازای هر بیست تا آدم ی پلیس می دیدی. :joy::joy:
توی اون هفته هیچ فیلترشکنی باز نشد.
تازه در مواقع عادی هم ما چون توی دانشگاه هستیم فیلترشکن راحت باز می شه، وگرنه بیرون از دانشگاه سخت می شه از فیلترشکن استفاده کرد.
البته لپ تاپ من ک مدتی ک اصلا ب هیچ فیلترشکنی وصل نمی شه. ینی دلش نمی خواد کار غیرقانونی انجام بده. :rofl::rofl:

6 پسندیده

عرض سلام
مطلب عالی را اشاره فرمودید، چالشی را که معرفی نمودید یه کمی سخت است در شروع اما واقعا تاثیرات بسزایی در زنده گی یک فرد دارد .:relaxed:

4 پسندیده

سلام
صبحتون پر از زیبایی
خیلی چالش قشنگی ه، دیشب نتونستم زود بخوابم، چون همسر جان عادت دارن شبا دیر بخوابن و این زود خوابیدن نیاز ب تمرین داره. ولی بیدار شدن صب دست خودم بود، خیلی هیجان داشتم، همش می ترسیدم دیر از خواب بلند بشم، ب خاطر اینکه باید در این چالش ساعت های خوابیدن و بیدار شدن رو اعلام کنیم، گفتم خیلی زشته ک صب دیر از خواب بلند بشم ساعت دیر بیدار شدنم و ثبت کنم و این ی انگیزه ی قوی شد برای زود بیدار شدنم. :blush::blush::blush:

خیلی خوشحالم ک در این چالش شرکت کردم.
امیدوارم مستمر باشه

خواب دیشب: ساعت 1:30
بیدار شدن برای نماز: ساعت 4:30
بیدار شدن صبح: 7:30

15 پسندیده

اینم ی عکسی ک صب ک می اومدم آفیس، از محوطه بیرون دانشکده انداختم
تقدیم ب شما دوستان عزیز این چالش زیبا

15 پسندیده