انتشار برنامه زبانشناس نسخه 7.0.7

من هفته گذشته چون گوشیم دیگه جا نداشت اطلاعات زبانشناس رو پاک کردم ولی قبلش بک اپ گرفته بودم و دوباره بازیابیش کردم از اون هفته تا دیشب مشکلی نبود. اینکه همزمان چند برنامه باز باشه، دیروز اینکار رو انجام داده بودم ولی یادم هست روز پنجشنبه هم همین طور ولی اون موقع هم مشکلی نبود.
اقای گلمیرزایی من فکر میکنم توی همین محل ذخیره اطلاعات حواسم نبوده نرم افزارها با هم یکسان نبودند ولی الان چک کردم مثل هم بودند. احتمال میدادم و میدم خطا از خودم بوده ولی اینکه دوستان هم دچار این مشکلات شدند کمی برام گیج کننده شده که دقیقا چی شد که زنجیره طولانی مدتم گسست :thinking: :disappointed_relieved:

1 پسندیده

نه ربطی به این نداره

1 پسندیده

الان دیروز مشکل داشتید درسته؟

1 پسندیده

من اسکرین شات هایی که در چالش شدت از روز چهارشنبه گذاشتم رو چک میکنم نمیدونم چی شده که در روز پنج شنبه اصلا تاریخ روز هم بهم خورده
جمعه:

پنجشنبه:

چهارشنبه

کلا گیج شدم

1 پسندیده

خانوم نیکنام
من این مشکل رو داشتم،بخاطر تایم زنجیرم بود که رفته بود روی ۲۲۰ م و من عوض کردم درست شد،تایمتونو برگردونین به ۶۰ م یا ۱۲۰ م درست میشه.زنجیرم شکسته بود اگه یادتون باشه تو چالش هم گفتم.
موفق باشین

2 پسندیده

دوست عزیز تک تک کتابها که خریداری نمیشن
اشتراک ماهانه خریده میشه و کتاب ها دانلود میشن

2 پسندیده

ببینید دوست گرامی اینطور نیست که شما میگین یک بار هزینه برای فلان چیز میشه و شما دیگه هزینه ای نمیدید.

من فقط یه قلم جنس رو خدمت شما نشون میدم. یک عدد هارد ۶ ترابایت گلد وسترن دیجیتال الان ۴.۵ میلیون تومن هزینش هست. که ما برای اطمینان از حذف اطلاعات حداقل ۲ تا از اینها نیاز داریم که بتونیم فایل های کتابها رو ذخیره کنیم. این فایل ها توی سرور ذخیره میشن که خود همون سرور هم دست پایین ترین چیز به صورت دست دوم الان حداقل ۵ میلیون هست. این سرور رو بایستی در یک دیتاسنتر قرار بدیم که فایل ها به دست شما برسه. این هم ماهیانه میتونه بین ۵۰۰ تا یک میلیون هزینه بردار بشه. من همینطوری میتونم قیمت موارد مورد نیاز رو براتون ردیف بکنم. بله ۱۵۰ تا کتاب رو میشه با ماهی ۲۰۰ هزار تومن جمع کرد و یه جا گذاشت. ولی وقتی صحبت از هزاران کتاب میشه دیگه نمیشه با ۲۰۰ هزار تومن در ماه جمعش کرد. هزینه ها الان به خاطر نوسانات دلار به شدت بالا رفته و مواردی هم که ما نیاز داریم همه به دلار حساب میشه.

9 پسندیده

سلام، نه تایم هم تغییر نکرده

1 پسندیده

کلا چند روز اون وسط پاک شده
۲۵ ام ساعت ۱۱ صبح و ۵ عصر پشتیبان دارید که دقیقا تو همین فاصله یک سری از روز‌ها از آمارتون حذف شده. یادتون نمیاد تو این مدت با مشکلی چیزی مواجه شده باشید؟
من میتونم این روز‌هایی که حذف شده رو دستی براتون اضافه کنم. اگر تمایل دارید باید یک بار پشتیبان بگیرید و به بنده اطلاع بدید و بنده فایل پشتیبانتون رو اصلاح میکنم و شما باید مجدد بازیابی کنید. در طول این فرآیند بهتر مطالعه نکنید چون اطلاعاتتون ثبت نخواهد شد.

البته مهمتر از حل این مشکل پیدا کردن علتش هست که دیگه تکرار نشه. شما در استفاده از برنامه احتمالا پیام زیر یا شبیه به اون رو ملاحظه نمی‌کنید؟

1 پسندیده

شما هم آخرین پشتیباناتون مربوط به ۲۳ام و ۲۶ام هست که من مشکلی توش نمیبینم

1 پسندیده

بی نهایت سپاس از اینکه پیگیر هستید و اهمیت میدید. خیلی مهم نیست اینکه زنجیره از بین رفته. اینکه دقیقا چه اتفاقی افتاده برام مهم بود. نیازی نیست به زحمت شما؛ چون مجددا تغییراتی در تایم میخوام بدم. باز هم ممنونم

بله درست میفرمایید علت این اتفاق برام مهم بود. حقیقت خاطرم نیست هفته گذشته این اتفاق افتاده یا خیر، چند بار شده که خطای سرور داده ولی این مورد رو دقیق یادم نمیاد.

1 پسندیده

من فقط از زبانشناس استفاده میکنم و صرفا اون دوتای دیگه رو نصب کردم ولی بهشون سر نمیزنم.

عجیبه :thinking::thinking:

1 پسندیده

اگه استفاده نمیکنید بهتره پاکشون کنید.
این مورد برای شما اتفاق افتاده؟

1 پسندیده

اولین بار که خواستم زوم رو نصب کنم اینطوری شد که زبانشناس رو از گوگل پلی آپدیت کردم و درست شد، مشکل خاصی رخ نداد.
اون مشکلی که بهتون گفتم خیلی بعدتر از قضیه فوق رخ داد و فکر نمیکنم ارتباطی به هم داشته باشند

1 پسندیده

سلام خسته نباشید، لطفا امکان انتقال فایل ها به کارت حافظه را فراهم کنید. خیلی ممنون از زحماتتون.

1 پسندیده

این امکان در برنامه وجود داره. روی … بر روی درس یا دوره بزنید.

1 پسندیده

ادامه بحث در اینجا

1 پسندیده