تغییر عناوین تالار و افزودن گروه مجرب

سلام دوستان عزیز

همونطور که احتمالا میدونید کاربران با توجه به میزان فعالیتی که در تالار دارند به صورت خودکار سطح بندی میشن. که البته این سطح بندی ربطی به سطحبندی شما داخل اپلیکیشن زبانشناس نداره. قبلا سطح بندی به اینصورت بود: پایه ای، معمولی، و حرفه ای. و بر این اساس نیز تخفیفاتی شامل افراد میشد.

بنده امروز تغییراتی در این سطح بندی ایجاد کردم و سطح بندی الان به این صورت هست: کنجکاو، مستعد، ماهر، و مجرب. کنجکاو، مستعد و ماهر دقیقا مثل همون سطوح قبلی هست و فقط اسمشون قشنگتر شده (شامل همون تخفیفات گفته شده هم میشه). اما مجرب سطح جدیدی هست که اضافه شده و افرادی در این سطح قرار میگیرن که بیشترین فعالیت و آشنایی رو با تالار زبانشناس دارن. این افراد میتونن در مواردی مثل تعیین پاسخ های تایید شده، جدا کردن موضوعات خارج از بحث و انتقال اونها به جاهای دیگر، و همچنین ادیت عنوان و متن تاپیک ها در صورت لزوم.

امیدوارم که تغییرات امروز باعث بشه که بتونیم تالار رو هر چه بیشتر و بهتر مدیریت کنیم. :blush:

41 پسندیده

سلام حضور استاد بزرگ آقای ناصری
این عناوین رو دیدم گفتم کاش آقای ناصری رئیس جمهور بودن اون وقت چقدر عنوان و سمت می شد تعریف کرد :sweat_smile:

انشالله با مدیریت خوب شما حتما محقق می شود

22 پسندیده

و همچنین این تاپیک
واقعا حیف که بین پیامها مخفی بمونه :sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip::cherry_blossom::bouquet::bouquet::blossom::sunflower::hibiscus::rose::tulip:

8 پسندیده

چه توضیحات خوبی من نمیدونستم. یعنی بستگی به میزان ساعت مطالعه داره یا میزان مشارکت در زبان‌شناس؟

2 پسندیده

سلام عزیزم بیشتر بستگی به فعالیت شما تو تالار و پاسخ دهی و شرکت در چالش های مختلف هست.
منتها اگر میخواید پیشرفتتون ادامه دار باشه باید فعالییتتونو حفظ کنید
وگرنه اگر مثل من ی تایمی رو فعال نباشین درجه تون تغییر و میاد پایین⁦🤦🏻‍♀️⁩

2 پسندیده

مرسی عزیزم :ok_hand:پس اگه ساعت مطالعه بالا باشه ولی مشارکتی نباشه سطح تغییر نمیکنه
آره خیلی مهمه که پیوسته باشه برنامه مون
@niloo23

2 پسندیده

نه عزیزم تا جایی که می‌دونم ساعت مطالعه تون نقش خاصی نداره

2 پسندیده

سلام جناب ناصری
من خودم حدودا دو هفته است که اومدم زبانشناس امروز یه تاپیک زدم دوست دارم که شما هم حتما شرکت کنید
ولی خوب اگه اشکالی غلطی :sweat_smile: داره حتما بگید ویرایش کنم
منتظر پیامتون هستم اسم تاپیک هم اسیب اجتماعی هست :blush:

2 پسندیده