** نظرسنجی برای مصاحبه انگلیسی با اعضای موفق زبانشناس**

image

سلامی دوباره خدمت دوستان

خیلی وقت بود نبودم. کمی درگیر کار و زندگی هستیم و متاسفانه نشد در خدمت دوستان باشیم. :grin:

خب برسیم به اصل مطلب، چون قرار نیست برای شما اینجا Lame Excuse ارائه بدم . قراره یه حرکت جدید بزنیم.

از دوستان داوطلب و حرفه ای که قادر هستند مکالمه کنن قراره مصاحبه انگلیسی بگیریم.

مصاحبه گر من هستم.

به این شکل هستش که یک کاربر داوطلب میشه. (اولین مصاحبه رو من با بهنام @user1000 انجام میدم که موضوع دستتون بیاد)

بعد از اولین مصاحبه، از بین داوطلب ها رای گیری میکنیم و هر کی رای بیشتری آورد ازش مصاحبه میشه.

سایر اعضا سوالاتی که دارن رو برای من تو پی وی میفرستن و من هم صد در صد به کسی که قراره مصاحبه بشه سوالات رو نمیگم و اسمی از کسی که سوال پرسیده برده نخواهد شد.

یه چی تو مایه های صندلی داغ، با این تفاوت که 1. صوتیه 2. کسی نمیفهمه کی سوالو پرسیده.

سوالات تا جایی که رعایت ادب انجام بشه میتونه هر سوالی باشه.

چه کسی میتونه در مصاحبات شرکت کنه؟

تقریباً همه میتونن، البته باید در نظر داشته باشید که حداقل فلوئنسی رو باید داشته باشید.

یا

و این یک «یا» بزرگ هستش.

میتونیم این مصاحبه ها رو دوبار انجام بدیم. یک بار انگلیسی و یک بار فارسی.

که اشخاصی که ممکنه نتونن زبان رو خوب متوجه بشن هم بهره ببرن.

خب اینم پایان حرفای من.

• شما حرفی دارید؟

• پیشنهادی، انتقادی؟

ضمناً در نظر سنجی زیر هم شرکت کنید:

آیا با برگزاری این مصاحبه ها موافق هستید؟

• بله ( با مصاحبه انگلیسی موافقم)
  • بله ( با مصاحبه فارسی موافقم)
  • بله (با مصاحبه فارسی و انگلیسی موافقم)
  • بله (با مصاحبه موافقم و شرکت خواهم کرد)
  • خیر

0 رأی دهنده

برای اسم این مصاحبه ها هم نظری دارید، بگید…

19 پسندیده

سلام و دروووود فراوان
چه خلاقیتی :star_struck::star_struck::star_struck::star_struck:
ایده تون خیلی عالی هست و من به عنوان داوطلب آمادگی خودم رو برای شرکت اعلام میکنم :relaxed::relaxed:

4 پسندیده

در ابتدا باید عرض کنم. نظرسنجی همگانیه و همه نظر خواهند داد

دوم اینکه دوستانی هستند که دوست دارن از تجربیات سایرین استفاده کنند و قادر به درک انگلیسی نیستند. آیا کار درستیست که کل تالار رو به انگلیسی تبدیل کنیم؟

من معیارم برای انتخاب ایده ها همیشه استفاده ساده، و سطوح ساده هستند. چون توجه اصلی باید به سطوح ابتدایی معطوف بشه.

دلیل اصلی این مصاحبه هم اشتراک تجربه، دوستان با تجربه با دوستان تازه وارد هست و نه بیشتر.

10 پسندیده

سلام

بسیار خوشحالم از حضورتون فاطمه خانوم. حتماً استقبال خواهیم کرد :rose::rose:

تشکر از شما :rose::rose:

2 پسندیده

سلام علی آقا
اینکه اینجا تالار انگلیسی هست رو باهاتون موافقم ولی اگه دقت کرده باشین الان دوستانی که حتی سطحشون به انگلیسی قدرت رسیده هم تقاضای ترجمه فارسی دروس رو دارند. این نشون میده فارسی شدن برخی از قسمت ها از جمله همین مصاحبه میتونه به مشارکت دوستان کمک کنه و چه بسی انگیزه اونا رو هم افزایش بده

4 پسندیده

جمع کن این مسخره بازی رو … :grin: :grin: (شوخی)
اره با انگلیسی موافقعم،راز موفقعیتشون رو میخوام بدونم. :raised_back_of_hand:
فقط لطفا کلیشه ای نگین،دقیقا بگین چی بود،ممنون :raised_back_of_hand:

2 پسندیده

سلام
خدا قوت خسته کار نباشین :grin:
اسمی که من به نظرم اومد (چالش پرسمان،ازمن بپرس یا همون Ask me challenge) چون در واقع خود شخص اعلام آمادگی میکنه که ازش سوال پرسیده شه…
پ.ن : انوقت کی از مصاحبه گر سوال میپرسه :wink:

5 پسندیده

ای جی هوگ فقط حریف مناسبی میتونه باشه :joy::joy::joy::joy:
کاش آقای ناصری @hnaseri هم تشریف بیارن تا از محضرشون مستفیض بشیم :relaxed:
استاد تشریف میارید؟

6 پسندیده

نه فاطمه جون فک نکنم کسی بتون استاد کامبیز رو به چالش بکشه محاااااله :sunglasses: :muscle::muscle: :rose::rose:

3 پسندیده

حله :grin:

سلام بر سارا خانوم
مرسی از شما :grin::grin::rose::rose:

حالااااااا :joy::joy::joy:

مرسی :joy:

ولی ماشالا شما دوستان حرفه ای می تونید این کارو راحت انجام بدید :grin::grin:

ما هم کوچکی هستیم در این اجتماع درویشی :joy:

4 پسندیده

انشالا خیالمون از اپلیکیشن ها راحت بشه در خدمتیم :sweat_smile:

7 پسندیده

نفرمایین مستر :grin::grin:
شما تاج سر این اجتماع فرهیخته هستین :crown: :muscle:
موفق وسربلند باشین :v::v::rose::rose:

2 پسندیده

پیشنهاد خیلی خوب و جالبیه واقعا من فعلا در خودم نمیبینم :grin:
ولی قول میدم وقتی در حدی رسیدم که تونستم راحت صحبت کنم در خدمت هستم ک دوستان هم خسته نشد از بد صحبت کردنم :sweat_smile:
بی صبرانه منتظرم خسته نباشید با این ایده های عالیتون اقا کامبیز :clap::clap::clap:

@golmirzaei
فقط گزینه انتخابی شما :joy::joy::joy::joy:

5 پسندیده

سلام و خدا قوت به این ایده پردازی های چالش برانگیزتون :clap::clap::clap::rose::rose:
اگر منم از پسش بر بیام هستم :sweat_smile:
@golmirzaei یعنی داشتم با خود فکر میکردم کی جرات میکنه گزینه خیر رو بزنه دیدم عه بعلهههه . :grin: ولی خب اصن شما باید جزو اولین داوطلبا باشین

5 پسندیده

باعث افتخار ماست آقای ناصری ⚘⚘⚘

2 پسندیده

حتما کتاب (سلاست در سه ماه) رو بخونید
فصل یک و پنج این کتاب راجع به همین موضوعه (البته اگه مقدمه رو جزو فصل های کتاب حساب نکنیم)

4 پسندیده

ممنون از معرفی حتما میخونمش فعلا نمیتونم دیکشنری رو تو اپلیکیشن زیبوک نصب کنم یکم سخته خوندنش

2 پسندیده

کلمه های آنچنان سختی نداره
نسبت به بقیه کتاب ها آسونتره

2 پسندیده

:smile::smile::smile::yum::yum::yum:

5 پسندیده

سلام خدمت دوستان تالار ،بنده بیش از یک سال و نیم عضو سایت هستم زنجیره مطالعاتی 238 روزه دارم که حدودا دو ماه پیش شکست .اگه دوست داشته باشید می تونم درباره ی تجربیاتم با نرم افزار مطالبی به اشتراک بذارم، انگلیسی یا فارسیشم فرقی نداره اما یک نکته اگر این مطالب برای افراد مبتدی آماده میشه فکر می کنید مصاحبه به انگلیسی گزینه مناسبی بشه ؟ نظر من اینه که صحبت در قالب دو بخش انگلیسی و فارسی انجام بگیرد ،با توجه به تجربه ای که بشخصه از تالار دارم ،مطالب که به انگیسی گفته میشه خیلی بهره وری نداره یعنی دوستان استقبال نمی کنند . در کل ما هم هستیم موفق باشید

8 پسندیده