تخفیف‌های در نظر گرفته شده‌ی زبانشناس برای کاربران تالار

سلام

قابل توجه کاربران تالار زبانشناس

قبلا گفته بودیم که کاربران حرفه ای تالار زبانشناس به صورت رایگان میتونن از تمامی پکیج ها یعنی زبانشناس، زوم، و زیبوک استفاده کنن. امروز به پیشنهاد یکی از بچه‌های تالار سریعا تمهیداتی برای کاربران معمولی و کاربران پایه ای هم قرار دادیم. از الان به بعد تخفیف ها به صورت زیر هست.

کاربران سطح ۱ (کنجکاو) ۲۵ درصد تخفیف

کاربران سطح ۲ (مستعد) ۵۰ درصد تخفیف

کاربران سطح ۳ (ماهر) ۱۰۰ درصد تخفیف

از اینکه در تالار مشارکت دارید از شما ممنونم :blush:

105 پسندیده

عالی. بسیار حرکت پاینده و مشوق خوبی هست. خدا قوت.:sunglasses::sunglasses::sunglasses::heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

9 پسندیده

ممنون جناب @hnaseri عزیز.این نشون از بزرگواری شماست.امیدوارم همیشه و همه جا موفق باشید…
:rose: :rose::rose::rose::rose::rose:

11 پسندیده

واقعا کمکی که شما تو یادگیری زبان انگلیسی به بچه ها میکنید فک کنم تو عمرمون دیگه کسی انجام نمیده… :slightly_smiling_face:
حالا چجوری باید استفاده کنیم از تخفیف؟:wink:

16 پسندیده

خود به خود حساب میشه.

شما کاربر حرفه ای هستین بنابراین اصلا نیاز نیست کاری بکنید.

کاربرهای معمولی و پایه ای به صفحه سرویس ها برن تخفیف قابل مشاهده است.

15 پسندیده

خیلی ممنون جناب ناصری بابت زحمات شما و تیمتون.خیلی بزرگوارید.
خبر خوشحال کننده ای بود مخصوصا که امروز هم سطح کاربری ام به حرفه ای ارتقا پیدا کرد:)

8 پسندیده

جناب ناصری مدتش چقدره ؟؟

3 پسندیده

تا وقتی که کاربر حرفه ای بمونید. یعنی به همین منوال فعال باشید کاربر حرفه ای باقی میمونید و تا اونموقع رایگان هست.

16 پسندیده

سلام آقای ناصری @hnaseri
دستتون درد نکنه بابت این تغییر مثبت
فقط یک سوال:شما جایزه ای هم برای کسی که به سطح رهبر میرسه دارید؟

5 پسندیده

ملاک فعال بودن چیه؟
چون من قبلا حرفه ای بودم الان معمولی شدم!

6 پسندیده

یسری پارامترها هست که در نظر گرفته میشه. مثلا پاسخ های خوب به دیگران. نوشتن تاپیک و …

سطح پایه و معمولی تنزل پیدا نمیکنه. ولی سطح حرفه ای اگه معیارها رو برآورده نکنه پایین میاد.

10 پسندیده

سطح رهبر فعلا اتوماتیک نیست و دستیه. تا زمانی که اتوماتیک نشه نمیشه جایزه در نظر گرفت :grinning:

11 پسندیده

حالا اگه میشه سطحمو ببرین بالا
سعی میکنم معیارها رو برآورده کنم :grin:

7 پسندیده

اصلا من فکر میکنم سطح رهبر یه چیز فانتزیه و واسه ویترینه :grin:چون دوستان با نزدیک به دو سال فعالیت نگرفتند

6 پسندیده

سطح رهبر؟ سطح رهبر هم مگه وجود داره :))

5 پسندیده

خود سیستم بالا میبره. من ترجیح میدم سطوح رو دستی دستکاری نکنم :blush:

نه فانتزی نیست. اما چون رهبر انتخاب کردن معیارهای خیلی سخت تری رو میطلبه فعلا راه حل اتوماتیکی براش پیدا نکردن. من هم منتظر میمونم تا راه حل اتوماتیکش بیاد.

8 پسندیده

این معیارها رو از کجا باید بدونیم؟؟
جایی نوشته شدن ؟؟

4 پسندیده

سلام خسته نباشید…چند سوال اول اینکه تا چند وقت پیش برام ایمیل میدادین چرا قطع شده…و دیگه هیچ ایمیلی از طرف شما دریافت نمیکنم…بعد اینکه الان من جز کدوم دسته از کاربرا هستم😐???

2 پسندیده

وقت به خیر
اگر روی عکس خود کلیک کنید، پرو فایلتون باز میشه. اونجا نوشته.
شما در حال حاضر کاربر معمولی هستید. یک لول بالاتر از کاربر پایه ای.
موفق باشید.

8 پسندیده

شانس من رو ببین همینکه زبانشناس رو تمدید کردم این تخفیف اومد

4 پسندیده