گنجینه انگیزش 💕 فهرستی از مطالب مفید

سلام

ساعت خواب دیروز
دوازده ونیم ظهر تا پنج عصر

ساعت خواب امروز دو تا هفت …تازه بیدار شدم
ینی الان ساعات اول صبح منه
صبحتون بخیر😅
واسه این اهنگای عالی هم ک گذاشتین تشکرمندم
واقعا ارامش خاصی میدن
زندگیتون همیشه اروم

دلتون لبریز ارامش
:rose::rose::rose::rose::rose::rose:

6 پسندیده

@afarkhani
@Farzad_Poodineh

حنانه عزیز و آقا فرزاد بزرگوار بابت این ایده خوبتون سپاس گذارم این ایده عالیههههه :star_struck::star_struck::star_struck:
امیدوارم همیشه در مسیر زندگیتون شاد و پر انرژی و همچنین موفق باشید دوستای خوبم. :tulip::tulip::tulip:

5 پسندیده

مرسی سمانه خانوم عزیز :blush: :tulip:
امیدوارم بهترین کاری که میشه برای پیشرفت و تعالی اعضای محترم تالار انجام داد رو انجام بدیم.

3 پسندیده

ممنون سمانه جان :rose::rose::rose:
چون دوستان اونجوری که ما ازشون انتظار داشتیم همراهیمون نکردن فعلن متوقف شدیم، انرژی هامون افتاد :neutral_face::pensive::pensive::pensive:

1 پسندیده

سلام آقا مهدی بزرگوار

خواهش میشه بزرگوار :hibiscus::hibiscus:

خداروشکر برای شما مناسب بودن

2 پسندیده

اااا چرا؟؟؟؟ باید خیلی ببخشید من دیروز نتونستم گزارش بدم قصد داشتم امشب گزارش بدم. :see_no_evil::see_no_evil::see_no_evil:

من خودم سعی میکنم شب ها گزارش بدم چون صبح ها معمولاً وقت نمیکنم بیام. امیدوارم که این برنامه ها ادامه داشته باشه و متوقف نشه :slightly_frowning_face:

4 پسندیده

سلام بانو
حقیقت اینه که ادم باید انرژی دریافت کنه تا انرژی بتونه بده.
من قصدم از این تاپیک جداگونه این بود که دوستان بیشتر رو بحث خواب و بیداری متمرکز باشن و کلی هم مطلب نوشتیم ولی خب علی رغم اینکه روز اول خیلیا نظر مثبت دادن ، مشارکتی نکردن.
من از اقا فرزاد و حنانه جان خواسته بودم که اگه میشه وقت بزارن و کلیپ و صوت شکرگزاری اماده کنن.
ولی خب با این اوصاف واقعا نمیشه.
احتمالا روزای دیگه نظر سنجی میذارم اگه واقعا این چالش برای دوستان سخته
از اقای ناصری میخام که این تاپیک رو حذف کنه .

4 پسندیده

سلام نسیم جان من خیلی این چالش رو دوست دارم، دوستان حتما همکاری میکنن که ادامه داشته باشه…
ممنونم ازت:rose::rose:
@a.bayani

2 پسندیده

بنده خجالت کشیدم :see_no_evil: :see_no_evil:
بله حق با شماست در برابر وقتی که می‌گذارید ما موظف بودیم مشارکت کنیم.
سپاسگذارم از هر سه دوست پر انرژیمون که اینه همه تلاش میکنید برای پیشرفت اعضاء سایت. امیدوارم همیشه شاد و پر انرژی باشید. :tulip:

ساعت بیداری ۶:۳۰

ساعت خواب رو بذارید نگم :grin:

10 پسندیده

آیا این به آن معنا نیست که من نمی توانم هر چه را که آرزو می کنم طلب کنم؟ آیا منظور تو این است که با دعا چیزي را طلب کردن در واقع آن را از ما دور می سازد؟

این سؤالی است که در طول قرون مطرح و پاسخ داده شده. معهذا بد نیست بدانی که:
تو آنچه را که بخواهی به دست نخواهی آورد و ضمناً نمی توانی هر چه بخواهی بدست بیاوري. چون همان درخواست کردن چیزي نشانۀ این است که تو چیزي کم داري و چنانچه تو درخواست چیزي را بکنی، این عمل دقیقاً تجربۀ – خواستن – را در واقعیت تو بوجود می
آورد.

بنابراین دعاي صحیح، دعاي درخواست کردن چیزي نیست بلکه دعاي تشکر است. زمانی که تو از پیش از خداوند براي چیزي که مورد آرزوي تو است، تشکر می کنی، در واقع این بدین معنا است که آن آرزو، تحقق یافته است. بنابراین تشکر مهمترین حرفی است که به پروردگار زده می شود چون اعتراف به این واقعیت است که، خداوند قبل از اینکه چیزي از او بخواهی آنرا به تو
عطا کرده است.

بنابراین هرگز در خواست نکن بلکه، شکر و سپاس بگو!

(گفتگو با خدا / نیل دونالد والش)

11 پسندیده

من که این تایپکو دوس دارم
برا چی حذفش کنید!
کمکی لازم داشتین حتما بگین
با قدرت ادامه میدیم:muscle::muscle::muscle::muscle:

7 پسندیده

@a.bayani
سلام نسیم خانوم :heart_eyes::heart_eyes:
بله حرفتون کاملا درسته،من بابت کم کاری خودم عذر خواهی می کنم ازتون :confounded: شرمنده،این مدت مهمان داشتیم و همش درگیر کمک کردن به مادرم بودم،حتی ساعات مطالعه زبانم هم نسبت به قبل کمتر شد.بازهم عذر خواهی میکنم.
اما اینو واجب میدونم که بگم
کارتون حرف نداره و ایده تون خیییلی خیییلی عالی بود. من قبل از این که با تالار اشنا بشم به خاطرشب بیدار موندنای تو امتحانات ساعات خواب و بیداریم خیییلی بد شده بودو هر کار میکردم درست نمیشد و به همین خاطر کل روزمو از دست میدادم و کسل بودم،اما خداروشکر بعداز چالش سحر خیزی خیییلی خیییلی بهتر شد،طوری که خودمم تعجب میکنم منی که تا دو سه هفته پیش،ظهر از خواب پا میشدم و به اکثر کارهام نمیرسیدم الان حدود 8صبح بیدارم و کل روز پر انرژی.که این کار به لطف شما و بقیه محقق شد :rose::rose:واقعا ازتون تشکر میکنم و خیییلی خیییلی ممنونم چون همین بیدار شدن زود و زود خوابیدن تو کل زندگیم تاثیرشو گذاشته.
امروز هم برای اولین بار تو این چالش جدید شرکت کردم و ویس ها و کلیپی که فرستاده بودید رو نگاه کردم که انرژیمو خییلی بیشتر کرد،میخواستم امشب بعد از اینکه مراقبه شبانگاهی رو هم انجام دادم نتیجه رو بفرستم.امیدوارم که چالش هم چنان ادامه داشته باشه :v: اما در هر صورت باید بگم که با این ایده تون حداقل رو زندگی من یه نفر خیییلی خیییلی تاثیر گذاشتید،یک دنیا ممنون از شما و حنانه خانوم و اقا فرزاد :rose::rose::rose:

8 پسندیده

یکشنبه 21مرداد

ساعت بیداری8:30 ساعت خواب هم فردا اعلام میکنم
شب همگی خوش :rose::blush:

6 پسندیده

سلام به همه عزیزان
ساعت بیداری ۶:۳۰
ساعت خواب: 2 اینا :grin:

11 پسندیده

نيايش_صبحگاهي

خدایا ما را در تکرار غریبانه ی روزهایمان تنها نگذار
خدایا کمکمان کن روشنی چشم هایمان را در پشت پرده های مه آلود اندوه از دست ندهیم
خدایا کمکمان کن در هجوم درد ها و غم هایمان و در گیر و دار ملال آور دوران زندگیمان حقیقت زلالی دریاچه ی نقره ای را از یاد نبریم.
خدایا کمکمان کن دست هایمان را به پنجه ی طلایی خورشید دوستی بسپاریم و در آبی بیکران مهربانی ها به پرواز در آییم!

آمــــــــــــــــین

12 پسندیده

سلام از همه شما عزیزانی
که لطف داشتین و با انرژیاتون یه انگیزه دوباره دادین ممنونم :heart_eyes::sparkling_heart::sparkling_heart:
خوشحالم که دوباره شاهد حضورتون هستم.

12 پسندیده

یکی از دعاهای خوب که انسان می تونه از خدا درخواست کند این است که شکر نعمت های خدا را به جا بیاره(دعا منافی شکر نیست)

5 پسندیده

فکر نکنم اشاره به نفی دعا شده باشه، تاکید بر اهمیت شکرگزاری رو من بیشتر از متن کتاب استنباط کردم. البته این دیدگاه ها از طرف مذاهب دیگه جالب هست به گونه ای که ما در فیلم ها هم مشاهده میکنیم که همیشه مراسم شکرگزاری قبل از غذا چقدر اهمیت میدادند البته نه در دنیای امروزی.

4 پسندیده

سلام به همگی

11 پسندیده

سلام به همگی
روزتون بخیر
ساعت خواب 2 و خورده ای
ساعت بیداری 8:30

9 پسندیده