گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام بر منیر خانوم عزیز
منم گوشی ندارم اما اپ رو بر روی شبیه ساز نوکس نصب کردم تازه آقا کامبیزم با لپ تاپ هستن و اگه ویندوزتون 10 باشه یک نرم افزار ایشون معرفی کردن که میتونید رو سیستمتون نصب کنید و استفاده کنید
خوشحالم شما رو تو جمع خودمون می بینم :rose::rose::rose:

3 پسندیده

آمار دیروز من :grin::grin:

9 پسندیده

سلاااااااااام عزیزم مادر با سلیقه و نمونه خوبین ستاره سهیل؟ :grin::star_struck:
خیلی خوشحالم از حضورتون. و از لطف و محبتی که دارین فوق العاده سپاسگذارم.:heart::heart::heart_eyes:

عزیزم اقا کامبیزم با لپ تاپ گزارش میدن در اینجا کیلیک کن قسمتی هست که اقا کامبیز معرفی کردن نسخه مناسب ویندوزو. اگه دوست داشتی استفاده کن
بازم ممنونم ازت :rose::rose::rose:

3 پسندیده

سلام عزیز دل :bouquet:
البته هنوز نوکس رو نصب نکردم و با بلو استکس دارم کار می کنم . ویندوزم 7 هست. آپی براش هست ؟

2 پسندیده

به به چه پر قدرت و عالی برااااااااااااااوووووووووووووووووو :grin::rose::rose::rose:
@kourosh.kabir نیگا منیر جون اقا کامبیز با لپ تاپه

4 پسندیده

بله هست، همین اپی که من نصب کردم رو بلواستکس هم میشه :point_down::point_down::point_down:

4 پسندیده

نسیم جان من چک کردم این نرم افزار فقط روی ویندوز 10 کار میکنه برا ورژنای پایین تر نمیشه

2 پسندیده

آقا @YoKambiz احضار شدی برادر :grin::grin:
آمار خوابتم بده دیگه، خوشحال میشیم داشته باشیم ستون جدولمون که مربوط به شماس کاملتر بشه :wink::wink::wink:
پیشاپیش سپاس
:rose::rose::rose:

3 پسندیده

ممنون عزیز دل ، اره چندوقتی کلا سایلنت بودم چون گوشیم سوخت و کامپیوترم هم یاری نمی کرد :joy:
وجود شماها برای من نعمت بزرگیه ، چون از راکد بودن رها شدم وبه آینده امیدوار شدم . همگی دستمریزاد دارید .:rose::+1:
انشالله اپ رو می گیرم و گزارش میدم.

5 پسندیده

فدات دیگه رسما خجالت زده شدم. مرسی از لطف بیکرانتون. ایشالاه همه با هم پیشرفت کنیم.
:grin::heart::heart:

2 پسندیده

آمار خواب من فاجعست. نمیزارن بخوابیم همش سر و صداست :joy::joy::joy:

از فردا امار خوب میدم

3 پسندیده

دست شما درد نکنه :tulip::tulip::tulip:

3 پسندیده

7 پسندیده

سلام شب بخیر
ساعت خاب دیشب ۱۲
بیداری امروز ۸ باز ۹ خابیدم تا ۱۰ :expressionless:

زرد برنامه صبح
ابی برنامه شب البته شب ها مراقبه هم دارم که یادم شده اضافه کنم

پ.ن: یادم شد تیک بیدار شدن رو بردارم اخه صب اول ک پاشدم اونو تیک زدم الان متوجهش شدم

9 پسندیده

خواب ساعت ۱
بیداری ساعت ۹ و نیم

8 پسندیده

سلام
روز همگی پر از خیر و شادی
دیشب بعد از مدتها بالاخره تونستیم 12 بخوابیم
خوشحالم :blush::blush:

من برای اینکه بتونم صبا زودتر بیدار شم، رفتم ی زنگ آلارم دار چکشی قوی خریدم :laughing:

11 پسندیده

ساعت خواب 12
نماز : 4
بلند شدن 7:30

11 پسندیده

اینم دو تا عکس از خیابون جلوی دانشکده
دو طرف خیابون پر از درخته
و حتی سرظهر هم با وجود این درختای قشنگ، این خیابون سایه اس

13 پسندیده

سلام عزیزم
ای جان چه جالب
خیلی خوشحالم از حضورتون
چه عکسای قشنگی خدا :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:
میگم اون صبونه هم که دیروز عکسشو دادین جزو فانتزیای من بود که یه روز طعمشو بچشم :sob::sob:
خدایااا برسان :joy:
راستی امکانش هست اسم ایرانیتونو بدونم ؟

6 پسندیده

گفتم ساعت زنگ دار خریدم
امروز ی کمی درباره خرید در کشور چین براتون می گم
اول اینکه اینجا واحد خرید از نیم کیلو ک بهش می گن jin 斤 شروع می شه
ینی وقتی می ری فروشگاه، می گی دو جین می خواهی ینی یک کیلو می خواهی.
دوم اینکه اینجا خرید آنلاین بسیار رایج ه
من خودم 99 درصد خریدهام و آنلاین انجام می دم
من فقد اولا ک اومده بودم چین، چون با این خرید آنلاین آشنا نبودم، از فروشگاه خرید کردم، بعدش اکثر خریدهام و آنلاین انجام می دم
مثل شامپو، برنج، قابلمه، کفش، سیب زمینی، پیاز، سیر، میوه، گوشی موبایل، نون، انواع لباسا، کیف، کوله پشتی، انواع لوازم التحریر، گردو، پرینت کتاب، داروهای عمومی،
خلاصه اکثر اجناسمون و آنلاین می خریم.
این مدل خرید کردن خیلی مزایا داره
مثلا اینکه تو می تونی بگردی و پایین ترین قیمت رو پیدا کنی، یا می تونی نظر خواننده ها رو بخونی و از کیفیت جنس مطلع بشی، یا می تونی بین مدلهای مختلف حق انتخاب داشته باشی، می تونی با فروشنده آنلاین چت کنی، اکثر جنس ها اینطوری ه ک بعد از تحویل گرفتن، اگ جنس معیوب باشه، یا حتی اصلا جنس و دوست نداشته باشی، ینی بدون هیچ دلیل منطقیی، می تونی جنس و پس بفرستی و پولش و بهت بر می گردونن.
بدی محسوسی ک من دیدم درباره سایز لباس ها و یا رنگ و مدل چیزهایی ک دفعه اول می خری.

و البته سیستم پست اینجا بسیار پیشرفته است

و اینکه جنس های انلاین نسبت ب فروشگاه ها خیلی ارزونتره

الان تنها خریدی ک من از فروشگاه می کنم، خرید چیپس ه :joy::joy:
پفک آنلاین هم هست ولی خیلی گرونه، ی پفک 170 گرمی ب پول ایران می شه 38 هزار تومان، با اینکه عاشق پفک هستم ولی نخریدم:sweat_smile::sweat_smile:
شما ب جای من پفک بخورید :yum::yum:

اینم دو نمونه از اسکرین شاتهای خرید منه :smiley::smiley:

10 پسندیده