انتشار نسخه 7.0.8

نه این مشکل اون نیست. یه چیز عجیبه دیگه است

سلام آقا فرزاد
موردی که فرمودین رو انجام دادم ولی همچنان همون پیغام خطا رو میده…
ممنونم از راهنماییتون

1 پسندیده

من که گفتم فرق داره :wink:
به نظر میاد مشکل فقط مربوط به اندروید 4.4 هست.
دارم بیشتر بررسی میکنم

1 پسندیده

آقای گلمیرزایی دیگه کاربر باید بدونه تو هر برنامه حداقل زمان مطالعش رو.خنگ نیستیم به خدا:joy:

دور از جونتون.
مشکل اینجاست که خیلی از افراد با پیش فرض به قضیه نگاه میکنن. یعنی مثلا توقع دارن که وقتی تنظیمات حداقل مطالعه رو عوض کردن تو بقیه اپ‌ها هم عوض بشه که این ممکن نیست.

علی به نظرم برای اینکه همه راضی بشن بایستی همون پیشنهاد خانم @smollakochakian رو پیاده کنی

3 پسندیده

مرسی آقای گلمیرزایی
تعداد لغات ناآشنای درس که توسط اون مداد زرد وعدد کنارش نشون میده یه چیز دقیقی نیست و در واقع مقدارو لغات جدیدو کمتر از اون چیزی هست که نشون میده.نمیدونم این محاسبه را بر پایه چه الگوریتمی حساب میکنه ولی درست و دقیق نیست

نمیشه. اینطوری فقط نمودار شنیدم عوض میشه. الان مشکل سر زنجیره و تقویمه

بی زحمت یه عکسی، مستندی چیزی بدید که بشه بررسی کرد.

1 پسندیده

در نسخه جدید (7.0.9) مشکل شما باید برطرف شده باشه. لطفا به‌روزرسانی فرمایید و بررسی کنید. اگر مشکل همچنان وجود داشت اطلاع بدید

1 پسندیده

برای مثل در زیبوک در این کتاب همانطور که روی درس مورد نظر علامت زدم تعداد لغات ناآشنا رو واسم17 نشون میده.

تعداد لغات آبی رو از اون درس در آوردم همونطور که مشاهده میکنید عدد لغات آبی به 55 رسید

اون ۱۷ تعداد لغاتیست که نمیدانید (لغات زرد رنگ) و تعداد لغات نا آشنا (آبی) به درصد بیان شده مثلا ۱۲ درصد لغات اون درس برای شما آبی هست

2 پسندیده

من آپدیت کردم نسخه‌شون ۷.۹ بود

2 پسندیده

سلام
مرسی آقای گل میرزایی آپدیت رو انجام دادم،مشکلم برطرف شد.
سپاس از زحماتتون…

1 پسندیده

مگه اومده؟ فکر کنم یه نرم افزار دیگه رو می گید

@golmirzaei @hnaseri
با سلام. می خواستم بدونم سرعت های مختلف داستان های واقعی کی به نرم افزار اضافه میشه؟ گفتم اگه حالا حالا ها اضافه نمیشه فایل های سرعت تندش رو بزارم دوستان استفاده کنن.

بله منتشر شده. یه مشکلی با اندروید 4.4 بود و یه سری ایرادات جزئی دیگه که یه نسخه دیگه گذاشتیم

منظورتون همون تنظیم سرعته؟ مقدماتشو شروع کردم. خدا بخواد در نسخه‌های آتی اضافه میشه. درضمن دادن فایلش به دردشون نخواهد خورد چون تو برنامه دیگه قابل استفاده نیست

راستی شما مشکل عکس داشتید من یک چیزی به ذهنم رسید. ممکنه شما تعداد زیادی مجموعه رو نگاه کنید و در نتیجه تعداد زیادی عکس توی cache تون قرار بگیره و چون حجم خیلی بالا میره خودکار قبلی‌ها رو پاک کنه. اگر اینطور بشه چیزی که شما مشاهده میکنید این هست که یک سری از عکس‌ها هنوز توی برنامه نشون داده میشن و یک سری از اونها نشون داده نمیشن. چیزی که شما مشاهده میکنید همین طوریه؟

1 پسندیده

سلام آقای گلمیرزایی
ممنون به خاطر زحماتی که کشیدین ⚘
ی پیشنهاد برای اپ زیبوک دارم
الان کتابایی که داخل اپ هستن به صورت فصل های طولانی قرار داده شدند که برخی بالای نیم ساعت هستن
حالا ممکنه بخوایم ی تایم کوتاه از ی فصل رو بخونیم و صوت رو هم پلی نکنیم. مشکلی که الان هست هیچ مارکری نیست که نشون بده تا کجای فصل رو خوندیم و از کجا باید ادامه پیدا کنه
اگه بشه ی مارک به این اپ اضافه بشه به عنوان راهنمای مطالعه خیلی خوب میشه :boom:

5 پسندیده

نه کلا همه شون از عکس های دوره های زوم بگیرید تا درس های زبانشاس و زیبوک، البته اشکال نداره اون یه دفعه شد دیگه اگه دوباره اینجوری شد اطلاع میدم.

سلام نمی‌دونم دقت کردید یا نه ولی وقتی یه درس نصفه می‌مونه اگه فردا دوباره اون درس رو باز کنید از اونجایی شروع میشه که قطع کرده بودید.

2 پسندیده

می دانم. ولی خوب میشه درس رو باز کرد، اسکرول خودکار رو خاموش کرد، صدا رو قطع کرد و سپس گزینه پلی رو زد تا آمار رو حساب کنه. از طرفی میشه فایل صوتی رو از یک دستگاه دیگه باز کرد مثل نوکیای بنده و صوت رو از یک جای دیگر داشته باشید تصویر رو از نرم افزار. تازه آمارش هم حساب میشه. من خودم اینطوری می‌کنم.