تخفیف‌های در نظر گرفته شده‌ی زبانشناس برای کاربران تالار

سلام وقت بخیر
ممنون بابت این تخفیف ها خیلی انگیزه خوبی هست که در تالار فعال باشیم.
فقط به موردی که برخوردم این است که تعداد کاربران حرفه ای بسیار کمه و فاصله سطح میان کاربران حرفه ای و معمولی بسیار زیاد است یعنی گروه عظیمی از کاربران در رده معمولی قرار گرفته اند که مشخصا سطح همگی طبق آمارهای فعالیت‌شان یکسان نیست.
پیشنهادی که دارم چند دسته کاربر جدید طراحی کنید با امتیاز ها و ملاک‌های متفاوت تا هم رده بندی ها دقیق تر باشه و هم انگیزه برای تلاش بیشتر؛ مثلا یک کاربر مثل من میدونه که رسیدن به سطح حرفه ای خیلی زمانبره و شاید منصرف بشه ولی اگه یه سطح معقول تر و در دسترس تر باشه تلاش و انگیزه هم بیشتر میشه.

6 پسندیده

خیلی قضیه رو نمیخوایم پیچیده بکنیم. چون تعداد محصولات و قیمت اونها در سطحی نیست که اینقدر پیچیدگی بطلبه. به نظرم همین معیارها کافیه. ولی باز اگه با توجه به امکانات تالار پیشنهاد دقیقتری دارین حتما بررسی میکنیم.

6 پسندیده

سلام…شما قبل از اینکه از زبان شناس استفاده کنید سطح زبانتون چقدر بود؟واینکه زبان شناس چقدر بهتون کمک کرد…و در طول روز چقد مطالعه میکنید؟

4 پسندیده

سلام دوست عزیز

من خودم حدودا سه ماه با زبانشناس کار میکنم و جای کار زیاد دارم

وبه نظر من ایده یادگیری زبان که زبانشناس ارائه داده بهترین هست فعلا

سعی میکنم روزانه تقریبا دو ساعت مطالعه داشته باشم

11 پسندیده

شما سطح زبانتون چقد بود…تو این سه ماه به طور پیوسته مطالعه داشتین…از داشتانهای کودکانه شروع کردین؟

4 پسندیده

بله سعی میکنم پیوسته باشه

من قبلا یعنی تقریبا نزدیک 1 سال پیش با داستان های واقعی و کودکانه شروع کردم ولی ول کردم…

ولی این تابستون خدا کمک کرد دوباره با قدرت بیشتری , پکیج قدرت رو شروع کردم

10 پسندیده

اتفاقا خیلی هم سخت نیست.یه راه سریع برای حرفه ای شدن شرکت تو چالش های پر طرفداری مثل شدت هست.با این کار شما با یک تیر دو نشون میزنید:اول اینکه انگیزتون میره بالا برای انگلیسی خوندن و حمایت میشید و دوم اینکه سطحتون سریع میره بالا.

11 پسندیده

برای زیبوک هست تخفیف یا زبانشناس؟

2 پسندیده

برای همه اپلیکیشن ها

10 پسندیده

سلام جناب @hnaseriوقت بخیر
یه سوال داشتم شما گفته بودین که برای کاربران معمولی 50 درصد تخفیف در نظر گرفته شده که به قیمت قبلا میشد 50 هزار تومن…!!
الان من وارد صفحه پرداخت که شدم کلا روی 100تومن خط کشیده بودن و قیمت شده بود 30 هزار تومن(برای اپ زیبوک) در واقع با تخفیف درنظرگرفته شده (تخفیف کاربران معمولی) 15 تومن قابل پرداخت هست
درسته؟؟؟

2 پسندیده

نه اینطور نیست. به صورت موقت تخفیف ۴۰ درصدی برای اپلیکیشن زیبوک در نظر گرفتیم یعنی خرید یکساله میشه ۶۰ هزار تومان. و برای کاربرای معمولی ۵۰ درصد تخفیف اضافه هم در نظر گرفته شده که در نهایت میشه ۳۰ هزار تومان.

8 پسندیده

البته ناگفته نماند ما حرفه ای بودیم :blush:
دانشگاه که شروع شد به معمولی تنزل پیدا کردیم😕

4 پسندیده

سلام خدا قوت به همه عزیزان و مربیان زبانشناس و از اینکه همیشه با فکرهای نو در زبان اموزان ایجاد انگیزه و دلگرمی میکنید بسیار ممنون و سپاسگزارم

5 پسندیده

سلام. من خیلی تازه کارم با سایت شما

ولی جالبه.خیلی

چطور میشه ارتقای سطح دادو از کاربر معمولی به کاربر حرفه ای رسید؟

3 پسندیده

سلام خوش اومدید دوست عزیز.

شما میتونید با فعالیت در تالار زبانشناس به سطح حرفه ای برسید.

هر روز به تالار بیاید، پست هارو بخونید، لایک کنید و لایک بگیرید، تاپیک ایجاد کنید، پست بزارید به مرور سطوحتون بالا و بالاتر میره تا اینکه به حرفه ای میرسید.

18 پسندیده

شوق یادگیری شوق یادگیری شوق یادگیری

8 پسندیده

چالش پرطرفداری مثل شدت…کجا میشه پیداش کرد اونوقت؟

5 پسندیده

خیلی طرح جالبیه
من دو روزه ک با زبانشناس آشنا شدم و الان سطح پایه ای هستم.
خیلی فروم جالب و حرفه ای داره اینجا
واقعا ایول و خوشحالم از قرار گرفتن توی این جمع باحال :ear_of_rice:

15 پسندیده

خب…از کجا درجه کاربری مون رو بفهمیم؟

1 پسندیده

سلام بزنید رو عکس پروفایلتون بعد وارد حساب اصلی میشه
و سپس وارد شدید باز کردن رو میزنید

9 پسندیده